Pikieta protestacyjna 14 lipca 2017 we Wrocławiu

"Komitet Protestacyjny podjął decyzję o organizacji pikiety w dniu 14 lipca 2017 roku we Wrocławiu. Chcemy pokazać nasze niezadowolenie z braku realizacji porozumienia z dnia 05.05.2016 roku. Z każdego regionalnego zarządu organizowany jest wyjazd do Wrocławia" - piszą związkowcy.
Krajowa Sekcja Pracowników Gospodarki Wodnej NSZZ “Solidarność" organizuje we Wrocławiu w piątek 14 lipca br. o godz. 12.00 na Bulwarze Marii i Lecha Kaczyńskich pikietę protestacyjną. Jest ona wyrazem sprzeciwu wobec braku realizacji zobowiązań Rządu RP odnośnie podwyżek płac pracowników regionalnych zarządów gospodarki wodnej zamrożonych od 2007 r.
Pełny tekst Apelu oraz List Otwarty do Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i inne materiały na stronie Krajowej Sekcji Pracowników Gospodarki Wodnej NSZZ “Solidarność":
www.solidarnoscrzgw.blogspot.com
Z poważaniem
Kazimierz Kimso
Przewodniczący Zarządu Regionu Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność"

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 13.07.2017 19:45
Komentarze
Eksplozja we Wrocławiu. Podejrzany już w areszcie
23.03.2026 10:44
Dwa lata leżała w łazience. Wstrząsająca historia matki chrzestnej Tomasza Komendy
11.03.2026 14:54
Komunikat dla mieszkańców woj. wielkopolskiego
06.03.2026 18:40
CBA weszło do Urzędu Miasta Wrocławia
05.03.2026 12:36

Komentarzy: 0
Na polecenie Prokuratury Krajowej agenci CBA prowadzą przeszukania w kilkunastu lokalizacjach, m.in. na terenie Wrocławia i ościennych powiatów - poinformował w czwartek rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Jacek Dobrzyński. Służby zabezpieczają dokumentację i nośniki w UM Wrocław.
Czytaj więcej
Nie żyje Andrzej Jan Ciechomski, w 1980 roku uczestnik strajku głodowego kolejarzy
03.03.2026 21:11



