"Popełnił przestępstwa na moją szkodę". Jest pozew Kai Godek przeciwko Bartowi Staszewskiemu [VIDEO]

- Poddaliśmy analizie m.in. nagranie z rozmowy mojej i Barta (...) Po tej analizie stoimy na stanowisku, że to Staszewski popełnił przestępstwa na moją szkodę - informuje Kaja Godek w mediach społęcznościowych
Kaja Godek
Kaja Godek / Screen FB Kaja Urszula Godek

Chodzi o sytuację sprzed roku, kiedy to doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Bartem Staszewskim a Kają Godek podczas tzw. Marszu Równości w Lublinie w zeszłym roku. Po tej wymianie zdań Staszewski pozwał Kają Godek oskarżając ją o zniesławienie.

 

"To Staszewski popełnił przestępstwa na moją szkodę"

- Razem z zespołem prawnym Fundacji życie i Rodzina oraz moim pełnomocnikiem przeanalizowaliśmy obszerny materiał dowodowy w tej sprawie. Poddaliśmy analizie m.in. nagranie z rozmowy mojej i Barta, do której doszło rok temu, w rejonie parady LGBT w Lublinie. Po tej analizie stoimy na stanowisku, że to Staszewski popełnił przestępstwa na moją szkodę i zdecydowaliśmy o złożeniu wzajemnego aktu oskarżenia.

- mówi Kaja Godek na nagraniu.

- Są też inne liczne materiały, które analizowaliśmy i złożyliśmy jako dowody.
Sprawa jest utajniona. Jestem zwolenniczką publicznego jej prowadzenia. Także Bart deklarował ostatnio, że będzie chciał ją odtajnić. Trzymam go za słowo! 

Póki co mogę Państwu jedynie powiedzieć, że to, co mówił mój przeciwnik na temat oferty ugodowej, jaką mu złożyłam na posiedzeniu mediacyjnym, NIE jest prawdą! Zastanawia mnie też, dlaczego relacjonował mediom, co działo się na sali sądowej (i to jeszcze w sposób nieprawdziwy!), skoro posiedzenie było utajnione...? 

Jawność w tej sprawie należy się opinii publicznej.

- pisze Kaja Godek na Facebooku

Wcześniej Kaja Godek nie mogła zapoznać się z szerszym materiałem dowodowym, ponieważ w mediach społecznościowych udostępnione było jedynie nagranie z fragmentem ich rozmowy.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Robert Lewandowski wydał komunikat. Szuka tego kibica Wiadomości
Robert Lewandowski wydał komunikat. Szuka tego kibica

Robert Lewandowski wydał komunikat na oficjalnym Facebooku. Chce znaleźć kibica, który żywiołowo świętował zdobycie gola przez kapitana Biało-Czerwonych.

Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Król Karol III ma poważny problem Wiadomości
Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Król Karol III ma poważny problem

Dużymi krokami zbliża się premiera książki księcia Harry'ego. W Pałacu Buckingham wrze. Wszystko wskazuje na to, że król Karol III ma poważny problem.

Awans Polski możliwy nawet w przypadku porażki z Argentyną [ANALIZA] Wiadomości
Awans Polski możliwy nawet w przypadku porażki z Argentyną [ANALIZA]

Polscy piłkarze mogą zakwalifikować się do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze nawet jeśli przegrają w środę z Argentyną, ale różnicą nie większą niż trzy gole. Będzie to jednak zależało od wyniku meczu Meksyku z Arabią Saudyjską. Remis lub wygrana biało-czerwonych na pewno da im awans.

New York Times: Agresja Rosji na Ukrainę wykazała jednak, że to był błąd Wiadomości
"New York Times": Agresja Rosji na Ukrainę wykazała jednak, że to był błąd

Zachód sądził, że po upadku ZSRR wojna z użyciem artylerii i czołgów w Europie już nigdy się nie powtórzy, stąd zmniejszał zapasy broni. Agresja Rosji na Ukrainę wykazała jednak, że to był błąd – pisze "New York Times".

Śmierć białoruskiego ministra. Mógł zostać otruty Wiadomości
Śmierć białoruskiego ministra. "Mógł zostać otruty"

Szef białoruskiego MSZ Władimir Makiej zmarł w sobotę. Ani MSZ, ani oficjalne media, nie podają na razie więcej szczegółów na temat śmierci ministra. Na Twitterze ministerstwa spraw zagranicznych pojawiła się krótka informacja: „dzisiaj zmarł nagle minister spraw zagranicznych Białorusi Uładzimir Makiej”.

Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN? Celebrytka poinformowała o swojej decyzji Wiadomości
Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN? Celebrytka poinformowała o swojej decyzji

W ostatnim czasie głośno było o powrocie Kurdej-Szatan, celebrytki, która straciła wiele lukratywnych kontraktów po tym jak w odrażający sposób zaatakowała Straż Graniczną, na ekrany telewizorów.

Niemcy od 30 lat nie przestrzegają traktatu z Polską Wiadomości
"Niemcy od 30 lat nie przestrzegają traktatu z Polską"

Polityk Solidarnej Polski Janusz Kowalski udzielił wywiadu portalowi Do Rzeczy.

Brutalna Polska. Arabskie media po meczu z Arabią Saudyjską na mundialu w Katarze Wiadomości
"Brutalna Polska". Arabskie media po meczu z Arabią Saudyjską na mundialu w Katarze

Polska pokonała w swoim drugim spotkaniu na mundialu piłkarzy reprezentacji Arabii Saudyjskie 2-0. Mecz poddały ocenie arabskie media.

Śmierć białoruskiego MSZ. Jest reakcja Zacharowej Wiadomości
Śmierć białoruskiego MSZ. Jest reakcja Zacharowej

Dziś media obiegła informacja o śmierci Uładzimira Makieja – ministra spraw zagranicznych Białorusi. Do tej wiadomości odniosła się rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

Afery wokół polskiej żywności? Ardanowski: Ktoś psuje jej wizerunek Wiadomości
Afery wokół polskiej żywności? Ardanowski: Ktoś psuje jej wizerunek

Jan Ardanowski wypowiedział się na temat psucia wizerunku polskiej żywności w audycji "Aktualności dnia" na antenie Radia Maryja.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe