W Berlinie powstaje „przedszkole queer”. W zarządzie autor książki „trywializującej pedofilię”. Mocny komentarz J.K. Rowling

W Berlinie powstają dwa pierwsze przedszkola LGBT budowane przez berlińskie centrum poradnictwa gejowskiego.
LGBT W Berlinie powstaje „przedszkole queer”. W zarządzie autor książki „trywializującej pedofilię”. Mocny komentarz J.K. Rowling
LGBT / Pixabay.com

Koncepcja placówek polega na tym, by „dawać przykład, jak to jest być gejem lub lesbijką”. Ma to w przyszłości „ułatwiać dzieciom coming out”.

Wtedy na przykład na dziesięć zwykłych książek dla dzieci jest tylko trzy, w których książę poślubia królewnę

– mówi dyrektor zarządzający Marcel de Groot.

Aby osoby LGBTI były postrzegane jako naturalna część społeczeństwa, zespoły obu świetlic składają się przede wszystkim z osób LGBTI

– mówi Jörg Duden, pedagog społeczny z poradni dla gejów i współtwórca koncepcji świetlic.

Tymczasem okazało się, że jeden z członków zarządu napisał książkę, którą uznano za „trywializację pedofilii”.

Zauważam, że genderowcy twierdzą teraz, że nie ma znaczenia, że apologeta pedofilii był powiernikiem organizacji charytatywnej dla dzieci trans, ponieważ był „tylko jeden”. Wiesz, myślałem, że sprawy mają się dość źle, kiedy kłóciłeś się o umieszczenie skazanych gwałcicieli w więzieniach dla kobiet, kiedy zrzucałeś z ramion zamaskowanych mężczyzn, którzy znęcali się nad lesbijkami protestującymi i próbowałeś zakrzyczeć detransów [osób usiłujących odwrócić proces „zmiany płci” – przyp. red.], mówiących o tym, co zrobili im zniewoleni przez ideologię lekarze. Kobiety, geje i wrażliwe dzieci doznały prawdziwej krzywdy, a ty? Dopingowałeś to wszystko. Nadal wolisz umysłową ślepotę i czterowyrazowe mantry, niż uważając, że mogłeś się pomylić. Stałeś się częścią autorytarnego, mizoginistycznego, homofobicznego ruchu i nawet tego nie zauważyłeś. Ciesz się poczuciem własnej prawości, póki możesz. To nie potrwa długo. Doskonały przykład. Problem nie polega na tym, że mężczyzna, który pisał ze współczuciem o orgazmie „z dzieckiem lub z nim”, został powiernikiem organizacji charytatywnej dla dzieci, ale że TERF-y [Trans-Exclusionary Radical Feminism – radykalna feministka wykluczająca osoby trans – obraźliwe określenie feministek pozostających w konflikcie z transaktywistami – przyp. red.] mogą „przekręcić” jego nominację. Potem wracaj prosto do samouspokajających się mantr, z blaskiem wewnętrznej cnoty

– skomentowała słynna pisarka J.K. Rowling, znana z lewicowych poglądów i… z tego, że jest bezpardonowo atakowana przez środowiska transaktywistów, ponieważ nie zgadza się na kwestionowanie definicji płci.

 

„Żądza dzieci”

Jeden z członków zarządu berlińskiego centrum poradnictwa gejowskiego Rüdiger Lautmann jest autorem książki „Die Lust am Kind” (Żądza dzieci), którą „Der Spiegel” określił jako „gloryfikującą pedofilię”. W 1997 roku terapeutka Ursula Enders zarzuciła Lautmannowi zajmowanie „stanowisk gloryfikujących sprawców”. Według projektu badawczego na Uniwersytecie w Getyndze (demokratie-goettingen.de) Lautmann był również członkiem „Humane Sexuality Working Group”. Na stronie internetowej tego stowarzyszenia, które istnieje do dziś, reklamowana jest broszura z 1997 roku ze słowami: „Mimo wszystko czuje się przymus, aby przede wszystkim i w ogóle przestrzegać przed seksualnością między dziećmi i dorosłymi, nawet jeśli się ją zasadniczo afirmuje”.

Wobec wybuchu medialnej afery Rüdiger Lautmann miał się podać do dymisji.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Kontrowersyjna decyzja ws. przyszłości Michniewicza? Prezes PZPN zabrał głos Wiadomości
"Kontrowersyjna" decyzja ws. przyszłości Michniewicza? Prezes PZPN zabrał głos

Cezary Kulesza zabrał głos w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski. Sam selekcjoner w rozmowie na antenie Radia Zet przyznał, że jest zainteresowany kontynuacją współpracy z kadrą.

Enerhoatom: Rosjanie przywieźli wyrzutnie Grad na teren Zaporoskiej Elektrowni Atomowej Wiadomości
Enerhoatom: Rosjanie przywieźli wyrzutnie Grad na teren Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

Rosjanie przywieźli w środę na teren okupowanej Zaporoskiej Elektrowni Atomowej kilka wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych Grad, najpewniej przygotowują kolejną prowokację – poinformował operator ukraińskich siłowni jądrowych Enerhoatom.

Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Książę William i Kate Middleton podjęli decyzję Wiadomości
Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Książę William i Kate Middleton podjęli decyzję

Brytyjskie media skoncentrowane są na premierze dokumentalnego serialu Netfliksa „Harry i Meghan”. Źródła bliskie Pałacu Buckingham, na które powołuje się Daily Mail informują, że Książę William i Kate Middleton podjęli już decyzję w tej sprawie.

Próba zamachu stanu w Niemczech. Sędzia zatrzymana Wiadomości
Próba zamachu stanu w Niemczech. Sędzia zatrzymana

Sędzia Birgit Malsack-Winkemann należy do "Obywateli Rzeszy", którzy planowali obalenie rządu RFN - twierdzą władze. Miała pełnić funkcję "ministra sprawiedliwości" w nowych Niemczech. Gdy zasiadała z ramienia partii AfD w Bundestagu agitowała przeciwko uchodźcom i protestowała przeciwko polityce związanej z pandemią Covid-19.

Przykleili się do pasa startowego. Aktywiści klimatyczni wtargnęli na lotniska w Monachium i Berlinie [FOTO] Wiadomości
Przykleili się do pasa startowego. Aktywiści klimatyczni wtargnęli na lotniska w Monachium i Berlinie [FOTO]

„W Niemczech w czwartek doszło do kolejnych akcji aktywistów klimatycznych z grupy „Ostatnie pokolenie” na lotniskach w Monachium i Berlinie” – pisze w czwartek portal dziennika „Bild”. W Monachium aktywiści przykleili się do pasa startowego, z którego zostali później usunięci.

Wiadomości
Jaki aparat ma nowy iPhone 14? Poznaj specyfikację urządzenia

Robienie zdjęć to jedna z podstawowych funkcji każdego smartfona a jednocześnie funkcjonalność, po której możemy wyraźnie obserwować rozwój całej kategorii. Nic więc dziwnego, że producenci z każdym rokiem dążą do ulepszania funkcji fotograficznych swojego sprzętu. Nie inaczej jest w przypadku sprzętów Apple. Z każdą nową premierą kolejnego iPhone miłośnicy marki czekają na innowacje w zakresie fotografii. Jak to wygląda w przypadku iPhone 14? Pora to dokładnie przeanalizować.

Współpraca PiS z PSL? „Może na nas liczyć” Wiadomości
Współpraca PiS z PSL? „Może na nas liczyć”

Piotr Zgorzelski z Polskiego Stronnictwa Ludowego w „Salonie Politycznym Trójki” wypowiedział się na temat możliwości współpracy Prawa i Sprawiedliwości z jego ugrupowaniem.

„Aferka” podczas wakacji Lewandowskich Wiadomości
„Aferka” podczas wakacji Lewandowskich

Robert i Anna Lewandowscy razem z córkami udali się po mundialu w Katarze na Malediwy, gdzie spędzają wakacje. Na Instagramie żona kapitana polskiej reprezentacji poinformowała o „aferce”.

„Jest szantaż, nie ma pieniędzy”. Ziobro zabrał głos ws. KPO Wiadomości
„Jest szantaż, nie ma pieniędzy”. Ziobro zabrał głos ws. KPO

Zbigniew Ziobro na antenie Polsat News w programie „Graffiti” wypowiedział się między innymi na temat środków dla Polski z KPO. Minister sprawiedliwości dodał także, że aktualnie wina w tej kwestii jest niesłusznie przerzucana na konto jego ugrupowania.

Warszawa. Atak nożownika w centrum handlowym. Trwa obława Wiadomości
Warszawa. Atak nożownika w centrum handlowym. Trwa obława

Do zdarzenia doszło na terenie centrum handlowego „Marywilska 44” na Białołęce. Poszkodowany mężczyzna jest w stanie ciężkim. Trwa policyjny pościg za napastnikiem.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe