loading
Proszę czekać...
Stanisław Gawłowski zapowiada zrzeczenie się immunitetu
Opublikowano dnia 21.01.2018 11:02
Radio ZET podaje, iż poseł Platformy Obywatelskiej - Stanisław Gawłowski w dniu jutrzejszym ma wysłać do marszałka Sejmu pisemne zrzeczenie się immunitetu poselskiego.

YT, print screen
Pełniący nadal funkcję sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej Gawłowski ma ze strony prokuratury spotkać się z pięcioma zarzutami, z czego trzy mają być związane z korupcją.

CBA przeprowadziło w zeszłym miesiącu rewizję mieszkań posła w stolicy i w Koszalinie.

Póki co, poseł Gawłowski nie ma w planach zrzekania się pełnionych w partii stanowisk, tak w wymiarze lokalnym jak  i ogólnopolskim.


źródło: radiozet.pl


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: przeznaczenie
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Marian
Panic

Apel Karczewskiego do Polonii o obronę imienia Polski niemieckie media naz. "wezwaniem do denuncjowania"
- "Denunziationsaufruf aus Warschau. Berlin setzt auf Vernunft der Polen in Deutschland" - Co oni mają z tym "denuncjowaniem"? Apel marszałka senatu do Polaków na świecie, aby angażować się na rzecz obrony dobrego imienia Polski, wszystkie niemieckie gazety nazywają "wezwaniem do denuncjowania". Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że to nie RFN przyłączyło NRD, tylko odwrotnie.
avatar
Adrian
Wachowiak

Tolerancjonizm to pałka politycznej poprawności, ale premier Morawiecki nie może się dać przestraszyć
Któż nie chce być tolerancyjny? Za sprawą terroru politycznej poprawności w dzisiejszym świecie określenie “jesteś nietolerancyjny” urosło do rangi jednej z najcięższych obelg. Każdy komu skutecznie uda się przypiąć łatkę osoby nietolerancyjnej nie ma czego szukać na światowych salonach, dzięki mediom musi się liczyć z ostracyzmem, kariera zawodowa zazwyczaj staje pod dużym znakiem zapytania, a bajońskie sumy na odszkodowania są codziennością.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.