Czeska policja poszukuje podejrzanego o zabójstwo kobiety. Może przebywać w Polsce
07.02.2023 15:34

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Prascy śledczy poszukują 42-letniego Petra Krausa podejrzewanego o zabójstwo kobiety, do którego doszło w czeskiej Pradze. Mężczyzna może przebywać na terenie Polski. Jest niebezpieczny i może być uzbrojony.
Każdy, kto rozpoznaje poszukiwanego lub posiada jakiekolwiek informacje dotyczące możliwego miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z policjantami z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji pod numer telefonu 47 72 51005 lub 112 na terenie kraju.
Poszukiwany Petr Kraus ma 190 centymetrów wzrostu, jest szczupły i wysportowany.
Oto najbardziej aktualne zdjęcie poszukiwanego Petra Krausa:

MN ,
kor.
Komentarzy: 0
Data publikacji: 07.02.2023 15:34
Źródło: policja.pl
Dramat w mazowieckim. Nie żyje 39-letnia kobieta
17.04.2026 08:03

Komentarzy: 0
DK9 jest zablokowana po wypadku, do którego doszło w piątek rano w Krzyżanowicach w powiecie radomskim. Na miejscu zginęła kierująca samochodem osobowym kobieta – poinformowała PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Radomiu Justyna Jaśkiewicz.
Czytaj więcej
Ciało młodej kobiety w Szczecinie. Zatrzymano mężczyznę
16.04.2026 14:54

Komentarzy: 0
Mężczyzna mogący mieć związek ze śmiercią kobiety, której ciało ujawniono w poniedziałek w jednym z mieszkań, został zatrzymany w Niemczech – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie.
Czytaj więcej
Brutalne zabójstwo Mai z Mławy. Są nowe informacje
15.04.2026 19:06

Komentarzy: 0
Zakończyła się obserwacja psychiatryczna 18-letniego Bartosza G., podejrzanego o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem w kwietniu 2025 r. w Mławie (Mazowieckie) 16-letniej Mai K. - poinformowała PAP Prokuratura Okręgowa w Płocku. Opinia biegłych z obserwacji spodziewana jest za kilka tygodni.
Czytaj więcej
Polskie wojsko poderwało myśliwce. Zamknięte dwa lotniska
15.04.2026 17:42

Komentarzy: 0
Lotnictwo wojskowe rozpoczęło operację w polskiej przestrzeni powietrznej, w związku z aktywnością Rosjan prowadzących ataki rakietowe na Ukrainę – informuje Dowództwo Operacyjne RSZ. Jak wskazano, chodzi o prewencyjne działania dyżurnej pary myśliwców i samolotu wczesnego ostrzegania. W związku z sytuacją wstrzymano działalność dwóch lotnisk.
Czytaj więcej
Ważne informacje z granicy. Straż Graniczna wydała komunikat
15.04.2026 08:14

Komentarzy: 0
Straż Graniczna opublikowała najnowsze dane dotyczące sytuacji na granicach Polski z Litwą, Niemcami i Białorusią. Z raportu wynika, że tylko jednego dnia skontrolowano kilka tysięcy osób i pojazdów. Pojawiły się też decyzje o odmowie wjazdu.
Czytaj więcej