Horror w Tarnowie. Odnaleziono cztery ciała w mieszkaniu. "Trzy z nich mają podcięte gardła"
21.10.2022 14:22

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Ciała czterech osób: dwojga dorosłych i dwójki dzieci znaleziono w piątek w mieszkaniu przy ul. św. Marcina w Tarnowie. Jak podaje RMF FM trzy osoby mają podcięte gardła.
"Drzwi do domu wyważyli strażacy w asyście policji. Wezwani na miejsce ratownicy medyczni próbowali jeszcze reanimować mężczyznę, ale bezskutecznie" - informuje RMF FM.
Na miejscu pracują policjanci i prokurator.
Policja otrzymała zgłoszenie przed godziną 13. W mieszkaniu znaleziono ciała kobiety i mężczyzny oraz dwojga dzieci w wieku 6 i 9 lat. Na miejscu rozpoczyna działanie grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora
- przekazał Wirtualnej Polsce oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie asp. sztab. Paweł Klimek.
Policja nie przekazuje w tym momencie szczegółowych informacji.
MN
Komentarzy: 0
Data publikacji: 21.10.2022 14:22
Źródło: RMF FM, wp.pl
Dramat w Klusach. Wśród rannych kobieta w ciąży
11.04.2026 15:03
Zaginięcie Beaty Klimek. Sąsiedzi przerywają milczenie
11.04.2026 12:16
Policja zatrzymała 19-latkę. Miała wyłudzić milion złotych od seniora
10.04.2026 11:56

Komentarzy: 0
19-letnia kobieta została zatrzymana przez policję w związku z oszustwem inwestycyjnym, w którym 76-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego miał stracić około miliona złotych. Sprawa trafiła do prokuratury, a podejrzana została tymczasowo aresztowana.
Czytaj więcej
Balony przemytnicze nad Polską. Jest apel policji
10.04.2026 11:24
Horror na Żoliborzu. Nastolatek zaatakował młotkiem śpiącą matkę
09.04.2026 08:48



