Freebet u bukmachera - Jaki bukmacher oferuje darmowy zakład?

Freebet u bukmachera to możliwość zawarcia darmowego zakładu, co ma być zachętą do wyboru konkretnej firmy bukmacherskiej. Jak dokładnie działa freebet? Jaki bukmacher oferuje darmowy zakład? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.
 Freebet u bukmachera - Jaki bukmacher oferuje darmowy zakład?

Czym jest i jak działa Freebet?

Jak wspomniano we wstępie Freebet to darmowy zakład u bukmachera, który pozwala postawić kupon na wybrane wydarzenie. Z reguły Freebet nie ma dodatkowych warunków, które należy spełnić, by odebrać wygraną (np. konieczność kilkukrotnego obrócenia tą kwotą), jednak w niektórych przypadkach może określać to, jaki kupon można stworzyć, wykorzystując darmowy zakład. Co to oznacza? Otóż bukmacher może oferować Freebet wyłącznie na zdarzenia z określonymi kursami (np. powyżej 2) lub wymagać umieszczenia na kuponie kilku zdarzeń (np. obstawienia wyników 3 spotkań piłkarskich).

Jak działa Freebet? Otóż przy tworzeniu własnego kuponu wyświetla się możliwość skorzystania z Freebetu, co oznacza, że pieniądze na zakład nie obciążą salda obstawiającego. W jaki sposób naliczana jest ewentualna wygrana? W ten sam, co w przypadku kuponu obstawionego za gotówkę, jednak w tym przypadku od wygranej bukmacher odejmuje wartość Freebetu. W praktyce wygląda to w ten sposób, że obstawiając kupon o kursie 10,00 przy wykorzystaniu Freebetu o wartości 100 zł wygrana będzie wynosiła 780 złotych. Wynika to z faktu, że 100 zł x 10,00 x współczynnik 0,88 - 100 zł (wartość Freebeta) wynosi dokładnie 780 złotych.

Freebet w ETOTO

Jaki bukmacher oferuje darmowy zakład? Tego typu oferta jest dostępna w ETOTO, a bonus pozwala obstawić wynik dowolnego zdarzenia zupełnie za darmo. Wystarczy zarejestrować się na https://www.etoto.pl, a do konta użytkownika zostanie przypisany darmowy zakład o wartości 70 złotych. Co więcej, bukmacher nie wymaga w tym przypadku spełnienia żadnych dodatkowych warunków, co oznacza, że w przypadku wygranej środki można w dowolnej chwili przelać na własne konto bankowe lub przeznaczyć na kolejne kupony. Freebet jest więc pewno rodzaju zachętą do dalszego udziału w zakładach bukmacherskich. Wiele osób wykorzystuje jednak go tylko raz, chcąc osobiście przekonać się jakie emocje towarzyszą typowaniu wyników.

Dlaczego warto wykorzystać Freebet?

Co przemawia za tym, by skorzystać z Freebetu? Przede wszystkim możliwość zawarcia całkowicie darmowego zakładu bukmacherskiego bez żadnego ryzyka. Oznacza to, że w przypadku wygranej można w każdej chwili wypłacić uzyskane wcześniej pieniądze, a przegrana nie powoduje żadnej straty. W efekcie Freebet jest doskonałym sposobem na wypróbowanie zakładów bukmacherskich, a brak ryzyka sprawia, że decyduje się na to naprawdę wiele osób. Wygrana dzięki darmowego zakładowi pozwala również przekonać się o tym, że zakłady bukmacherskie pozwalają wygrywać realne pieniądze, a co za tym idzie, mogą stanowić dodatek do kibicowania ulubionej drużynie.

Podsumowując, należy stwierdzić, że Freebet to promocja bukmachera, która ma na celu przyciągnięcie nowych graczy. Obecnie oferuje ją ETOTO, czyli bukmacher pozwalający zawrzeć darmowy zakład o wartości 70 złotych.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Tadeusz Płużański: Władysław Ciastoń. Generał stanu wojennego. Komunistyczny cyngiel Wiadomości
Tadeusz Płużański: Władysław Ciastoń. "Generał" stanu wojennego. Komunistyczny cyngiel

Kariera Władysława Ciastonia to przykład klasycznej drogi komunistycznego cyngla. Zaczynał w latach 40. w UB, błyskawicznie awansując na kierownika bezpieki w Bolesławcu i Wrocławiu. Ostatecznie, tuż przed wprowadzeniem stanu wojennego, został szefem Służby Bezpieczeństwa i wiceszefem MSW. To jedna z najbardziej ponurych postaci dyktatury Jaruzelskiego. W wyniku działań Ciastonia i jego resortu wielu Polaków zostało aresztowanych, zamordowanych bądź zmuszonych do samobójstwa.

Holendrzy przyznają się do zbrodni przeciw ludzkości po 150 latach. Kiedy Niemcy wypłacą reparacje? Wiadomości
"Holendrzy przyznają się do zbrodni przeciw ludzkości po 150 latach". Kiedy Niemcy wypłacą reparacje?

Holendrzy przyznają się do zbrodni przeciw ludzkości po 150 latach; premier Mark Rutte przeprosi za udział kraju w handlu niewolnikami, a król Wilhelm-Aleksander powoła niezależną komisję do oceny udziału monarchii w tym procederze - podkreślił wiceszef MSZ Arkadiusz Mularczyk.

Atak na konstytucję i na niezależność sądownictwa w Hiszpanii. Bruksela milczy Wiadomości
"Atak na konstytucję i na niezależność sądownictwa w Hiszpanii". Bruksela milczy

Hiszpańskie media donoszą o zamachu socjalistycznego premiera Hiszpanii Pedro Sancheza na hiszpański Trybunał Konstytucyjny

[Nasz News] Nieoficjalnie: Znamy tożsamość jednej z zatrzymanych osób w śledztwie ws. korupcji w PE Wiadomości
[Nasz News] Nieoficjalnie: Znamy tożsamość jednej z zatrzymanych osób w śledztwie ws. korupcji w PE

"Politico" informowało, że wśród zatrzymanych przez policję i doprowadzonych na przesłuchanie w sprawie podejrzenia korupcji w Parlamencie Europejskim jest wysoki rangą działacz związkowy.

Co dalej z Michniewiczem? Nowe informacje nt. posady trenera reprezentacji Wiadomości
Co dalej z Michniewiczem? Nowe informacje nt. posady trenera reprezentacji

Jak donosi portal i.pl, dotychczasowy trener reprezentacji Polski Czesław Michniewicz najprawdopodobniej pozostanie na stanowisku. Mimo dobrego wyniku, jaki polska kadra uzyskała na mundialu w Katarze, zespół był ostro krytykowany zarówno przez kibiców jak i media za styl, w jaki awansował do 1/8 finału mistrzostw świata.

Oszukali nas. Putin niezadowolony Wiadomości
"Oszukali nas". Putin niezadowolony

Władimir Putin wyraził się krytycznie na temat realizacji tzw. "Porozumień Mińskich".

Śledztwo ws. korupcji w Parlamencie Europejskim. Zatrzymano wiceprzewodniczącą PE. Złapana na gorącym uczynku Wiadomości
Śledztwo ws. korupcji w Parlamencie Europejskim. Zatrzymano wiceprzewodniczącą PE. "Złapana na gorącym uczynku"

Jak donosi belgijski portal VRT, a potwierdza korespondentka zagraniczna Polskiego Radia Beata Płomecka, wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiejgo Eva Kaili została zatrzymana przez policję w związku ze śledztwem dotyczącym korupcji. 

Znany aktor serialowy nawiązał współpracę z TVP Info Wiadomości
Znany aktor serialowy nawiązał współpracę z TVP Info

Jak podaje branżowy serwis Wirtualnemedia.pl, współpracę z TVP Info nawiązał znany aktor serialowy Krystian Kukułka. 

Minister Rau: Blinken wyraził zdziwienie, że sprawa Patriotów była przedmiotem publicznej dyskusji Wiadomości
Minister Rau: Blinken wyraził zdziwienie, że sprawa Patriotów była przedmiotem publicznej dyskusji

Zgodziliśmy się z sekretarzem stanu USA Antonym Blinkenem, że obrona powietrzna nad Ukrainą jest teraz priorytetem - oświadczył minister spraw zagranicznych Zbigniew Rau w piątek w Waszyngtonie po rozmowach z szefem dyplomacji amerykańskiej. Dodał też, że niewykluczone jest zwiększenie obecności sił USA w Polsce.

Frakcja bankowa w PiS. Patryk Jaki wbił szpilę premierowi Wiadomości
"Frakcja bankowa w PiS". Patryk Jaki wbił szpilę premierowi

Patryk Jaki z Solidarnej Polski był gościem red. Jacka Prusinowskiego na antenie Radia Plus, gdzie skomentował m.in sprawę unijnych środków dla Polski, których wypłatę wstrzymuje Bruksela. Nie gryzł się przy tym język, krytykując sposób negocjacji obrany przez premiera Mateusza Morawieckiego.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe