loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Stanisław Gawłowski zapowiada zrzeczenie się immunitetu
Opublikowano dnia 21.01.2018 11:02
Radio ZET podaje, iż poseł Platformy Obywatelskiej - Stanisław Gawłowski w dniu jutrzejszym ma wysłać do marszałka Sejmu pisemne zrzeczenie się immunitetu poselskiego.

YT, print screen
Pełniący nadal funkcję sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej Gawłowski ma ze strony prokuratury spotkać się z pięcioma zarzutami, z czego trzy mają być związane z korupcją.

CBA przeprowadziło w zeszłym miesiącu rewizję mieszkań posła w stolicy i w Koszalinie.

Póki co, poseł Gawłowski nie ma w planach zrzekania się pełnionych w partii stanowisk, tak w wymiarze lokalnym jak  i ogólnopolskim.


źródło: radiozet.pl


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Sąsiedzi depolonizują historię..."
To, że Ukraińcy na siłę „ukrainizują” historię Kresów Wschodnich RP, przypisując ukraińskość polskim artystom, naukowcom i innym osobom naszego życia publicznego – już wiemy i stało się to niechlubną normą. Tymczasem ostatnio zabrali się za „korygowanie” życiorysu wielkiego Polaka, który co prawda nie miał nic wspólnego ze wschodnimi rubieżami Rzeczpospolitej, więc nie sposób zrobić było z niego Ukraińca (Litwina, Białorusina) – zatem dopisano mu... niemiecką tożsamość.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Nierejestrowana sowiecka agentura
Jak wyglądałaby dzisiaj Polska, gdyby po 1989 roku ujawniono nazwiska wszystkich tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych (cywilnych i wojskowych) PRL?
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.