REKLAMA

Janusz Szewczak: Pucz na plaży się nie zdarzy. Konstytucja na koszulce posła Budki nie zachwyci

Dobrze, że w Polsce są jeszcze dzikie plaże, bo bałtyckie plaże właśnie nawiedzili PO-wscy nudziarze.
 Janusz Szewczak: Pucz na plaży się nie zdarzy. Konstytucja na koszulce posła Budki nie zachwyci
/ Twitter/@Platforma_org
Wakacje z głupotą ruszyły. Platformo, jak żyć w ukropie na plaży, w szczycie sezonu urlopowego, gdy zza parawanu widać Budkę i wielu bałwanów. Znów robicie Polaków w bambusa stosując skompromitowane chwyty wprost z lamusa. Już wam nawet nie przeszkadzają wielodzietne rodziny, „plebs”, który dostał 500 plus i nie tylko go nie przepił, ale zabrał dzieciaki na letnie wakacje. Aż dziw, że was nie rażą polscy Janusze i kanapki z jajkiem.

Nie ma sensu debatować i ostrzegać urlopowiczów przed inwazją PiS-owskich sinic i meduz bojowych ministra Antoniego Macierewicza. Przestańcie straszyć małe dzieci stawiające zamki z piasku, rychłą katastrofą rządowego programu Mieszkanie Plus. Przecież każdy już wie, że opalanie się w Budce na plaży jest niekonstytucyjne i może nas narazić na sankcje albinosów z Holandii. Nie każdy też zbłąkany kot na plaży w Rowach czy Darłowie, to super-szpieg z Żoliborza i tajny doradca Jarosława. Polacy chcą odpocząć od polityki, od chamstwa i agresji, wolą na plaży spory co lepsze na grilla; skrzydełka czy boczek. Wolą wybierać pomiędzy ciemnym, a jasnym, wstrząśniętym, a nie mieszanym. To teraz zdecydowanie ważniejsze niż mieszanie w głowach i pochylanie się nad zbrodnią na demokracji w Polsce. W te upalne dni nasi rodacy na plażach od Chałup do Międzyzdrojów, zażarcie spierają się raczej, że zbrodnia to niesłychana, że Pani uwiodła Pana, a nie odwrotnie. Konstytucja na koszulce i zapadłej piersi posła PO Borysa Budki nie zachwyci, gdy wokół tyle wypiętych piersi, gdy „można nawet spotkać golasa jak na plaży w Mombassa”.

Platformo czas się z polskich plaż zabierać, bo Miss Natury będą tu wybierać, a posłanka Kinga Gajewska tej roli nie podoła, nawet ze swym nieodłącznym smartfonem w dłoni. Lepiej siedźcie w krzakach, politycznie infantylni, bo widać jak jesteście totalnie bezsilni, a wiadomo, że i świeczki na plaży ciężko zapalić. Polish Barbados i Galapagos jest dla normalnych, a nie z nienawiści zapiekłych, bo w taki upał na plaży od Budki może się zrobić rozum krótki. Wiadomo, że posłanka PO Kinga Gajewska ma pieska i do Sejmu go nie wpuszczają i z plaży go przepędzają. Jak się obrońcom demokracji glaca nieco zabrązowi, to znów będą służyć Niemcowi. Moja mowa będzie więc krótka, więcej lodu, Panie Budka.

Janusz Szewczak
wPolityce.pl

Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji.

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura