Nieoficjalnie: Wiadomo, kim jest druga osoba zatrzymana ws. Iwony Wieczorek

Jeden z tabloidów nieoficjalnie informuje, że drugą osobą zatrzymaną przez służby ws. zaginięcia Iwony Wieczorek jest kobieta - niejaka Joanna. Ona również ma być osobą z otoczenia zaginionej.
Zaginiona Iwona Wieczorek Nieoficjalnie: Wiadomo, kim jest druga osoba zatrzymana ws. Iwony Wieczorek
Zaginiona Iwona Wieczorek / screen YT

W poniedziałek radio RMF FM poinformowało o sensacyjnym przełomie dot. śledztwa ws. zaginionej przed 12 laty Iwony Wieczorek. Okazało się, że na polecenie małopolskiego wydziału Prokuratury Krajowej policja zatrzymała w tej sprawie dwie osoby.

Jak podano w publikacji, jedna z zatrzymanych osób to Paweł P., znajomy Iwony Wieczorek, który feralnej nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku imprezował z zaginioną. Nie poinformowano o personaliach drugiej osoby chociaż stwierdzono, że również jest to osoba z otoczenia Iwony Wieczorek.

Czytaj więcej: Przełom w śledztwie ws. Iwony Wieczorek. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Nowe informacje

Tymczasem dziennik "Fakt" informuje, że dotarł do personaliów drugiej zatrzymanej osoby. Dziennikarze tabloidu twierdzą, że jest to Joanna – partnerka zatrzymanego Pawła P., która wychowuje ich dwuletnie dziecko.

Zdaniem "Faktu" kobieta już wcześniej była sprawdzana przez śledczych z powodu tzw. "numeru tożsamego" do numeru Iwony. 

Z analizy logowania telefonów i bilingów ustalono bowiem numer telefonu "poruszający się po drodze tożsamej" z aparatem zaginionej 19-latki. Według relacji niektórych świadków miał on należeć do Joanny - ówczesnej i obecnej partnerki Pawła. To z tym numerem miał właśnie setki razy kontaktować się numer należący do zatrzymanego mężczyzny

– czytamy w publikacji. Tabloid cytuje także ustalenia dziennikarzy "Polityki" z 2013 roku, którzy niemal 10 lat temu pisali:

Po kłótni i odejściu Iwony Wieczorek ten numer pojawia się dokładnie w tych samych miejscach, co zaginiona. Około czwartej rano, czyli wówczas, gdy kamera po raz ostatni zarejestrowała Iwonę, telefon pozostaje wyłączony przez około godzinę, przy czym logowania są na terenie Sopotu w okolicy miejsca ostatniego kontaktu Iwony Wieczorek

– głosiła publikacja "Polityki".


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Chiński balon szpiegowski namierzony nad terytorium USA. Biden zabrał głos Wiadomości
Chiński balon szpiegowski namierzony nad terytorium USA. Biden zabrał głos

Prezydent USA Joe Biden powiedział w sobotę, że władze "zajmą się" chińskim balonem szpiegowskim, który został namierzony podczas lotu nad terytorium Stanów Zjednoczonych.

Pożar w elektrowni w Odessie. Ukraina zwraca się z prośbą do Turcji Wiadomości
Pożar w elektrowni w Odessie. Ukraina zwraca się z prośbą do Turcji

W Odessie na południu Ukrainy doszło do poważnego pożaru elektrowni. Według informacji podanych przez media, w wyniku zdarzenia pozbawionych prądu jest około pół miliona mieszkańców.Duży sukces. Niemiecki koncern podpisał antyizraelską deklarację Wiadomości
"Duży sukces". Niemiecki koncern podpisał antyizraelską deklarację

Niemiecki koncern Siemens będzie sprzedawał pociągi tureckim kolejom, a warunkiem było podpisanie deklaracji związanej z bojkotem Izraela – informuje w piątek portal dziennika telewizyjnego Tagesschau, powołując się na ustalenia stacji SWR.

Beata Szydło: Wojna nie może odbywać się kosztem polskich obywateli Wiadomości
Beata Szydło: Wojna nie może odbywać się kosztem polskich obywateli

W tej chwili u władzy w Polsce ludzie odpowiedzialni, którzy rozumieją, że ta wojna nie może się też odbywać kosztem polskich obywateli – mówiła dziś w Staszowie była premier Beata Szydło.

Fenomenalny konkurs w Willingen! Polak na podium Wiadomości
Fenomenalny konkurs w Willingen! Polak na podium

Sobotni konkurs indywidualny w niemieckim Willingen wygrał norweski skoczek Halvor Egner Granerud. Drugie miejsce na podium przypadło Słoweńcowi Anze Laniskowi, zaś trzecie miejsce zajął Polak - Dawid Kubacki.

Złe wieści dla Małgorzaty Rozenek. Jest decyzja TVN Wiadomości
Złe wieści dla Małgorzaty Rozenek. Jest decyzja TVN

Władze TVN podjęły decyzję, która może być źle przyjęta przez fanów „Projektu Lady”.

Szef MON składał kwiaty przed flagą UPA? Jest reakcja resortu Wiadomości
Szef MON składał kwiaty przed flagą UPA? Jest reakcja resortu

Wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak nie składał kwiatów ani nie klękał przed flagą UPA; złożył wiązankę pod ścianą poległych w Kijowie, w miejscu, w którym hołd składają wszystkie zagraniczne delegacje - przekazało w sobotę MON. Jak zaznaczono, flaga UPA znajdowała się w sąsiedniej części muru.

„Dlaczego ją zatrudniliście?”. Burza w sieci pod zdjęciem z Małgorzatą Rozenek w Dzień Dobry TVN Wiadomości
„Dlaczego ją zatrudniliście?”. Burza w sieci pod zdjęciem z Małgorzatą Rozenek w Dzień Dobry TVN

Po raz kolejny na instagramowym koncie „Dzień dobry TVN” zawrzało. Wszystko za sprawą zdjęcia z Małgorzatą Rozenek.

„Le Soir”: Kwitnie europejski import skroplonego gazu z Rosji. Zaskakujące dane Wiadomości
„Le Soir”: Kwitnie europejski import skroplonego gazu z Rosji. Zaskakujące dane

Europejski import rosyjskiego gazu skroplonego wzrósł w ubiegłym roku o 36 procent - informuje belgijski dziennik „Le Soir”, powołując się na organizację ekologiczną Greenpeace.

Niemieckie media ws. Leopardów: Wina spadnie znów na Berlin Wiadomości
Niemieckie media ws. Leopardów: "Wina spadnie znów na Berlin"

Z informacji niemieckich mediów wynika, że państwa NATO mają zwlekać z potwierdzeniem udziału w procedurze tworzenia batalionów pancernych dla Ukrainy.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe