loading
Proszę czekać...
[video] P. Kukiz: skoro nie ma pieniędzy na drogi to czemu Pan Nowak dostał miliony na drogi na Ukrainie?
Opublikowano dnia 12.07.2017 16:36
"Skoro nie ma pieniędzy na drogi, to dlaczego łatwą rączką dopuściliście by Pan Nowak dostał miliony dolarów na budowanie dróg na Ukrainie?" - pytał Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz, screen YT

Szukacie pieniędzy na drogi, szukacie ich w kieszeniach podatników, tymczasem te pieniądze są: w gabinetach misiewiczów, w przeroście urzędniczym w komendzie głównej policji, straży pożarnej. Te pieniądze są w nowych BMW


- mówił lider Kukiz'15.
 

Ponad 50% ceny paliwa wynoszą podatki, po tym programie "benzyna plus" ich udział wynosić będzie ponad 60%. Gdyby nie drenujące kieszenie obywateli podatkami złodziejskie, socjalistyczne państwo, to paliwo kosztowałoby około 2%


- powiedział Paweł Kukiz.źródło: youtube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

[Portal Stoczniowy] Prezydent Andrzej Duda: infrastruktura marynarki wojennej wymaga odbudowy
Prezydent Andrzej Duda bierze udział w święcie Marynarki Wojennej, które zostało połączone z obchodami 100-lecia jej istnienia. – Mam, jako zwierzchnik sił zbrojnych, świadomość, że marynarce wojennej potrzebna jest ciągłość, nie tylko w tym znaczeniu, że ma bohaterskich żołnierzy, marynarzy, że ma oddanych cywilnych pracowników, że są wspaniałe rodziny związane z polskim morzem służące Polsce na morzu od pokoleń. Ta ciągłość jest i będzie – powiedział prezydent.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gen. Kukliński coraz lepiej znany
Cieszy mnie, że generał Ryszard Kukliński budzi ciekawość, a w jej konsekwencji podziw, zwłaszcza w młodych pokoleniach rodaków.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Wreszcie mamy swojego uchodźcę
Pani Sitko, dozorczyni bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, stała i patrzyła na skrzynki na listy w holu bloku. Mama Łukaszka właśnie naklejała coś na swoją skrzynkę.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.