Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Wyciekły prywatne wiadomości Kate Middleton do księcia Harry'ego

W swojej autobiografii „Spare” książę Harry upublicznił wiadomości sms, jakie księżna Kate Middleton wymieniała z jego żoną Meghan Markle. Jak podaje portal „New Idea” powołując się na źródło w Pałacu Buckingham, Kate do tej pory nie może sobie z tym poradzić.
Kate Middleton i książę William Trzęsienie ziemi w Pałacu Buckingham. Wyciekły prywatne wiadomości Kate Middleton do księcia Harry'ego
Kate Middleton i książę William / Flickr/Carfax2 -/CC BY 3.0

Zbliżające się koronacja króla Karola III powoduje, że niepokój księżnej Walii rośnie z dnia na dzień. Według informatorów z serwisu „New Idea”, niepewność, czy książę Harry i jego żona Meghan Markle pojawią się na tym historycznym wydarzeniu, nie daje jej spokoju.

Kate była jedną z osób, które najbardziej ucierpiały na skutek książki „Spare” wydanej przez księcia Harry’ego, gdyż ujawnił on prywatne wiadomości SMS między nią a Meghan Markle, w wyniku czego Kate była postrzegana przez niektórych jako oziębła i kłótliwa.

„Kate już inaczej postrzega Harry'ego”

Cała ta sytuacja zmieniła to, jak Kate postrzega Harry’ego. Kiedyś był jednym z jej najbliższych przyjaciół… teraz zaufanie całkowicie zniknęło

– podaje informator z Pałacu Buckingham.

Ostatnią rzeczą, jakiej chce Kate, jest konieczność stanięcia twarzą w twarz z dwoma osobami, które tak bardzo starały się jej zaszkodzić

– czytamy w publikacji. 

Sytuacja jest na tyle napięta, że zbliżająca się wielkimi krokami koronacja króla Karola, która powinna być czasem świętowania dla jego rodziny, jest źródłem głównie trosk i niepokoju. 

Kate martwi się, że jeśli Sussexowie się pojawią, będzie musiała patrzeć przez cały czas przez ramię

– wskazuje informator.

„Jest tak ostrożna, że aż paranoidalna”

Źródło serwisu zdradziło jeszcze inną ciekawą informację. Otóż okazuje się, że król poprosił Williama i Kate, aby skontaktowali się z Harrym i Meghan i spróbowali załagodzić sytuację. Prośba jest jednak bardzo trudna dla Kate, która jest zaniepokojona, że jakiekolwiek teksty lub e-maile, które do nich będą wysłane, mogą zostać źle zinterpretowane i ujawnione publicznie.

Jest nawet niechętna do pisanych rozmów z kimkolwiek, kto jest bliski Harry’emu (...) jest tak bardzo zaniepokojona, że mogą one w końcu trafić w ręce Sussexów, którzy z pewnością nie zastanowią się nad ponownym ujawnieniem jej tekstów. Jest tak ostrożna, że aż paranoidalna z obawy przed ponownym byciem uznawaną za „trudną”

– podsumowuje źródło. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Reprezentacja Polski wymęczyła zwycięstwo nad reprezentacją Albanii 1:0 Wiadomości
Reprezentacja Polski wymęczyła zwycięstwo nad reprezentacją Albanii 1:0

Polska wygrała w Warszawie z Albanią 1:0 (1:0) dzięki bramce Karola Świderskiego w swoim drugim meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Trzy dni wcześniej biało-czerwoni ulegli w Pradze Czechom 1:3.

Nowy sondaż. Kantara. Ogromna strata Platformy. PiS wygrało zimę Wiadomości
Nowy sondaż. Kantara. Ogromna strata Platformy. "PiS wygrało zimę"

Pracownia Kantar znana jest z "sensacyjnych" sondaży. W grudniu 2022 roku opublikowała sondaż, w którym Platforma Obywatelska prowadzi. Tym razem jest inaczej.

Ocenzurowano i przeredagowano powieści Agaty Christie Wiadomości
Ocenzurowano i przeredagowano powieści Agaty Christie

Klasyczne powieści kryminalne Agathy Christie przeredagowano w celu usunięcia potencjalnie obraźliwych sformułowań językowych - poinformowała w poniedziałek stacja CNN. Dzieła "królowej kryminału" poddano redakcji w celu usunięcia rasistowskich odniesień i innych sformułowań, które współcześni odbiorcy mogą uważać za nie do przyjęcia.

Feministka zaatakowana przez agresywny tłum transaktywistów [WIDEO] Wiadomości
Feministka zaatakowana przez agresywny tłum transaktywistów [WIDEO]

Kellie-Jay Keen-Minshull, znana także jako Posie Parker jest radykalną feministką, założycielką ruchu „Standing for Woman” i doradcą Frontu Wyzwolenia Kobiet. Występuje również przeciwko kwestionowaniu pojęcia płci przez ruchy transaktywistów.

Nerwowo na spotkaniu z Tuskiem. Przewodniczący Platformy stracił cierpliwość [WIDEO] Wiadomości
Nerwowo na spotkaniu z Tuskiem. Przewodniczący Platformy stracił cierpliwość [WIDEO]

Donald Tusk spotkał się w poniedziałek z wyborcami w Strzelcach Opolskich. Podczas spotkania doszło do nieprzyjemnej sytuacji. „Nie dokończy pan, odebrałem panu głos” – takie słowa usłyszał od Donalda Tuska jeden z uczestników spotkania.

„Ze względu na moją rodzinę…” Pilne oświadczenie Joanny Krupy Wiadomości
„Ze względu na moją rodzinę…” Pilne oświadczenie Joanny Krupy

Zagraniczne media informują, że znana polska modelka Joanna Krupa rozwodzi się ze swoim mężem Douglasem Nunesem. Gwiazda wydała oświadczenie.

Pilny komunikat GIS. Został przekroczony dopuszczalny poziom aflatoksyn Wiadomości
Pilny komunikat GIS. Został przekroczony dopuszczalny poziom aflatoksyn

Główny Inspektorat Sanitarny wydał w poniedziałek ostrzeżenie dotyczące przekroczenia w partii popcornu najwyższego dopuszczalnego poziomu aflatoksyn – substancji produkowanych przez grzyby pleśniowe. Komunikat dotyczy czterech różnych opakowań.

Ukraina. Nie żyje polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną Wiadomości
Ukraina. Nie żyje polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną

„Dziś nad ranem, w wyniku ciężkich obrażeń doznanych 16 marca, zmarł w Kijowie polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną na Ukrainie” – poinformował na Twitterze minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

Jest skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią Wiadomości
Jest skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią

Obrońca Bartosz Salamon oraz napastnik Karol Świderski są w podstawowym składzie piłkarskiej reprezentacji Polski na mecz z Albanią w eliminacjach Euro 2024. Początek spotkania na PGE Narodowym w Warszawie o godz. 20.45.

„Niestety nikogo to nie ominie”. Katarzyna Cichopek przeszła zabieg Wiadomości
„Niestety nikogo to nie ominie”. Katarzyna Cichopek przeszła zabieg

Katarzyna Cichopek poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że w końcu udała się na zabieg. „Niestety nikogo to nie ominie” – wyznała gwiazda „Pytania na śniadanie”.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe