loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Przed berlińskim Sylwestrem - "strefy bezpieczeństwa dla kobiet". Śmiać się czy płakać?
Opublikowano dnia 29.12.2017 19:04
Takie namioty pojawią się w sylwestra pod Bramą Brandenburską, gdzie - jak wiadomo - co roku odbywa się największe w Niemczech "Sylwester-Party" pod gołym niebem. A do czego służą? Z angielska nazywane są „Women’s Safety Area“, no i służą rzecz jasna do tego, aby kobiety miały się gdzie schronić przed molestowaniem seksualnym.

morguefile.com
Ja doprawdy nie wiem, czy śmiać się, czy płakać?

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.