Znana polityk odchodzi z Partii Demokratycznej. "Demokraci są wrodzy wobec ludzi wiary i duchowości" [WIDEO]

Była kongresmen i kandydatka na urząd prezydenta USA Tulsi Gabbard ogłosiła swoje odejście z Partii Demokratycznej. Wyjaśniła, że postanawia tak przez "elitarną kabałę" radykalnych lewicowców.
Tulsi Gabbard Znana polityk odchodzi z Partii Demokratycznej.
Tulsi Gabbard / Screen z kanału YouTube / Tulsi Gabbard

Ze wspomnianej partii wywodzi się prezydent Joe Biden.

– Nie mogę dłużej pozostawać w dzisiejszej Partii Demokratycznej, która jest obecnie pod całkowitą kontrolą elitarnej kabały podżegaczy wojennych, kierujących się tchórzliwym wokeizmem [kapitulacja przed neomarksistowskimi ideologiami LGBT i BLM – red.], którzy dzielą nas rasistowskimi kwestiami i podsycają rasizm przeciwko białym, aktywnie pracując nad podważeniem naszych danych od Boga wolności, które zostały uświęcone w naszej Konstytucji – powiedziała była kongresmen.

Dodała, że demokraci obecnie są „wrodzy wobec ludzi wiary i duchowości, demonizują policję, a wspierają kryminalistów kosztem praworządnych obywateli, wierzą w otwarte granice i uzbrajają służby państwowe przeciwko swoich politycznym oponentom”.

Gabbard jest zdania, że amerykańska lewica „postanowiła nas tak blisko wojny atomowej, jak jeszcze nigdy”.

Postępujące zniechęcenie

Polityk nie podobają się rządy osób, które nie koncentrują się na dobru wspólnym narodu. 

– Wierzę w rząd, który wywodzi się z narodu, jest sprawowany przez naród i dla narodu. Niestety, dzisiejsza Partia Demokratyczna jest tego zaprzeczeniem. Przeciwnie, opowiada się ona za rządem, który jest całkowicie podporządkowany potężnym elitom – podkreśliła.

– Wzywam moich zdroworozsądkowych, niezależnie myślących kolegów Demokratów, aby dołączyli do mnie w opuszczeniu Partii Demokratycznej. Jeżeli nie możecie dłużej zdzierżyć kierunku, w którym tzw. ideologia „woke” Partii Demokratycznej prowadzi nasz kraj, zapraszam was, byście do mnie dołączyli – apelowała Gabbard. 

Była kandydatka na urząd prezydenta USA już wcześniej wypominała politykom i urzędnikom Joe Bidena niewłaściwy sposób rządzenia.

– Zbyt długo w naszym kraju politycy uzbrajają religię dla własnych egoistycznych korzyści, podsycając bigoterię, lęki i podejrzenia oparte na wierze, religii lub praktykach duchowych swoich przeciwników politycznych – stwierdziła. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Rząd USA podjął decyzję ws. Patriotów. Złe wieści dla Ukrainy Wiadomości
Rząd USA podjął decyzję ws. Patriotów. Złe wieści dla Ukrainy

Nie mamy obecnie planów rozmieszczenia systemów obrony powietrznej Patriot na Ukrainie - powiedział we wtorek rzecznik Pentagonu gen. Patrick Ryder. Jak dodał, gdyby inne państwo zdecydowało się na taki krok, byłaby to jego suwerenna decyzja.

GUS podał dane dot. inflacji. Spadek po raz pierwszy od lutego Wiadomości
GUS podał dane dot. inflacji. Spadek po raz pierwszy od lutego

Na stronie Głównego Urzędu Statystycznego pojawiły się dane dot. wskaźnika cen konsumpcyjnych (CPI), czyli główna miara inflacji w Polsce. Wyniósł on 17,4 proc. rok do roku, co oznacza spadek wobec października, gdzie wyniósł 17,9.

Komisja Europejska zaakceptowała ustalenia operacyjne związane z polskim KPO Wiadomości
Komisja Europejska zaakceptowała ustalenia operacyjne związane z polskim KPO

– Potwierdzam, że Komisja Europejska zaakceptowała ustalenia operacyjne związane z polskim KPO. To dobry, istotny krok, ale jeszcze nie decydujący, jeśli chodzi o wypłatę tych środków – powiedział w środę rzecznik rządu Piotr Müller.

Powołanie komisji ds. badania wpływów rosyjskich. Nowe informacje Wiadomości
Powołanie komisji ds. badania wpływów rosyjskich. Nowe informacje

– Projekt ustawy o komisji ds. badania wpływów rosyjskich będzie złożony prawdopodobnie dziś – powiedział w środę sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski.

Wiadomo, kiedy do Polski przyjadą pierwsze czołgi K2 i armatohaubice K9 Wiadomości
Wiadomo, kiedy do Polski przyjadą pierwsze czołgi K2 i armatohaubice K9

Portal Defence24.pl informuje, że pierwsze koreańskie czołgi K2, a także haubice samobieżne K9A1 trafią do Polski jeszcze w tym tygodniu, a dokładniej – 2 grudnia. 

„Noty dyplomatyczne ws. odszkodowań od Niemiec przedstawione w kilkunastu państwach. Jest pozytywny odzew” Wiadomości
„Noty dyplomatyczne ws. odszkodowań od Niemiec przedstawione w kilkunastu państwach. Jest pozytywny odzew”

– Noty dyplomatyczne ws. odszkodowań od Niemiec zostały przedstawione przez polskich ambasadorów w kilkunastu państwach; jest pozytywny odzew, w zdecydowanej większości stolic są one przyjmowane ze zrozumieniem, padły nawet propozycje mediacji – przekazał PAP wiceszef MSZ Arkadiusz Mularczyk.

Niemcy: Oferta Patriotów dla Polski aktualna. Z niemieckimi załogami Wiadomości
Niemcy: Oferta Patriotów dla Polski aktualna. Z niemieckimi załogami

„Według kanclerza Niemiec Olafa Scholza oferta dostarczenia niemieckich systemów obrony powietrznej Patriot Polsce jest nadal aktualna” – pisze we wtorek agencja Reutera. O aktualności propozycji zapewniła we wtorek także minister obrony Christine Lambrecht w wywiadzie dla „Frankfurter Allgemeine Zeitung”.

Kariera polskiego Pioruna. Podpisany kontrakt z kolejnym krajem Wiadomości
Kariera polskiego Pioruna. Podpisany kontrakt z kolejnym krajem

Polskie systemy rakietowe Piorun wejdą na wyposażenie Sił Zbrojnych Norwegii. System produkowany jest przez spółkę MESKO SA ze Skarżyska-Kamiennej, która wchodzi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Janusz Waluś zamiast na wolność trafił do szpitala. Nożownik próbował przebić mu serce Wiadomości
Janusz Waluś zamiast na wolność trafił do szpitala. Nożownik próbował przebić mu serce

Janusz Waluś, który od 30 lat przebywa w więzieniu w RPA – został ugodzony nożem przez współwięźnia. Polak na podstawie decyzji sądu z 21 listopada miał w ciągu 10 dni opuścić w ramach warunkowego zwolnienia miejsce swojego dotychczasowego pobytu.

Minister Błaszczak rozmawiał z sekretarzem obrony USA. Znamy tematy rozmowy Wiadomości
Minister Błaszczak rozmawiał z sekretarzem obrony USA. Znamy tematy rozmowy

Kwestia tragedii, do której doszło w Przewodowie i wsparcie amerykańskich ekspertów w śledztwie - były, jak przekazał wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak, wśród tematów jego rozmowy z sekretarzem obrony USA Lloydem Austinem.Rozmowa dotyczyła także współpracy militarnej - dodał minister.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe