Szukaj
Konto

Tragiczny wypadek w Jaworznie. Nie żyje 12-latka

25.01.2023 08:51
Policja
Źródło: pexels.com
Komentarzy: 0
We wtorek wieczorem doszło do tragicznego wypadku w Jaworznie. W jego wyniku zginęła 12-letnia dziewczynka. Pomimo szybkiej reanimacji jej życia nie udało się uratować. Okoliczności tej sprawy badają służby.

Wypadek miał miejsce ok. godz. 19:20 na ulicy św. Wojciecha w Jaworznie w woj. śląskim.

Wiadomo, że poszkodowana weszła na przejście dla pieszych nieopodal Ośrodka Edukacji Ekologiczno-Geologicznej Geosfera w Jaworznie. Wtedy została potrącona przez samochód. Jak ustalono, prawdopodobnie weszła na pasy na czerwonym świetle.

Kierowca był trzeźwy i jechał prawidłowo

- Zgłoszenie odebraliśmy o godzinie 19:20. Dziewczynka przekraczała jezdnię na przejściu dla pieszych, ale niestety najprawdopodobniej na czerwonym świetle - relacjonowała Justyna Wiszowaty z biura prasowego KMP w Jaworznie.

- Kierowca poruszał się w kierunku centrum Jaworzna. Nie zauważył wkraczającej na jezdnię dziewczynki. Jechał prawidłowo, przy zielonym świetle - dodała rzeczniczka.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 25.01.2023 08:51
Źródło: jaw.pl / polsat news