Rosjanin wpadł w szał, gdy zobaczył sprzęt zmierzający do Polski. Nagranie obiegło sieć

– Je*nąłbym w nie teraz artylerią, żeby byli w szoku. Polskie p***ły, k***a – grzmiał po rosyjsku autor nagrania po tym, gdy zobaczył kolumnę amerykańskiego sprzętu wojskowego zmierzającego w kierunku Polski.
 Rosjanin wpadł w szał, gdy zobaczył sprzęt zmierzający do Polski. Nagranie obiegło sieć
/ fot. Twitter

Cała sytuacja miała miejsce na jednej z niemieckich autostrad. Kierowca posługujący się na nagraniu językiem rosyjskim zobaczył w pewnym momencie kolumnę ciężarówek z amerykańskim sprzętem wojskowym. Były to bojowe wozy piechoty typu Bradley, a kolumna zmierzała w kierunku Polski.

Kierowca wpadł w szał

W kabinie pojazdu autora filmu słychać piosenkę o „Wołodii Putinie”, a sam kierowca wpada w szał i krzyczy: – Patrzcie, zaraz będę wyprzedzać kolumnę tych pedałów, k***a.

– Ja ich w mordy je**m. Czarty, k***a. Stare czołgi (…) gdzie wy je wieziecie, sk*******y. Je*nąłbym w nie teraz artylerią, żeby byli w szoku. Polskie p***ły, k***a – grzmiał po rosyjsku autor nagrania.

„Rosyjski kierowca tira napotkał na trasie w kierunku Drezna (zapewne jadące do Polski, a potem zobaczy się) ciężarówki z Bradleyami i w związku z tym przeszedł załamanie nerwowe. Ten filmik nie niesie ze sobą żadnej wartości oprócz rozrywkowej” – pisze na Twitterze jeden z użytkowników i publikuje nagranie przetłumaczone na język polski.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Dawid Kubacki nie wystąpi już w tym sezonie w konkursach Pucharu Świata Wiadomości
Dawid Kubacki nie wystąpi już w tym sezonie w konkursach Pucharu Świata

"To dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze" - pisze na Instagramie polski skoczek Dawid Kubacki, informując o zakończeniu swojego udziału w tegorocznym sezonie w Pucharze Świata.

Niepokojące informacje z granicy. Straż Graniczna wydała komunikat Wiadomości
Niepokojące informacje z granicy. Straż Graniczna wydała komunikat

W sumie 67 cudzoziemców próbowało w niedzielę dostać się nielegalnie z Białorusi do Polski. W okolicach Bobrownik (Podlaskie) cztery osoby pokonały wpław graniczną rzekę Świsłocz - podała SG w raporcie z minionej doby.

Brytyjski wiceminister obrony: „Jesteśmy gotowi pomóc Polsce wypełnić luki w systemie obrony powietrznej” Wiadomości
Brytyjski wiceminister obrony: „Jesteśmy gotowi pomóc Polsce wypełnić luki w systemie obrony powietrznej”

Wiceminister obrony Wielkiej Brytanii James Heappey rozmawiał z "Die Welt". Zapewnił, że Londyn jest gotów udzielić pomocy Polsce. Chodzi o zapełnienie luki w systemie obrony powietrznej, jaka powstanie po przekazaniu myśliwców MiG-29 dla Ukrainy.

Przerwałam ciążę w łazience. Dzieci były ze mną. Oglądaliśmy Madagaskar Wiadomości
"Przerwałam ciążę w łazience. Dzieci były ze mną. Oglądaliśmy "Madagaskar""

W kwietniu ubiegłego roku w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga ruszył proces Justyny Wydrzyńskiej. Chodzi o działaczkę Aborcyjnego Dream Teamu, która została oskarżona o udzielenie pomocy w aborcji z naruszeniem przepisów ustawy.

Kuba Wojewódzki pod ostrzałem. Doda wbija szpilę gwieździe TVN w głośnej aferze Wiadomości
Kuba Wojewódzki pod ostrzałem. Doda wbija szpilę gwieździe TVN w głośnej "aferze"

Doda zabrała głos w głośnej "aferze", jaka rozpętała się po niedawnych słowach Kuby Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN pod ostrzałem...

Rosjanie wszczęli postępowanie przeciw sędziom Międzynarodowego Trybunału Karnego Wiadomości
Rosjanie wszczęli postępowanie przeciw sędziom Międzynarodowego Trybunału Karnego

Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej wszczął postępowanie karne przeciwko prokuratorowi i sędziom Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK), którzy wydali nakaz aresztowania prezydenta Rosji Władimira Putina. 

Czy Dawid Kubacki wystartuje jeszcze w Pucharze Świata? Apoloniusz Tajner zabiera głos Wiadomości
Czy Dawid Kubacki wystartuje jeszcze w Pucharze Świata? Apoloniusz Tajner zabiera głos

Apoloniusz Tajner zabrał głos ws. przyszłości Dawida Kubackiego, który niespodziewanie wycofał się z ostatniego konkursu Raw Air 2023. Decyzja skoczka była dużym zaskoczeniem dla jego fanów.

Wiadomości
Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Król Karol III usuwa syna z oficjalnej listy

W Pałacu Buckingham wrze. Przypomnijmy, że wielkimi krokami zbliża się koronacja króla Karola III. Brytyjskie media donoszą o kolejnej kontrowersyjnej decyzji monarchy. Wygląda na to, że relacje Karola i księcia Harry'ego uległy całkowitej destrukcji.

Budowa odcinka gazociągu przesyłowego w Polsce. KE podjęła decyzję Wiadomości
Budowa odcinka gazociągu przesyłowego w Polsce. KE podjęła decyzję

Komisja Europejska zatwierdziła ponad 124 mln euro z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na okres programowania 2014-2020 na budowę 253-kilometrowego odcinka gazociągu przesyłowego między Leśniewicami a Wronowem w województwach mazowieckim, łódzkim i lubelskim.

Burza w Dzień Dobry TVN. Kłótnia Filipa Chajzera ze współprowadzącą Wiadomości
Burza w Dzień Dobry TVN. Kłótnia Filipa Chajzera ze współprowadzącą

Filip Chajzer odkąd pracuje jako prezenter w „Dzień dobry TVN”, zaliczył niejedną wpadkę. Tym razem wdał się w sprzeczkę słowną ze współprowadzącą. Wszystko to działo się na oczach telewidzów.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe