"Popyt na prostytutki jest wysoki". "Bild" o "kulisach" szczytu w Davos

Niemiecki dziennik "Bild" informuje w czwartek o "drugiej stronie" szczytu w Davos. Jak zdradzają w rozmowie z dziennikiem właściciele agencji towarzyskich, popyt na prostytutki jest wysoki na każdym szczycie gospodarczym. Davos nie jest wyjątkiem.
/ morguefile.com

"Bild" informuje, że rozmawiał z panią "Lianą" o jej działalności na szczycie w Davos. Kobieta ma brązowe, długie do ramion włosy, zielone oczy i dołeczkowy uśmiech. Nosi długi płaszcz, nie wyróżnia się wśród biznesowych garniturów i fraków w mieście. To dla niej ważne, ponieważ, jak twierdzi, są ścisłe kontrole, a do niektórych hoteli nie można się w ogóle dostać.

2300 euro za noc

Dziennik wprost informuje, że Liana jest prostytutką. Kobieta informuje, że na wieczór jest umówiona ze stałym klientem, Amerykaninem, który przyjeżdża w te strony od lat.

Zawsze, gdy jest w Szwajcarii, dzwoni. Zdarza się to kilka razy w roku 

– mówi kobieta i dodaje, że za "drobne pieszczoty" pobiera równowartość 700 euro, a każdy, kto chce spędzić z nią noc, płaci 2300 euro. Plus koszty podróży, ponieważ Liana na co dzień mieszka w Zurychu.

Wśród jej klientów są również Niemcy. Kilka lat temu zwrócił się do niej pracownik grupy przemysłowej w Davos; kobieta twierdzi jednak, że jako towarzystwo preferuje jednak Amerykanów i Brytyjczyków: 

Niemcy są niestety skąpi, jeśli chodzi o napiwki

– skwitowała.

"Popyt na prostytutki jest wysoki"

Popyt na prostytutki jest wysoki na każdym szczycie gospodarczym 

– twierdzi kierowniczka agencji towarzyskiej z oddalonego o 170 kilometrów od Davos Aargau. W rozmowie ze szwajcarską gazetą "20 Minuten" powiedziała, że do tej pory otrzymała jedenaście rezerwacji i 25 zapytań, jednak spodziewa się, że w ciągu tygodnia będzie ich znacznie więcej. 

Niektórzy rezerwują też eskorty ochrony dla siebie i swoich pracowników, by imprezować w hotelowym apartamencie

– przekazała. 

Szczyt w Davos

Podczas czterodniowego spotkania w Alpach Szwajcarskich prawie 2700 uczestników z kręgów polityki, biznesu i społeczeństwa dyskutuje nad rozwiązaniami problemów międzynarodowych. Hasło tegorocznej konferencji brzmi "Współpraca w podzielonym świecie". W centrum uwagi są konsekwencje wojny na Ukrainie z wysoką inflacją i kryzysem energetycznym, ale także zmiany klimatyczne.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Tadeusz Płużański: Komuniści skazali ją na 10 lat w stanie wojennym Wiadomości
Tadeusz Płużański: Komuniści skazali ją na 10 lat w stanie wojennym

3 lutego 1982 r. Sąd Marynarki Wojennej w Gdyni wydał najwyższy z wyroków wobec działaczy opozycji w stanie wojennym. Ewa Kubasiewicz, która pracowała w Wyższej Szkole Morskiej jako kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów uczelnianej biblioteki, została skazana na 10 lat pozbawienia wolności i 5 lat pozbawienia praw publicznych.

Koniec pierwszego dnia drugiej tury wyborów prezydenckich w Czechach Wiadomości
Koniec pierwszego dnia drugiej tury wyborów prezydenckich w Czechach

O godz. 22.00 w piątek zamknięto lokale wyborcze w Czechach po pierwszym dniu głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Lokale zostaną otwarte w sobotę o godz. 8.00, a głosować na kandydatów na prezydenta, byłego przewodniczącego Komitetu Wojskowego NATO Petra Pavla lub byłego premiera Andreja Babisza, będzie można do godz. 14.00.

Rosjanie wściekli po wypowiedzi niemieckiej MSZ. Niemiecki rząd odcina się od Baerbock Wiadomości
Rosjanie wściekli po wypowiedzi niemieckiej MSZ. Niemiecki rząd odcina się od Baerbock

Rząd federalny w Berlinie oświadczył, że Niemcy nie są stroną w wojnie na Ukrainie. To reakcja na propagandowe wykorzystywanie przez Rosję wypowiedzi minister spraw zagranicznych RFN Annaleny Baerbock, która we wtorek w Radzie Europy powiedziała: "Prowadzimy wojnę przeciwko Rosji, a nie przeciwko sobie".

Rosja nie otrzymała zaproszenia. Zacharowa oburzona decyzją Polski Wiadomości
Rosja nie otrzymała zaproszenia. Zacharowa oburzona decyzją Polski

Bez względu na to, jak nasi europejscy niepartnerzy wymyślili swoje próby przepisania historii na nowo, pamięć o radzieckich bohaterach wyzwolicielach i okropnościach nazizmu nie mogą zostać wymazane – twierdzi rzecznik rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

Profanacja w Wielkopolsce. Nieznany sprawca utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy Wiadomości
Profanacja w Wielkopolsce. Nieznany sprawca utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy

W Koziegłowach pod Poznaniem sprawca utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy, poprzewracał świece, zniszczył święte obrazy i witraż – informuje w piątek „Głos Wielkopolski”

Nie żyje prof. Aleksander Krawczuk. Był wybitnym historykiem starożytności Wiadomości
Nie żyje prof. Aleksander Krawczuk. Był wybitnym historykiem starożytności

Nie żyje prof. Aleksander Krawczuk, wybitny znawca starożytności, filolog klasyczny, od 1949 r. związany z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie. W czerwcu skończyłby 101 lat.

Onet kontra Polska Fundacja Narodowa. Sąd zdecydował Wiadomości
Onet kontra Polska Fundacja Narodowa. Sąd zdecydował

Onet.pl ma sprostować nieprawdziwe informacje dotyczące firmy the White House Writers Group i jej kontraktu z Polską Fundacją Narodową – zdecydował Sąd Okręgowy w Warszawie. Wyrok jest nieprawomocny.

Atak w Jerozolimie. Jest wiele ofiar Wiadomości
Atak w Jerozolimie. Jest wiele ofiar

Siedem osób nie żyje, a 10 zostało rannych w wyniku ataku na synagogę w Jerozolimie – przekazało ministerstwo spraw zagranicznych Izraela.

Kuriozalne słowa legendarnej aktorki. „Nie byłoby kryzysu klimatycznego, gdyby nie rasizm” Wiadomości
Kuriozalne słowa legendarnej aktorki. „Nie byłoby kryzysu klimatycznego, gdyby nie rasizm”

– Wiesz, możesz zająć się czymkolwiek. To seksizm, rasizm, mizoginia, homofobia, cokolwiek, wojna. A jeśli naprawdę się w to wgłębisz, przestudiujesz i poznasz historię, zrozumiesz, że wszystko jest połączone – twierdzi laureatka Oscara, jedna z legend amerykańskiego kina 85-letnia Jane Fonda.

Rosja wyrzuca ambasadora Łotwy. „Ma dwa tygodnie” Wiadomości
Rosja wyrzuca ambasadora Łotwy. „Ma dwa tygodnie”

Moskwa przekazała w piątek, że ambasador Łotwy ma dwa tygodnie na opuszczenie Rosji. Oskarżyła państwa bałtyckie o „totalną rusofobię”.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe