Podczas wywiadu lider AgroUnii został zapytany o wykształcenie [VIDEO]

Lider Agrounii Michał Kołodziejczak był gościem Radia Zet, gdzie rozmawiał z Beatą Lubecką. W pewnym momencie rozmowy padło pytanie na temat wykształcenia polityka. Zwrócił na nie uwagę znany internauta "PikuśPol", który fragmenty opublikował na swoim profilu.
 Podczas wywiadu lider AgroUnii został zapytany o wykształcenie [VIDEO]
/ Twitter/Screen/Michał Kołodziejczak

Michał Kołodziejczak to lider Agrounii, która jako partia została zarejestrowana na początku bieżącego roku. Kołodziejczak w mediach społecznościowych często wypowiada się na tematy związane z produktami spożywczymi i polityką rolną.

W ostatnim czasie Michał Kołodziejczak wszedł w spór z europosełem Patrykiem Jakim. Na antenie Radia Zet lider Agrounii oznajmił, że wytoczy politykowi Solidarnej Polski proces.

– Wytaczam mu proces, za własne prywatne pieniądze. To będzie proces o zniesławienie, bo powiela dyrdymały o Rosji, ABW – oświadczył Michał Kołodziejczak w Radiu Zet.

Michał Kołodziejczak i pytanie od słuchacza

W trakcie programu Beata Lubecka zadała pytanie liderowi Agrounii od widza. Dotyczyło ono wykształcenia polityka.

– Pytanie od słuchacza, jakie ma Pan wykształcenie? - zapytała Beata Lubecka.

– Napisałem maturę, chciałem rozwijać gospodarstwo, bardzo dobrze mi to szło - odparł Kołodziejczak.

– Czyli skończył Pan liceum? - kontynuowała dziennikarka.

– Tak, skończyłem liceum - powiedział lider AgroUnii.

W dalszej części dziennikarka zapytała, czy w takim razie skończył on liceum.

– Z bardzo dobrym wynikiem, dostałem się na studia, na które nie poszedłem - powiedział polityk.

– A co Pan chciał studiować? - pytała Beata Lubecka.

– Dostałem się na ekonomię do Wrocławia, dostałem się na prawo, dostałem się na rolnictwo do Krakowa. Więc miałem trzy wybory, ale postanowiłem, że będę robił to co kocham, to co zawsze chciałem robić to produkować żywność, ale kiedy widzę, że państwo nie pozwala tego normalnie robić zostawia tę branżę i inne, to trzeba się wziąć za politykę i będę to skutecznie robił - odparł Michał Kołodziejczak.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Znana prokurator ujawniała informacje ze śledztwa Trzaskowskiemu? Ewa Wrzosek jak Mahatma Gandhi Wiadomości
Znana prokurator ujawniała informacje ze śledztwa Trzaskowskiemu? Ewa Wrzosek "jak Mahatma Gandhi"

Prokuratura Regionalna w Szczecinie w czwartek skierowała do Sądu Najwyższego wnioski o uchylenie immunitetów dwóm warszawskim prokuratorkom: Ewie Wrzosek i Małgorzacie M. Obie zawieszono na pół roku. Zarzuty, które śledczy zamierzają im przedstawić, dotyczą przekazania osobom nieuprawnionym informacji z toczącego się postępowania, niedopełniania obowiązków służbowych i - wobec prok. Ewy Wrzosek - także zaangażowania się w działalność polityczną.

Jarosław Kaczyński: Niemcy musza ponieść ciężkie straty reputacyjne Wiadomości
Jarosław Kaczyński: Niemcy musza ponieść ciężkie straty reputacyjne

Będziemy pokazywali, że Niemcy nie rozliczyli się ze zbrodni. Oni muszą ponieść ciężkie straty reputacyjne - mówił w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński, który odnosił się do egzekwowania zadośćuczynienia od Niemiec za II wojnę światową.

Incydent w Pałacu Bunckingham? Jest reakcja księcia Williama Wiadomości
Incydent w Pałacu Bunckingham? Jest reakcja księcia Williama

29 listopada w Pałacu Buckingham małżonka króla Karola III Camilla zorganizowała spotkanie, które dotyczyło przemocy wobec kobiet.

Szokujące słowa Macrona: Zachód powinien rozważyć gwarancje bezpieczeństwa dla Rosji Wiadomości
Szokujące słowa Macrona: "Zachód powinien rozważyć gwarancje bezpieczeństwa dla Rosji"

Zachód powinien rozważyć, jak odpowiedzieć na zgłaszaną przez Rosję potrzebę uzyskania gwarancji bezpieczeństwa, jeśli Władimir Putin zgodzi się na negocjacje w celu zakończenia wojny z Ukrainą - oświadczył prezydent Francji Emmanuel Macron. Europa musi zacząć przygotowania do budowy nowej architektury bezpieczeństwa na kontynencie i zastanowić się, jak ma ona wyglądać w przyszłości - dodał.

 ETS to złodziejski system Wiadomości
"ETS to złodziejski system"

Poselski projekt ustawy o zawieszeniu systemu handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych (ETS) trafił do Sejmu. Na jego temat w wywiadzie z Radiem Maryja wypowiedział się wiceminister sprawiedliwości – Michał Woś.

Skandal wokół rosyjskojęzycznych mediów nadających z Łotwy. Łotysze wściekli Wiadomości
Skandal wokół rosyjskojęzycznych mediów nadających z Łotwy. Łotysze wściekli

Do skandalu doszło na Łotwie w związku z działalnością na terytorium tego państwa opozycyjnej rosyjskiej telewizji "Dożd". Chodzi dokładnie o słowa dziennikarza stacji, który miał stwierdzić, że kanał udziela pomocy zmobilizowanym Rosjanom w zdobyciu "sprzętu i podstawowych wygód na froncie".

50 lat postępu. Stany Zjednoczone zaprezentowały nowy bombowiec strategiczny B-21 Raider Wiadomości
"50 lat postępu". Stany Zjednoczone zaprezentowały nowy bombowiec strategiczny B-21 Raider

Siły Powietrzne USA przedstawiły swój najnowszy bombowiec nuklearny stealth B-21. Jest to pierwsza tego typu konstrukcja od 30 lat.

Brytyjskie media alarmują. Rosja w ten sposób ma omijać embargo na ropę Wiadomości
Brytyjskie media alarmują. Rosja w ten sposób ma omijać embargo na ropę

Rosja po cichu zgromadziła flotę ponad 100 starzejących się tankowców, aby za ich pomocą obchodzić ograniczenia na sprzedaż ropy, które Zachód nałożył na Moskwę po jej inwazji na Ukrainę - podał w sobotę "Financial Times", przywołując opinie analityków rynku.

[Nasz Patronat] To już dzisiaj! 19.00. Tutaj obejrzysz premierę wstrząsającej animacji o Dzieciach Zamojszczyzny Wiadomości
[Nasz Patronat] To już dzisiaj! 19.00. Tutaj obejrzysz premierę wstrząsającej animacji o "Dzieciach Zamojszczyzny"

110 000 osób deportowanych z ponad 300 wsi, w tym 30 000 dzieci, które skradziono rodzicom i przeznaczono do germanizacji. Wielu zabitych i rannych. Stracony dorobek całego życia. To bilans działalności Niemców na Zamojszczyźnie. "Miałem jasne włosy i niebieskie oczy" - nosi tytuł animacji o "Dzieciach Zamojszczyzny", przygotowanej przez Fundację Pamięci Narodów. Premiera dzisiaj o 19.00.

Francuski dziennikarz szydził z reprezentacji Polski. Spotkał się z odpowiedzią Ludovica Obraniaka Wiadomości
Francuski dziennikarz szydził z reprezentacji Polski. Spotkał się z odpowiedzią Ludovica Obraniaka

Już jutro reprezentacja Polski zmierzy się z Francją w ramach 1/8 fazy pucharowej mundialu w Katarze. Przed tym spotkaniem można wywnioskować z pewnych komentarzy, które napływają wprost z Francji, że "trójkolorowi" czują się bardzo pewnie. Ich nastawienie starał się ostudzić Ludovic Obraniak – były reprezentant Polski.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe