loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Twardoch: "Państwu, którzy troskają się, że "pisowskie państwo prześladuje pisarza" zalecam kalendarz" - 2018-05-23
– Szanowni Dziennikarze, którzy dzwonicie do mnie z prośbą o komentarz w sprawie tego, że prokuratura w Poznaniu wszczęła przeciwko mnie postępowanie. Otóż traktujący o tym postępowaniu, a zlinkowany dziś przez RAŚ na facebooku artykuł jest sprzed czterech lat. Ja wiem, że jako dziennikarze zajmujecie się głównie pisaniem, ale no kurwa mać, umiejętność czytania i korzystania z kalendarza też może się Wam przydać, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym – napisał Szczepan Twardoch po tym jak Ruch Autonomii Sląska opublikował link do artykułu sprzed czterech lat o kłopotach pisarza z prokuraturą, który między innymi Kamil Durczok skomentował w sposób następujący: "I niech ktoś jeszcze zacznie bredzić, że mamy w Polsce wolność słowa"
kafelka [Nowy Sondaż] Premierowi Morawieckiemu spada poparcie - 2018-05-23
Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że Morawieckiemu w ostatnim miesiącu spadło poparcie. .
kafelka Za spalenie kukły Żyda trzy miesiące, spaleniem kukły o. Rydzyka prokuratura się nie zajmie - 2018-05-23
– Toruńska prokuratura nie włączy się do sprawy przeciw mężczyźnie, który pod Radiem Maryja usiłował spalić kukłę ze zdjęciem O. Rydzyka. Odpowiada on tylko za nieostrożne obchodzenie się z materiałem łatwo zapalnym! Tymczasem sprawcę spalenia kukły Żyda skazano na karę więzienia! – informuje na Twitterze poseł PiS Anna Sobecka.
kafelka Mateusz Morawiecki: Musimy kupować polskie produkty, promować patriotyzm gospodarczy - 2018-05-23
Premier na konferencji konferencji „Prawo do przedsiębiorczości. Małe firmy, wielkie zmiany”. podkreślał olbrzymią rolę polskich przedsiębiorstw w rozwoju państwa.
kafelka Telefon komórkowy mógł ich uratować. Zaginiona 80-latka nie żyje, mężczyzna wyczerpany - 2018-05-23
Zakończyły się trzydniowe poszukiwania zaginionej pary 80-latków na Śląsku. Na obrzeżach Zawiercia znaleziono ciało 80-latki, jej rówieśnik znajduje się w stanie skrajnego wyczerpania.
kafelka [video] Dominik Tarczyński o ratowaniu Żydów przez Polaków na spotkaniu z kolumbijskimi mediami - 2018-05-23
Poseł PiS spotkał się z przedstawicielami kolumbijskich mediów, organizacji pozarządowych oraz wspólnot.
kafelka PSL domaga się dymisji Krzysztofa Jurgiela - 2018-05-23
Władysław Kosiniak-Kamysz wystosował pismo do Mateusza Morawieckiego w sprawie natychmiastowej dymisji ministra rolnictwa.
kafelka Polacy jednym z najbardziej pro-unijnych społeczeństw w Europie - 2018-05-23
Najnowsze badania Eurobarometru dowodzą, że Polacy są jednym z najbardziej pro-unijnych społeczeństw w Europie.
kafelka Prezydent Słowenii w Polsce. Głowy państw upamiętnią słoweńskich żołnierzy poległych w latach 1914-1918 - 2018-05-23
Rano w Warszawie Prezydenta Republiki Słowenii Borut Pahor powitał prezydent Andrzej Duda. Następnie odbyło się krótkie spotkanie prezydentów. Uczestniczył w nim także Krzysztof Szczerski.
kafelka [video] Cezary Krysztopa poparł petycję Ordo Iuris ws. walki z cenzurą w mediach społecznościowych - 2018-05-23
- Nazywam się Cezary Krysztopa. Teraz pełnię obowiązki dziennikarza, ale przez wiele lat byłem blogerem i na wiele sposobów dotykała mnie cenzura w sieci. Ta sytuacja ma tendencje do pogarszania się. Dlatego gorąco Was namawiam do tego byście podpisali petycję Ordo Iuris w sprawie cenzury w sieci
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.