Pakistan: Strzelanina na wiecu wyborczym. Ranny były premier
03.11.2022 13:06

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Były premier Pakistanu Imran Khan został ranny podczas strzelaniny na wiecu wyborczym. Rannych zostało także pięć innych osób. O sprawie informuje m.in. na Twitterze agencja AFP.
Z doniesień Sky News wynika, że Imran Khan został postrzelony w chwili, gdy przemawiał na wiecu w mieście Wazirabad.
"The Telegraph" podaje z kolei, że niezidentyfikowani strzelcy otworzyli ogień do pojazdu wiozącego Khana, gdy ten przejeżdżał przez Wazirabad.
Z informacji wynika, że Imran Khan został postrzelony w nogę.
Podejrzany o atak na Khana prawdopodobnie został zastrzelony.
#BREAKING Former Pakistan PM Imran Khan shot in foot at political rally, in stable condition: aide pic.twitter.com/kZ7uPbzCQt
— AFP News Agency (@AFP) November 3, 2022
MN ,
kor.
Komentarzy: 0
Data publikacji: 03.11.2022 13:06
Źródło: Twitter, Onet.pl
Strzelanina na plaży w Sydney. Wielu zabitych, trwa akcja służb
14.12.2025 10:52

Komentarzy: 0
Popularna plaża Bondi w Sydney zamieniła się w miejsce tragedii. Australijska policja potwierdziła strzelaninę, w której jest wielu rannych i ofiary śmiertelne. Dwóch napastników zostało zneutralizowanych, a akcja służb wciąż trwa.
Czytaj więcej
Strzelanina na uczelni w USA. Wiele ofiar
14.12.2025 08:16
Strzelanina w centrum handlowym w Oslo
08.12.2025 11:31
Strzelanina w pobliżu Białego Domu. Dwaj żołnierze w stanie krytycznym
26.11.2025 22:22
Strzelaniny w Chicago podczas uroczystości zapalenia miejskiej choinki. Są ofiary
23.11.2025 08:18

Komentarzy: 0
Po uroczystości zapalenia miejskiej choinki w Chicago doszło do dwóch strzelanin. Jak poinformowała w sobotę stacja ABC News, w pierwszym zdarzeniu rannych zostało ośmioro nastolatków w wieku od 13 do 17 lat, a w drugim zginął 14-latek, zaś 18-latek odniósł poważne obrażenia.
Czytaj więcej


