„Instruuje, dogląda spraw, żyje już pracą”. Nowe informacje „SE” nt. stanu zdrowia prezesa PiS

W rozmowie z „Super Expressem” politycy PiS mieli zdradzić nowe informacje nt. stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Poinformowano, że prezes Prawa i Sprawiedliwości ma czuć się coraz lepiej i, jak przekazał europoseł Ryszard Czarnecki, polityk „rwie się do roboty”.
prezes PiS Jarosław Kaczyński „Instruuje, dogląda spraw, żyje już pracą”. Nowe informacje „SE” nt. stanu zdrowia prezesa PiS
prezes PiS Jarosław Kaczyński / Flickr/President Of Ukraine/ Public Domain

Przypomnijmy: tuż przed świętami prezes PiS Jarosław Kaczyński został zabrany do szpitala, gdzie przeszedł planowany od dawna zabieg wszczepienia endoprotezy kolana. Media nieoficjalnie informowały, iż szef rządzącej partii zniósł operację zdecydowanie gorzej niż analogiczny zabieg latem 2019 roku – był obolały, a ból miał mu doskwierać dużo bardziej niż w ubiegłych latach.

Czytaj więcej: „Ciągle jest w szpitalu. Ciężko zniósł operację”. „Super Express” nt. stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego

„Prezes już żyje pracą”

Tymczasem piątek przyniósł zdecydowanie lepsze informacje niż kilka dni temu. Dziennik „Super Express” informuje, że mimo iż Jarosław Kaczyński „wciąż przechodzi trudną rehabilitację po operacji kolana, żyje już pracą”.

Prezes jest jednak twardy i da radę. Zresztą on już żyje pracą, bo inaczej nie może. Dogląda spraw partii, jest w stałym kontakcie ze swoimi współpracownikami

– miał przekazać dziennikowi ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości. W publikacji czytamy, że prezes lepiej się czuje i ma wyjść do domu już po Nowym Roku, a powrót do aktywności politycznej ma zająć około dwóch tygodni.

Prezes jest twardym człowiekiem. Z tego, co słyszę, także podczas rekonwalescencji cały czas pracuje. Wkrótce wróci także do podróży po Polsce 

– przekazał poseł PiS Bartłomiej Wróblewski.

Jarosław Kaczyński rwie się do roboty 

– wtóruje europoseł PiS Ryszard Czarnecki.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
78. lat temu sowieci wkroczyli do niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau Wiadomości
78. lat temu sowieci wkroczyli do niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau

Auschwitz-Birkenau kojarzy się światu jako największe cmentarzysko i symbol eksterminacji europejskich Żydów, choć obóz powstał jako miejsce kaźni Polaków. To tutaj, w widłach rzek Wisły i Soły, z dala od berlińskich i paryskich kawiarenek, naziści postanowili utworzyć sztandarowy ośrodek niemieckiego terroru skierowanego przeciwko narodom Europy. 78 lat temu, bramę z cynicznym napisem „Arbeit macht frei” przekroczyli żołnierze 60. Armii Pierwszego Frontu Ukraińskiego. Tym samym oświęcimski kombinat śmierci został wyzwolony.

Zmasowany atak Rosji na Ukrainę. Podano liczbę zabitych Wiadomości
Zmasowany atak Rosji na Ukrainę. Podano liczbę zabitych

W ciągu ostatniej doby w wyniku rosyjskiego ataku z powietrza na terenie całej Ukrainy śmierć poniosło 11 osób – poinformowały ukraińskie służby.

Naukowy wieczór z dr Kaweckim: Polski dron Prometheus. Jedyny taki na świecie Wiadomości
Naukowy wieczór z dr Kaweckim: Polski dron "Prometheus". Jedyny taki na świecie

Polacy stworzyli pierwszego cywilnego drona, którym można sterować zdalnie na odległość nawet międzykontynentalną!

Nowelizacja Kodeksu wyborczego. Sejm zdecydował Wiadomości
Nowelizacja Kodeksu wyborczego. Sejm zdecydował

Podczas czwartkowego posiedzenie Sejmu przyjęto nowelizację Kodeksu wyborczego. Teraz ustawą zajmie się Senat.

Gwałciciel, który zmienił płeć, nie trafi do kobiecego więzienia. Premier Szkocji zabrała głos Wiadomości
Gwałciciel, który zmienił płeć, nie trafi do kobiecego więzienia. Premier Szkocji zabrała głos

Transseksualna osoba, która będąc mężczyzną zgwałciła dwie kobiety, po czym dokonała prawnej zmiany płci, nie będzie odsiadywać wyroku w kobiecym więzieniu – oświadczyła w czwartek szefowa szkockiego rządu Nicola Sturgeon.

Kandydat na prezydenta Czech nie żyje? To fake news i robota hakerów Wiadomości
Kandydat na prezydenta Czech nie żyje? To fake news i robota hakerów

„Tak, żyję. Nigdy nie myślałem, że będę musiał to napisać w sieci” – przekazał w czwartek na Twitterze kandydat na prezydenta Czech generał Petr Pavel.

Zmiany w rachunkach za ciepło. Jest decyzja Sejmu Wiadomości
Zmiany w rachunkach za ciepło. Jest decyzja Sejmu

Sejm uchwalił w czwartek nowelizację ustawy wprowadzającą mechanizm ograniczenia wzrostu cen dla odbiorców ciepła do 40 proc. Teraz ustawa trafi do dalszych prac w Senacie.

To byłby hit! Takiego meczu reprezentacja Polski nie grała od dawna Wiadomości
To byłby hit! Takiego meczu reprezentacja Polski nie grała od dawna

Według informacji Interii władze PZPN przygotowują dużą niespodziankę. W czerwcu podopieczni Fernando Santosa mogą zmierzyć się z reprezentacją Niemiec – wynika z nieoficjalnych informacji serwisu Interia.

Media: Niemiecki potentat dostarczał ważny komponent Rosji Wiadomości
Media: Niemiecki potentat dostarczał ważny komponent Rosji

Z informacji niemieckich dziennikarzy wynika, że rosyjskie samoloty wykorzystywane w wojnie na Ukrainie miały być tankowane niemieckimi komponentami.

Jaką wersję czołgów Abrams dostanie Ukraina? Nieoficjalne informacje Wiadomości
Jaką wersję czołgów Abrams dostanie Ukraina? Nieoficjalne informacje

Ukraina otrzyma od USA nowszą wersję czołgów Abrams, w wersji M1A2 z ulepszoną optyką i systemem zarządzania polem walki – podał w czwartek portal Politico. Problemem może być jednak czas dostaw, bo fabryka Abramsów w Ohio jest zajęta wytwarzaniem pojazdów M1A2 dla Polski i Tajwanu.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe