Najlepsi na Mazowszu... Rozstrzygnięcie konkursów "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" i "Najaktywniejszy społeczny inspektor pracy"

Za nami finał konkursów "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" i "Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy" na szczeblu okręgu. 
 Najlepsi na Mazowszu... Rozstrzygnięcie konkursów
/ foto. Marcin Żegliński

– Tegoroczna edycja konkursów cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem. Należy też podkreślić, że większość kandydatów do laurów zgłosili inspektorzy pracy, którzy co roku kontrolują tysiące mazowieckich zakładów, najlepsze doceniając nominacją. Nam wszystkim – kierownictwu i kadrze Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie – zależy by za wzór stawiać firmy, które wyróżnia staranne planowanie i organizacja pracy, które zarządzają bezpieczeństwem i zdrowiem pracowników i innych osób będących w obszarze oddziaływania firmy w sposób efektywny, z wykorzystaniem rozwiązań wykraczających poza określone w obowiązujących przepisach standardy. Aż dwanaście firm – najlepszych z najlepszych pracodawców – wzięło udział w ostatecznej rywalizacji o zaszczytne miejsca na podium w województwie mazowieckim w roku 2022. Są to firmy, które dzięki zaangażowaniu kierownictwa i wszystkich pracowników, wspieranego mądrym doradztwem ze strony służby bhp, uczyniły wymóg troski o życie, zdrowie i dobrostan człowieka integralną częścią procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Cieszmy się również ogromnie obserwując swoisty renesans społecznej inspekcji pracy, która funkcjonując bezpośrednio i stale w zakładach pracy pozytywnie wpływa na stan bezpieczeństwa i higieny pracy oraz praworządności w stosunkach pracy. Inspektorzy społeczni coraz liczniej uczestniczą w organizowanych przez nas szkoleniach, dzielą się swoim dorobkiem zgłaszając do organizowanego przez nas konkursu

– zaznacza Andrzej Cegła Okręgowy Inspektor Pracy w Warszawie.

Wyniki konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej": 
Miejsce 1 kategoria zakład pracy do 49 zatrudnionych – Aurex LPG sp. z o.o. z Kolonii Mrokowskiej 
Miejsce 2  kategoria zakład pracy do 49 zatrudnionych – Grupa Dekarska Kowalscy z Józefowa 
Miejsce 1 kategoria zakład pracy od 50 do 249 zatrudnionych – Eko Babice sp. z o.o. 
Miejsce 2 ex aequo kategoria zakład pracy od 50 do 249 zatrudnionych – A-Z Color sp. z o.o. z Ostrołęki 
Miejsce 2 ex aequo  kategoria zakład pracy od 50 do 249 zatrudnionych – FITT Polska sp. z o.o. z Węgrowa 
Miejsce 3 ex aequo  kategoria zakład pracy od 50 do 249 zatrudnionych – Centrum Sportu Raszyn z Raszyna 
Miejsce 3ex aequo  kategoria zakład pracy od 50 do 249 zatrudnionych – Purrels Innovative z Józefowa 
Miejsce 1 kategoria zakłady pracy powyżej 249 zatrudnionych Lear Corporation Poland II sp. z o. z Pruszkowa 
Miejsce 2 kategoria zakłady pracy powyżej 249 zatrudnionych Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. filia w Radzyminie
Miejsce 3 ex aequo kategoria zakłady pracy powyżej 249 zatrudnionych Lotte Wedel sp. z o.o. z Warszawy 
Miejsce 3 ex aequo kategoria zakłady pracy powyżej 249 zatrudnionych PW Krystian sp. z o.o. z Przysuchy 
Wyróżnienie kategoria zakład pracy powyżej 249 zatrudnionych PGE Energia Ciepła S.A. Z Warszawy 

Laureaci konkursu: Najaktywniejszy społeczny inspektor pracy 
Miejsce 1 Magdalena Leszczyńska, zakładowy społeczny inspektor pracy w przedsiębiorstwie Zentis Polska sp. z o.o. w Kolonii Żelków
Miejsce 2  ex aequo Zbigniew Miszta, zakładowy społeczny inspektor pracy w Zakładzie Realizacji Przewozów R3 Mokotów Tramwaje Warszawskie w Warszawie 
Miejsce 2  ex aequo Dariusz Malinowski, zakładowy społeczny inspektor pracy w przedsiębiorstwie EON Polska Operations sp. z o.o. w Warszawie 
Miejsce 3  ex aequo Jan Paweł Bidziński, zakładowy społeczny inspektor pracy w przedsiębiorstwie Pit-Radwar S.A. w Warszawie 
Miejsce 3  ex aequo Karol Stancelewicz zakładowy społeczny inspektor pracy w przedsiębiorstwie Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. W Radomiu 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Nowe stanowisko Kurskiego. Rzecznik rządu tłumaczy Wiadomości
Nowe stanowisko Kurskiego. Rzecznik rządu tłumaczy

O tym decyduje Narodowy Bank Polski a nie rząd - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller odnosząc się do objęcia przez b. szef TVP Jacek Kurskiego stanowiska w Banku Światowym. Przyznał, że były rozmowy o funkcji w rządzie dla byłego prezesa TVP, ale Kurski propozycji nie przyjął.

Michnik obraża wyborców PiS. Mają zmasakrowany mózg [WIDEO] Wiadomości
Michnik obraża wyborców PiS. "Mają zmasakrowany mózg" [WIDEO]

Adam Michnik, redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" zabrał głos u boku niezależnych sędziów: Waldemara Żurka i Beaty Morawiec. "Mają zmasakrowany mózg" - atakował podczas spotkania wyborców PiS.

Tyle trzeba obecnie zapłacić za legendarnego poloneza. Ceny mogą zwalić z nóg Wiadomości
Tyle trzeba obecnie zapłacić za legendarnego poloneza. Ceny mogą zwalić z nóg

Ile trzeba zapłacić za polskiego poloneza? Nie brak osób, dla których taki zakup byłby powrotem do wspomnień z przeszłości, lecz za ciekawy egzemplarz trzeba aktualnie wyłożyć niemałe pieniądze.

Atak na króla Karola III. Zatrzymano sprawcę [WIDEO] Wiadomości
Atak na króla Karola III. Zatrzymano sprawcę [WIDEO]

Król Karol III spotkał się z mieszkańcami Luton. Jak informują brytyjskie media, w kierunku monarchy po raz kolejny poleciały jajka. W sprawie tej zatrzymano 20-letniego studenta, który został aresztowany pod zarzutem napaści.

Wielka akcja policji w Niemczech. Planowano zamach stanu Wiadomości
Wielka akcja policji w Niemczech. Planowano zamach stanu

– W Niemczech w wyniku szeroko zakrojonego nalotu w środę rano śledczy aresztowali 25 osób z ekstremistycznej grupy tzw. Obywateli Rzeszy (Reichsbuerger) – informuje dpa. W akcji brało udział blisko 3 tys. funkcjonariuszy na terenie jedenastu krajów związkowych – potwierdziła rzeczniczka Prokuratury Federalnej z Karlsruhe.

„Na takie wiadomości zawsze jest zły czas”. Wicepremier Piotr Gliński o śmierci Jana Nowickiego Wiadomości
„Na takie wiadomości zawsze jest zły czas”. Wicepremier Piotr Gliński o śmierci Jana Nowickiego

„Na takie wiadomości zawsze jest zły czas. Nie żyje Jan Nowicki, niezapomniany Anglik, kapitan Wyganowski, Wielki Szu, wybitny aktor, reżyser, pedagog i poeta. Duży smutek, duża strata polskiej kultury” – napisał na Twitterze wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński.

Zderzenie wojskowej ciężarówki z busem w Donbasie. Są ofiary Wiadomości
Zderzenie wojskowej ciężarówki z busem w Donbasie. Są ofiary

Na drodze w Donbasie doszło do niebezpiecznego wypadku. Rosyjska ciężarówka wioząca żołnierzy zderzyła się z busem na drodze Szachtarsk-Torez.

„Co Pan mi tutaj…!” Ostre spięcie w TVN24 Wiadomości
„Co Pan mi tutaj…!” Ostre spięcie w TVN24

Do poważnego spięcia na antenie TVN doszło między Moniką Olejnik i wiceministerem Michałem Wójcikiem. Powodem była ocena pracy ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Jacek Kurski z nową posadą. Nie wraca do polityki Wiadomości
Jacek Kurski z nową posadą. Nie wraca do polityki

Były prezes TVP i poseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Kurski od grudnia reprezentuje Polskę w Banku Światowym – poinformował NBP.

Nie żyje Jan Nowicki. Legendarny aktor miał 83 lata Wiadomości
Nie żyje Jan Nowicki. Legendarny aktor miał 83 lata

Media obiegła informacja o śmierci znanego aktora Jana Nowickiego. Artysta znany z hitów „Wielki Szu”, „Magnat”, „Spirala” czy „Senatorium pod klepsydrą” odszedł w wieku 83 lat.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe