Tak Magda Gessler oceniła pracę Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"
Start Małgorzaty Rozenek nie należy do udanych. Po każdym występie w sieci pojawia się fala krytyki pod jej adresem. Widzowie wytykają każdą wpadkę i potknięcie.
Choć wydawało się, że Małgorzata Rozenek jest jedną z najchętniej oglądanych twarzy stacji, to jednak okazuje się, że dużo lepiej sprawdzała się w takich formatach jak „Perfekcyjna pani domu” czy „Projekt Lady” niż w programach na żywo.
Tak Magda Gessler oceniła pracę Małgorzaty Rozenek
O to, jak radzi sobie Małgorzata Rozenek w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN" pytana była Magda Gessler podczas rozmowy z Wirtualną Polską.
Nie znam kobiety, która tyle by pracowała nad swoją fizycznością, polepszeniem swojego wyglądu, swojej intelektualnej strony. [...] Jest bardzo ambitna i bardzo pracowita
- powiedziała Gessler.
Znana restauratorka wyznała, że Rozenek była dobrze przygotowana do wywiadu z nią.

![Droga S7 całkowicie zablokowana. „Stoimy od godzin, nie mamy jedzenia ani picia” [WIDEO]](https://www.tysol.pl/imgcache/360x250/c/uploads/news/151858/17671318321c632a78bc631809737a0b.jpg)


