loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Stanisław Gawłowski zapowiada zrzeczenie się immunitetu
Opublikowano dnia 21.01.2018 11:02
Radio ZET podaje, iż poseł Platformy Obywatelskiej - Stanisław Gawłowski w dniu jutrzejszym ma wysłać do marszałka Sejmu pisemne zrzeczenie się immunitetu poselskiego.

YT, print screen
Pełniący nadal funkcję sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej Gawłowski ma ze strony prokuratury spotkać się z pięcioma zarzutami, z czego trzy mają być związane z korupcją.

CBA przeprowadziło w zeszłym miesiącu rewizję mieszkań posła w stolicy i w Koszalinie.

Póki co, poseł Gawłowski nie ma w planach zrzekania się pełnionych w partii stanowisk, tak w wymiarze lokalnym jak  i ogólnopolskim.


źródło: radiozet.pl


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Dezinformacja. Wierni uczniowie tajnych służb PRL
Dezinformacja była jedną z metod działania tajnych służb w PRL (i cały "obozie" państw demokracji ludowej - niestety jeszcze dzisiaj widać , że wspomniane służby mają wiernych uczniów
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co niepełnosprawni sądzą o wczorajszym proteście pod Sejmem?
Przebywające od wielu dni w Sejmie osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie mają znakomitą okazję, aby jednoznacznie przekonać opinię publiczną, że ich protest ma całkowicie i wyłącznie apolityczny charakter.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Prezydenci zaproszeni pod pomnik gen. Kuklińskiego
Taka wielka, patriotyczna uroczystość ponad wszelkimi politycznymi podziałami należy się „pierwszemu polskiemu oficerowi w NATO”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.