Tam trafi Lewandowski po grze w Barcelonie? Znany dziennikarz zdradza szczegóły

Robert Lewandowski niedawno został nowym zawodnikiem FC Barcelona. Wcześniej przez osiem lat kapitan reprezentacji Polski występował w Bayernie Monachium, gdzie zapracował na status legendy. Mimo, że Lewy klub zmienił niedawno, to już pojawiają się wiadomości na temat tego, co będzie robić po zakończeniu przygody z burzącym pracodawcą.
 Tam trafi Lewandowski po grze w Barcelonie? Znany dziennikarz zdradza szczegóły
/ Wikimedia/Robert Lewandowski

Do kwestii dalszych losów Roberta Lewandowskiego odniósł się dziennikarz sportowy i komentator Telewizji Polskiej – Mateusz Borek. Jaki kierunek jego zdaniem po Barcelonie postanowi wybrać najlepszy polski piłkarz?

Lewandowski w MLS?

Mateusz Borek na łamach najnowszego wydania Kwartalnika Sportowego poruszył temat dalszych losów Roberta Lewandowskiego po zakończeniu jego przygody z FC Barceloną. Jego zdaniem kapitan reprezentacji Polski może obrać kierunek zmierzających do Stanów Zjednoczonych.

 - Wiem, że Barcelona nie będzie ostatnim przystankiem w karierze Lewandowskiego. Był już kontakt z zachodnim i wschodnim wybrzeżem Stanów Zjednoczonych. Tę piękną przygodę "Lewy" chciałby zamknąć w amerykańskiej MLS - czytamy.

Taki wybór nie byłby niczym zaskakującym. Wielu piłkarzy już na sam koniec swojej przygody z piłką postanowiło ostatnie lata na murawie spędzić w USA. Do tego grona należą takie piłkarskie legendy jak choćby Frank Lampard, David Beckham, Andrea Pirlo i David Villa.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe