loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Krzysztof Wyszkowski: PAD zgromił w Gnieźnie głupka spod Gdańska - 2018-09-22
- PAD zgromił w Gnieźnie głupka spod Gdańska, który rzucił kamieniem w okno synagogi (jakby to była prowokacja gliwicka) - skomentował akt wandalizmu jakiego dopuścił się młody człowiek rzucając kamieniem w okno synagogi w Gdańsku i słowa Prezydenta, który powiedział: "Z ogromnym bólem przyjąłem akt barbarzyństwa, do którego doszło w Gdańsku, kiedy ktoś rzucił kamieniem w okno synagogi w czasie modlitwy Jom Kipur (...) Z pewnością nazwą to aktem antysemityzmu, ale dla mnie przede wszystkim jest to akt po prostu zwykłego barbarzyństwa, z którym - muszę powiedzieć - nigdy nie wolno nam się pogodzić i zawsze musimy go potępić."
kafelka [Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Krysztopy: "Co mogę dla ciebie zrobić bocie?" - 2018-09-22
Ten i inne rysunki znajdziesz w nadchodzącym numerze Tygodnika Solidarność
kafelka [video] Nowa animacja Barbary Pieli: Rwa piwna - 2018-09-21
Nowa animacja Barbary Pieli
kafelka Ks. Marek Radomski: Szlachetna Paczka vs. Paczki Szlachetności - 2018-09-21
Szkoda mi czasu i wzroku na czytanie o wydarzeniach związanych z ks. Stryczkiem, Nieskromnie jednak powiem, iż w gruncie rzeczy oczekiwałem tylko, kiedy w taki lub inny sposób dojdzie skandalu. Świeccy znakomicie radzą sobie z filantropią i charytatywnością, a ksiądz ma robić co innego!
kafelka MSWiA przedstawia informacje na temat nowych e-dowodów - 2018-09-21
MSWiA skierowało do konsultacji międzyresortowych rozporządzenie dotyczące wzoru graficznego nowego dowodu osobistego z warstwą elektroniczną. Zmianie ulegnie m.in. umiejscowienie danych zawartych na dowodzie. Będzie ono zgodne z zaleceniami ICAO oraz przepisami projektowanego unijnego rozporządzenia dotyczącego bezpieczeństwa dokumentów tożsamości obywateli UE. Rozporządzenie MSWiA zawiera również ułatwienia dla rodziców dotyczące odbioru dokumentu i wymogów w zakresie zdjęcia dziecka.
kafelka [Najnowszy sondaż] PiS z dużą przewagą nad Koalicją Obywatelską - 2018-09-21
Z sondażu przeprowadzonego przez Kantar Millward Brown dla „Wysokich Obcasów” wynika, że na Prawo i Sprawiedliwość chce głosować 34 proc. Polaków. Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska z poparciem mniejszym aż o 12 proc.
kafelka Gorzki list ambasadora w Izraelu Marka Magierowskiego do kompozytora Zbigniewa Preisnera - 2018-09-21
- Z niekłamaną radością przyjąłem informację, że zostanie Pan uhonorowany nagrodą za całokształt twórczości przez organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Hajfie. (...) Z tym większą radością zgodziłem się wygłosić krótką laudację na Pana cześć - pisze w swoim liście do Zbigniewa Preisnera ambasador w Izraelu Marek Magierowski.
kafelka Protestowali w Sejmie, teraz startują z list wyborczych PO i Nowoczesnej - 2018-09-21
Aneta Rzepka, która brała udział w 40-dniowym proteście opiekunów osób niepełnosprawnych w Sejmie, ogłosiła właśnie, że wystartuje w wyborach samorządowych z list koalicji Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej. Rzepka kandydować będzie do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
kafelka Władze kolejnego rządzonego przez PO miasta wydały zgodę na Marsz Równości - 2018-09-21
Nie tylko w Warszawie, gdzie rządzi Hanna Gronkiewicz-Waltz, odbywają się Marsze Równości. Te trafiły także już do mniejszych miast, jak Bydgoszcz, czy Szczecin, gdzie włodarzami są również osoby związane z PO. Okazuje się, że wkrótce Marsz Równości odbędzie się także w Lublinie, gdzie prezydentem jest Krzysztof Żuk z PO.
kafelka 86 kg haszyszu na polskim przejściu granicznym - 2018-09-21
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG nie dopuścili do przemytu 86 kg haszyszu, wartego ponad 4 mln zł. Towar próbowali wywieźć z Polski obywatele Rosji - kobieta i mężczyzna. Obydwoje zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.