Wybory przewodniczącego Komisji Oddziałowej NSZZ "S" w częstochowskich Biedronkach
12.01.2023 09:18

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Związkowcy z Solidarności w częstochowskich sklepach Biedronka, jako jedni z pierwszych w Regionie przeprowadzili wybory na przyszłą kadencję 2023-2028.
Trwają wybory w zakładowych organizacjach związkowych na kadencję 2023-2028.
Związkowcy z Solidarności działający w częstochowskich sklepach Biedronka, należących do firmy Jerónimo Martins Polska, jako jedni z pierwszych w Regionie przeprowadzili wybory na przyszłą kadencję 2023-2028.
Na stanowisko przewodniczącego Komisji Oddziałowej delegaci wybrali pana Dariusza Zielińskiego.
Region Częstochowski
Komentarzy: 0
Data publikacji: 12.01.2023 09:18
Źródło: solidarnoscczestochowa.pl
Instytut Ordo Iuris będzie monitorował wybory na Węgrzech
02.04.2026 16:24

Komentarzy: 0
Przebieg wyborów parlamentarnych na Węgrzech będą monitorować m.in. zespoły ekspertów Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE), węgierskich organizacji pozarządowych oraz międzynarodowy zespół polskiej Fundacji Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.
Czytaj więcej
Szef górniczej „S”: Zwalczanie węgla uzależnia nas od innych paliw, których nie mamy
02.04.2026 05:37

Komentarzy: 0
„Zarówno europejskie, jak i polskie elity wciąż brną w regulacje Europejskiego Zielonego Ładu. Zwalczają przy tym węgiel, co uzależnia nas od innych paliw, których w Europie nie mamy i które musimy importować” – pisze w swoim felietonie Bogusław Hutek, przewodniczący Krajowej Sekcji Górnictwa Węgla Kamiennego NSZZ „Solidarność”.
Czytaj więcej
Solidarność: Tak dla religii i etyki w szkole!
01.04.2026 10:57
„Czy to jest w porządku?” Mocny list Solidarności do prezesa SWISS KRONO w Żarach
01.04.2026 10:15
Łódzka Solidarność przeciwko narastającemu pogorszeniu warunków życia i pracy w Polsce
31.03.2026 19:42

Komentarzy: 0
Zarząd Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność" stanowczo sprzeciwił się narastającemu pogorszeniu warunków życia i pracy w Polsce. Podczas obrad 30 marca ZR przyjął specjalne stanowisko w tej sprawie.
Czytaj więcej

