Drużyna Herbapolu najlepsza w turnieju piłki halowej

W sobotę 10 grudnia w hali sportowej Politechniki Wrocławskiej rozegrano turniej piłki nożnej. W zawodach zorganizowanych przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Kultury Zdrowotnej i Sportu NSZZ “Solidarność” wzięło udział 7 drużyn.
 Drużyna Herbapolu najlepsza w turnieju piłki halowej
/ fot. Region Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność"

W finale zawodnicy Herbapolu Wrocław pokonali zawodników z Toyoty 7 do 1. Zawodnikom oraz opiekunom drużyn nagrody wręczał przewodniczący Zarządu Regionu Kazimierz Kimso wraz z dyrektorem Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu Zbigniewem Mlądzkim oraz szefem zakładowej Solidarności w Pogotowiu Remigiuszem Zarzyckim.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Kamiński (ZPAS). Najlepszym bramkarzem Kacper Czapran (Herbapol), a królem strzelców Sebastian Antoszewski (Herbapol).

W meczu o 3 miejsce ZPAS Przygórze pokonał 7 do 3 zawodników z wałbrzyskiego oddziału Tauron Dystrybucja. Na uwagę zasługuje fakt, iż był to pierwszy turniej halowej piłki nożnej rozegrany po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Po raz pierwszy też w jednej z drużyn – świdnickiej Diorze razem z zawodnikami grały trzy zawodniczki.

Prezes Doln. Stowarzyszenia Rafał Tomczak ma nadzieję, że w przyszłorocznych zawodach również nie zabraknie odważnych zawodniczek. Ostatecznie koedukacyjny zespół zajął 6. miejsce, a na 5. sklasyfikowano zawodników wrocławskiego Pogotowia Ratunkowego. Siódmą lokatę zajęli zawodnicy z wrocławskiego ZF CV.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Pożar w elektrowni w Odessie. Ukraina zwraca się z prośbą do Turcji Wiadomości
Pożar w elektrowni w Odessie. Ukraina zwraca się z prośbą do Turcji

W Odessie na południu Ukrainy doszło do poważnego pożaru elektrowni. Według informacji podanych przez media, w wyniku zdarzenia pozbawionych prądu jest około pół miliona mieszkańców.Duży sukces. Niemiecki koncern podpisał antyizraelską deklarację Wiadomości
"Duży sukces". Niemiecki koncern podpisał antyizraelską deklarację

Niemiecki koncern Siemens będzie sprzedawał pociągi tureckim kolejom, a warunkiem było podpisanie deklaracji związanej z bojkotem Izraela – informuje w piątek portal dziennika telewizyjnego Tagesschau, powołując się na ustalenia stacji SWR.

Beata Szydło: Wojna nie może odbywać się kosztem polskich obywateli Wiadomości
Beata Szydło: Wojna nie może odbywać się kosztem polskich obywateli

W tej chwili u władzy w Polsce ludzie odpowiedzialni, którzy rozumieją, że ta wojna nie może się też odbywać kosztem polskich obywateli – mówiła dziś w Staszowie była premier Beata Szydło.

Fenomenalny konkurs w Willingen! Polak na podium Wiadomości
Fenomenalny konkurs w Willingen! Polak na podium

Sobotni konkurs indywidualny w niemieckim Willingen wygrał norweski skoczek Halvor Egner Granerud. Drugie miejsce na podium przypadło Słoweńcowi Anze Laniskowi, zaś trzecie miejsce zajął Polak - Dawid Kubacki.

Złe wieści dla Małgorzaty Rozenek. Jest decyzja TVN Wiadomości
Złe wieści dla Małgorzaty Rozenek. Jest decyzja TVN

Władze TVN podjęły decyzję, która może być źle przyjęta przez fanów „Projektu Lady”.

Szef MON składał kwiaty przed flagą UPA? Jest reakcja resortu Wiadomości
Szef MON składał kwiaty przed flagą UPA? Jest reakcja resortu

Wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak nie składał kwiatów ani nie klękał przed flagą UPA; złożył wiązankę pod ścianą poległych w Kijowie, w miejscu, w którym hołd składają wszystkie zagraniczne delegacje - przekazało w sobotę MON. Jak zaznaczono, flaga UPA znajdowała się w sąsiedniej części muru.

„Dlaczego ją zatrudniliście?”. Burza w sieci pod zdjęciem z Małgorzatą Rozenek w Dzień Dobry TVN Wiadomości
„Dlaczego ją zatrudniliście?”. Burza w sieci pod zdjęciem z Małgorzatą Rozenek w Dzień Dobry TVN

Po raz kolejny na instagramowym koncie „Dzień dobry TVN” zawrzało. Wszystko za sprawą zdjęcia z Małgorzatą Rozenek.

„Le Soir”: Kwitnie europejski import skroplonego gazu z Rosji. Zaskakujące dane Wiadomości
„Le Soir”: Kwitnie europejski import skroplonego gazu z Rosji. Zaskakujące dane

Europejski import rosyjskiego gazu skroplonego wzrósł w ubiegłym roku o 36 procent - informuje belgijski dziennik „Le Soir”, powołując się na organizację ekologiczną Greenpeace.

Niemieckie media ws. Leopardów: Wina spadnie znów na Berlin Wiadomości
Niemieckie media ws. Leopardów: "Wina spadnie znów na Berlin"

Z informacji niemieckich mediów wynika, że państwa NATO mają zwlekać z potwierdzeniem udziału w procedurze tworzenia batalionów pancernych dla Ukrainy.

„Więzi się zacieśniają”. Chiński minister w Moskwie. Na co ze strony Pekinu może liczyć Putin? Wiadomości
„Więzi się zacieśniają”. Chiński minister w Moskwie. Na co ze strony Pekinu może liczyć Putin?

Wiceszef resortu spraw zagranicznych Chin spotkał się w Rosji z Siergiejem Ławrow – przekazał chiński i dodał, że więzy pomiędzy Chinami a Rosją się zacieśniają.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe