loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Obywatele RP dramatycznie o swoim jutrzejszym wiecu: "Wejście na zakazaną ziemię jest zgodne z prawem..." - 2018-07-17
Organizacja gorąco wspierająca opozycję i zaciekle protestująca przeciwko działaniom obecnej władzy - Obywatele RP - planuje na jutro wiec przed Sejmem. Organizatorzy wystosowali z tej okazji ciekawy, zachęcający do udziału w protestach list, w którym określają teren wokół sejmowych budynków "zakazaną ziemią". Pompatyczny ton listu ma zapewne podbijać dramatyzm dziejących się scen. 
kafelka Irlandia ostro przeciw Izraelowi. Przyjęto sankcje gospodarcze na firmy z Izraela - 2018-07-17
Irlandzki senat zatwierdził ustawę zakazującą handlu z izraelskimi firmami z nielegalnie okupowanych terytoriów. Sprawa jest bez precedensu; mamy do czynienia z pierwszym krajem, który oficjalnie przyjął sankcje jako wyraz sprzeciwu wobec izraelskiej polityki w kwestii Palestyńczyków.
kafelka Radosław Sikorski: Dzisiaj jak za komuny. Albo broni się godności, albo zostaje świnią - 2018-07-17
Były szef MSZ w rozmowie z Wirtualną Polską powiedział, że w dzisiejsze czasy pod pewnymi względami bardzo przypominają komunę. W jego opinii albo broni się godności, albo zostaje "świnią". Bardzo pochlebnie wypowiadał się także o Donaldzie Tusku.
kafelka Hanna Lis o noszeniu wizerunku krzyża: Chyba lepiej zawiesić na szyi symbol miłości, niż Myszkę Miki - 2018-07-17
W rozmowie z telewizją "Wirtualnej Polski" Hanna Lis przyznała, że jako katoliczka często nosi symbole religijne w roli ozdoby. 
kafelka Paweł Mucha ostro komentuje powrót Małgorzaty Gersdorf do pracy. "Nie ma uprawnień" - 2018-07-17
Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha skomentował informacje, jakoby prezes Gersdorf przerwała urlop i wróciła do pracy.
kafelka Solidarność poparła projekt o Pracowniczych Planach Kapitałowych - 2018-07-17
Reprezentatywne organizacje związków zawodowych: NSZZ Solidarność oraz Forum Związków Zawodowych oraz reprezentatywne organizacje pracodawców: Konfederacja Lewiatan, Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej, Związek Pracodawców Business Centre Club i Związek Rzemiosła Polskiego – po zakończeniu cyklu posiedzeń Rady Dialogu Społecznego oraz Zespołu problemowego RDS ds. ubezpieczeń społecznych – 12 lipca 2018 r. przedstawiły pozytywne stanowisko w sprawie rządowego projektu ustawy o pracowniczych planach kapitałowych (PPK).
kafelka [komentarz] "Nie wiem, nie znam się, nie pamiętam", czyli przesłuchanie ministra przed komisją ds. AG - 2018-07-17
We wtorek 17 lipca przed sejmową komisją śledczą ds. Amber Gold odbyło się przesłuchanie Generalnego Inspektora Informacji Finansowej i wiceministra finansów w latach 2007-2013, Andrzeja Parafianowicza. 
kafelka Małgorzata Gersdorf przerwała urlop i wróciła do pracy w Sądzie Najwyższym - 2018-07-17
Jak dowiedział się reporter RMF FM, prof. Małgorzata Gersdorf przerwała właśnie urlop z powodu "dynamicznie zmieniającej się sytuacji w sądzie".
kafelka Poparcie dla reformy prawa rodzinnego – organizacje pozarządowe konsultują zmiany - 2018-07-17
Przedstawiciele kilkunastu organizacji społecznych działających na rzecz rodzin i dzieci gościli w Ministerstwie Sprawiedliwości na debacie poświęconej reformie prawa rodzinnego. Gospodarzem spotkania, przeprowadzonego w ramach konsultacji społecznych projektowanych zmian, był Pełnomocnik Ministra Sprawiedliwości Michał Woś.
kafelka Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury przejęte przez PKP PLK SA - 2018-07-17
W struktury PKP Polskich Linii Kolejowych SA weszło Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. Kadry i potencjał techniczny przedsiębiorstwa mają być wsparciem dla PKP PLK SA.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.