Kolejna burza wokół gwiazdy TVN. Kuriozalny powód

Nowa prowadząca „Dzień dobry TVN” Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie budzi spore emocje zarówno wśród odbiorców porannego show, jak i swoich fanów. Celebrytka postanowiła opublikować na Instagramie pozornie „zwyczajny” wpis. Pod materiałem jednak szybko rozpętała się prawdziwa burza.
Logo TVN Kolejna burza wokół gwiazdy TVN. Kuriozalny powód
Logo TVN / zrzut ekranu z serwisu YouTube / TVN Talent Show

Przypomnijmy: początek września na pewno nie należy do najłatwiejszych dla jednej z najbardziej znanych polskich celebrytek. Nowa prowadząca „Dzień dobry TVN” co rusz jest na świeczniku mediów, które bezlitośnie wyłapują każdą jej wpadkę. Internauci również podgrzewają emocje, gdy nie gryząc się w język, komentują każde niedociągnięcie Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Jak zwraca uwagę plotkarski portal Pudelek, po jednym z odcinków „Dzień dobry TVN” na instagramowym profilu programu rozpętała się duża dyskusja nt. tego, czy Małgorzata Rozenek posiada wystarczające umiejętności do prowadzenia flagowego, porannego show stacji. Miało dojść nawet do wezwania celebrytki na rozmowę przez wydawcę programu.

Czytaj więcej: „Mniej o sobie, bo nas pani zamęczy”. Rozenek w ogniu krytyki po kolejnym odcinku „Dzień dobry TVN

Rozenek podjęła decyzję

W rozmowie z „Super Expressem” Małgorzata Rozenek przyznała, że niespecjalnie reaguje na krytykę ze strony widzów, ale jest to dla niej informacja, co robi dobrze, a nad czym musi pracować. Właśnie tak miała potraktować m.in. komentarze o… skrzeczącym głosie.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić, jest warte, by w to inwestować. To tak samo jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych

– powiedziała Rozenek.

Czytaj więcej: Po fali krytyki Małgorzata Rozenek podjęła decyzję. Chodzi o „Dzień dobry TVN”

Kolejna burza wokół celebrytki

Tymczasem w piątek dziennik „Super Express” donosi, że Rozenek-Majdan znów wzbudziła duże emocje wśród odbiorców z powodu… filmiku ze swym synkiem, Heniem.

Rozenek-Majdan w ogniu krytyki! Rozpętała się burza na temat pieluchy Henia

– grzmi „Super Express”. 

Małgosia pokazała filmik, na którym widać Henia leżącego na stole i jedzącego z bratem śniadanie. Miało być zabawnie i słodko, a wyszło jak zawsze, to znaczy w komentarzach rozpętała się wojna między fanami

– zauważa tabloid. Ci bardziej rozgorączkowani fani zwrócili uwagę, że chłopiec nadal chodzi w pieluszce, co oburzyło kilka osób, według których 2,5-latek powinien już korzystać z toalety. Z kolei druga część fanów stanęła w obronie Rozenek-Majdan.

 

„Henio nosi jeszcze pampersy?”

„Dziecko na stole słabe”

„Perfekcyja pani domu pozniej bedzie uczyla manier przy stole, moze znajdzie czas pomiedzy treningami, dzien dobry tvn, mrs drama, instagramem itd”

„Pani Małgosiu, niech maluch nosi pampersy aż sam nie przestanie❤️❤️❤️”

„Ja np. nie zwróciłam uwagi na pampersa, bo jak by to nie moja sprawa”

„Ludzie żyjcie po swojemu i dajcie żyć innym! Pięknych ma Pani synów!❤️✌️”

[pisownia oryginalna – przyp. red.]

 

– dyskutują internauci w komentarzach.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe