loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Na widok szefa MON opozycja krzyczała: "Do Putina!". Wicemarszałek: przepraszam za to grubiaństwo
Opublikowano dnia 18.07.2017 16:05
Na widok szefa MON na mównicy Sejmowej opozycja zaczęła krzyczeć: "Do Putina!". Wicemarszałek Brudziński przeprosił Macierewicza za takie zachowanie parlamentarzystów.

Antoni Macierewicz, screen YT

W związku z powtarzaniem przez posła PO [Borysa Budki] po raz kolejny bezczelnych kłamstw, uprzejmie proszę o skierowanie z urzędu do komisji etyki tego kłamcy


- mówił Antoni Macierewicz. Opozycjoniści zaczęli krzyczeć "Do Putina! Do Putina!".
 

Gdyby chociaż jedna z tych osób, które teraz ośmielają się mnie znieważać, w roku 1976, 1980 i później próbowały zrobić cokolwiek na rzecz polskich robotników i przeciwko sowietom, to wtedy moglibyście to krzyczeć


- powiedział Szef MON.
 

Wysoka Izbo, jako wicemarszałek polskiego sejmu chciałbym bardzo przeprosić Pana, Panie Ministrze i opinię publiczną za ten pokaz arogancji i grubiaństwa. Bardzo przepraszam


- skomentował zajście wicemarszałek Brudziński.źródło: youtube, tvp info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: "Czy prócz zmiany retoryki w Helsinkach zmieniło się coś jeszcze?"
Jesteśmy już po spotkaniu Trump – Putin w Helsinkach i teraz, zapewne jeszcze przez kilka tygodni legion ekspertów i komentatorów analizował będzie każde wypowiedziane na konferencji prasowej słowo, każdy gest, ale również to, czego nie mówiono. Jednym słowem czeka nas jeszcze sporo narracyjnych fajerwerków, interpretacji, opinii i raportów na temat tego, co się w Helsinkach stało. Rozważania niniejsze mają, zatem charakter wstępny, bo póki nie ujawnią się nowe informacje, albo konsekwencje polityczne toczonych rozmów, skazani jesteśmy na snucie hipotez.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Gafa Putina, niedopatrzenie ochroniarzy innych VIP-ów"
Prezydentowi Rosji zabrakło refleksu i wyczucia sytuacji, co w niczym nie zwalnia jednak z odpowiedzialności za ten skandal służb ochrony pozostałych moknących w deszczu na Łużnikach VIP-ów.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.