loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Antoni Macierewicz zabrał głos: Był ogromny nacisk polityczny by złamać prawo w/s gen. Kraszewskiego - 2018-01-16
W wywiadzie dla „Gazety Polskiej” były szef Ministerstwa Obrony Antoni Macierewicz powiedział, że "był ogromny polityczny nacisk, by złamać prawo i odstąpić od badania zagrożeń związanych z osobą gen. Kraszewskiego".
kafelka Facebook: Utniemy zasięgi stronom. Komentarze: "To koniec Facebooka jakiego znamy" - 2018-01-16
Użytkowników Facebooka, a w szczególności prowadzących fanpage'e czeka niedługo prawdziwe trzęsienie ziemi - alarmuje Łukasz Kotkowski z portalu spidersweb.pl.
kafelka Jest komunikat NFZ w sprawie lekarza, który "nie obsługuje pacjentów z PiS". Przypomniano Kodeks Etyki - 2018-01-16
Na oficjalnej stronie Narodowego Funduszu Zdrowia pojawił się komentarz dotyczący głośnej sprawy doktora Wojciecha Wieczorka z Rumi, który na drzwiach swego gabinetu wywiesił kartkę, iż nie będzie obsługiwał "pacjentów z PiS".
kafelka [video] Komisja Weryfikacyjna: Kurator „żywego” 130-latka informuje o swojej pracy w SKW - 2018-01-16
Podczas dzisiejszych przesłuchań przed Komisją Weryfikacyjną na jaw wyszły kontrowersyjne fakty. Zbigniew Lichocki, kurator blisko 130-letniego Józefa Pawlaka, który miał ubiegać się o zwrot kamienicy przy ul. Łochowskiej 38 na warszawskiej Pradze-Północ zeznał, że w latach 2008-2015 był szefem Biura Prawnego SKW.
kafelka [transmisja online] Komisja Weryfikacyjna przesłuchała kuratora rzekomego spadkobiercy kamienicy - 2018-01-16
Dzisiaj przed południem komisja weryfikacyjna kierowana przez Patryka Jakiego rozpoczęła przesłuchania w sprawie kamienicy przy ulicy Łochowskiej 38 na warszawskiej Pradze. 
kafelka Jak medium Agory informuje czytelników o wycofaniu się PE z art. 7 wobec Polski: "Spokojnie, jeszcze KE" - 2018-01-16
Dzisiaj tuż przed południem polskie media obiegła wiadomość, że szefowie grup politycznych w PE zdecydowali, iż Parlament wycofa się ze swojej procedury w sprawie art. 7 unijnego traktatu wobec Polski. Okazało się, że niektóre media musiały w związku z tym... "uspokajać" swoich czytelników, że wbrew pozorom nie jest to dobra wiadomość.
kafelka Sędzia Irena Kamińska: Nie czujemy się lepsi od innych, ale powtórzę: jesteśmy nadzwyczajną kastą - 2018-01-16
Sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego Irena Kamińska, autorka słynnego już określenia o sędziowskiej "nadzwyczajnej kaście" na antenie Polsat News przekonywała dzisiaj, że jej słowa zostały wyrwane z kontekstu, lecz mimo to je podtrzymuje.
kafelka Austria planuje wprowadzić swoje 500+ - 2018-01-16
Jak informuje Geopolitical Intelligence Services, rząd Austrii pod wodzą Sebastiana Kurza planuje wprowadzić swoją wersję prorodzinnego programu 500 plus. 
kafelka Do Rzeczy: Jest postępowanie dyscyplinarne w sprawie lekarza, który nie chciał leczyć "pisowców" - 2018-01-16
Jak podaje tygodnik „Do Rzeczy”, Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej nakazał wszczęcie postępowania wobec lekarza, który na drzwiach swego gabinetu wywiesił kartkę z informacją, że "nie obsługuje pacjentów z PiS".
kafelka Tadeusz Majchrowicz o rekonstrukcji rządu: Kibicujemy i robimy swoje - 2018-01-16
Musimy przyzwyczaić się do sytuacji, że zmienia się koncepcja i wówczas muszą zachodzić także zmiany personalne. Do nowych zadań wyznacza się nowych ludzi – mówi Tadeusz Majchrowicz, zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ Solidarność, w rozmowie z Barbarą Michałowską.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.