loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Na widok szefa MON opozycja krzyczała: "Do Putina!". Wicemarszałek: przepraszam za to grubiaństwo
Opublikowano dnia 18.07.2017 16:05
Na widok szefa MON na mównicy Sejmowej opozycja zaczęła krzyczeć: "Do Putina!". Wicemarszałek Brudziński przeprosił Macierewicza za takie zachowanie parlamentarzystów.

Antoni Macierewicz, screen YT

W związku z powtarzaniem przez posła PO [Borysa Budki] po raz kolejny bezczelnych kłamstw, uprzejmie proszę o skierowanie z urzędu do komisji etyki tego kłamcy


- mówił Antoni Macierewicz. Opozycjoniści zaczęli krzyczeć "Do Putina! Do Putina!".
 

Gdyby chociaż jedna z tych osób, które teraz ośmielają się mnie znieważać, w roku 1976, 1980 i później próbowały zrobić cokolwiek na rzecz polskich robotników i przeciwko sowietom, to wtedy moglibyście to krzyczeć


- powiedział Szef MON.
 

Wysoka Izbo, jako wicemarszałek polskiego sejmu chciałbym bardzo przeprosić Pana, Panie Ministrze i opinię publiczną za ten pokaz arogancji i grubiaństwa. Bardzo przepraszam


- skomentował zajście wicemarszałek Brudziński.źródło: youtube, tvp info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.