Bożonarodzeniowe życzenia od Przewodniczących Sekretariatów Branżowych

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Przewodniczący Sekretariatów Branżowych NSZZ "Solidarność" złożyli wszystkim członkom związku zawodowego Solidarność, jak również pracownikom branż życzenia pokoju, miłości i radości.
 Bożonarodzeniowe życzenia od Przewodniczących Sekretariatów Branżowych
/ pixabay.com

Na czas Świąt Bożego Narodzenia składam Państwu najszczersze  życzenia niepowtarzalnie ciepłej atmosfery i pokoju w sercach. Niech Nowonarodzony Chrystus przemieni nas jeszcze raz i przyniesie w 2023 r. Światu pokój, a ludziom wszelkie spełnienia – Ryszard Proksa, Przewodniczący Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność”.

Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością – Zbigniew Sikorski, przewodniczący Sekretariatu Przemysłu Spożywczego.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę radości i spokoju ducha. Niech w naszych sercach zagości atmosfera pełna harmonii, miłości i ciepła, a Nowy Rok niech obdaruje nas szczęściem  Mirosław Miara, Przewodniczący Sekretariatu Przemysłu Chemicznego.

Szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia – Henryk Grymel, przewodniczący Sekretariatu Transportowców.

Niech pośród ciemności tego świata, lęku, bólu i konfliktów, zwycięży w nas i pośród nas radość Bożego Narodzenia. Niech dar pokoju i łaski płynącej od Bożej Dzieciny napełni nas wszystkich ufnością w moc prawdy i cierpliwą wytrwałością w czynieniu dobra i budowaniu jedności. Do każdego z nas niech dotrze Boże orędzie z Betlejem: « Nie bójcie się! ». Łamiemy się z każdym z Was wigilijnym opłatkiem, prosząc Boga, aby tajemnica narodzenia Jezusa Chrystusa była dla nas wszystkich nieustannym źródłem pokoju, radości, zdrowia oraz mocy Łaski Bożej wraz z nadzieją na Nowy Rok  Anno Domini 2023 – Rada Krajowego Sekretariatu Emerytów i Rencistów NSZZ ,,Solidarność”.

Najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, wielu pięknych i pełnych ciepła chwil, które przyniosą radość i wzruszenie oraz wzajemnej życzliwości i optymizmu w nadchodzących 2023 roku – Maria Ochman, przewodnicząca Sekretariatu Ochony Zdrowia.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Wizyta Bidena w Polsce? Jest stanowisko Białego Domu Wiadomości
Wizyta Bidena w Polsce? Jest stanowisko Białego Domu

Prezydent USA Joe Biden potwierdził, że odwiedzi Polskę, choć dodał, że nie wie, w jakim terminie. Powiedział też, że USA nie przekażą Ukrainie samolotów F-16.

„Zdaję sobie sprawę…” Gorzkie wyznanie Kamila Stocha Wiadomości
„Zdaję sobie sprawę…” Gorzkie wyznanie Kamila Stocha

Ostatnie występy Kamila Stocha nie należą do najlepszych. Polski skoczek w rozmowie z portalem skijumping.pl wskazał przyczynę swoich problemów w Bad Mitterndorf.

Szef NATO bije na alarm: „Putin szykuje nowe ataki, mobilizuje więcej żołnierzy i pozyskuje więcej broni i amunicji” Wiadomości
Szef NATO bije na alarm: „Putin szykuje nowe ataki, mobilizuje więcej żołnierzy i pozyskuje więcej broni i amunicji”

– Putin szykuje nowe ataki, mobilizuje więcej żołnierzy i pozyskuje więcej broni i amunicji, a cel, jakim jest opanowanie Ukrainy, pozostaje niezmienny – powiedział w poniedziałek w stolicy Korei Południowej, Seulu, sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg.

Atak nożownika w Brukseli. Są ranni Wiadomości
Atak nożownika w Brukseli. Są ranni

Trzy osoby zostały ranne, w tym jedna poważnie, w poniedziałkowym ataku nożownika w metrze w Brukseli. Napastnik został zatrzymany – poinformowała belgijska policja.

Wielka Brytania wydała oświadczenie. „Czołgi Challenger 2 dla Ukrainy trafią na front przed latem” Wiadomości
Wielka Brytania wydała oświadczenie. „Czołgi Challenger 2 dla Ukrainy trafią na front przed latem”

Brytyjski minister obrony Ben Wallace potwierdził w poniedziałek, że przekazane Ukrainie czołgi Challenger 2 trafią na linię frontu przed latem, ale nie sprecyzował, kiedy dokładnie to nastąpi. Przyznał natomiast, że siły zbrojne wymagają pilnego dofinansowania.

Poznajesz? Miał zgwałcić 17-latkę. Policja publikuje wizerunek Wiadomości
Poznajesz? Miał zgwałcić 17-latkę. Policja publikuje wizerunek

Policjanci z Zabrza szukają sprawcy zgwałcenia 17-latki. Proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą pomóc w identyfikacji. W poniedziałek, zgodnie z decyzją prokuratury, policja opublikowała w internecie wizerunek podejrzewanego o to mężczyzny.

[najnowszy sondaż] PiS jako jedyna partia z rosnącym poparciem. Opozycja w tyle Wiadomości
[najnowszy sondaż] PiS jako jedyna partia z rosnącym poparciem. Opozycja w tyle

Z najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster wykonanego dla „Super Expressu” wynika, że mimo kryzysów gospodarczych i finansowych związanych z wojną na Ukrainie poparcie dla rządu wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie, mało tego – od ostatniego miesiąca wzrosło.

Policja pokazała nagranie z zatrzymania jednego z podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie [WIDEO] Wiadomości
Policja pokazała nagranie z zatrzymania jednego z podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie [WIDEO]

Dzisiaj policjanci Wydziału ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób oraz Wydziału Terroru Kryminalnego i Zabójstw zatrzymali Łukasza G. poszukiwanego w związku z zabójstwem na Nowym Świecie. W sieci pojawiło się nagranie z zatrzymania.

Nie żyje ppłk prof. Wojciech Narębski, uczestnik bitwy pod Monte Cassino Wiadomości
Nie żyje ppłk prof. Wojciech Narębski, uczestnik bitwy pod Monte Cassino

W wieku blisko 98 lat zmarł ppłk prof. Wojciech Narębski, uczestnik bitwy pod Monte Cassino, jeden z opiekunów niedźwiedzia Wojtka, ostatni żyjący w Krakowie żołnierz 2. Korpusu gen. Władysława Andersa.

Wiadomości
Sensacyjne doniesienia z Pałacu Buckingham. Król Karol III przerywa milczenie

Dziś brytyjskie media obiegła sensacyjna informacja. Król Karol III postanowił, że po raz pierwszy publicznie wypowie się na temat skandalu, jaki rozpętali książę Harry i Meghan Markle.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe