loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[sondaż] PiS 40%. Sześć ugrupowań w parlamencie
Opublikowano dnia 14.07.2018 10:59
Najnowszy sondaż Pollstera wykonany na zlecenie "Super Expressu" wskazuje na jednoprocentowy spadek poparcia dla rządzącej partii. Prawo i Sprawiedliwość mogłaby dziś liczyć na 40% głosów wyborców.

morguefile.com
W następnej kolejności z ławach sejmowych zasiedliby posłowie Platformy Obywatelskiej, mogąc liczyć obecnie na 27% poparcia.

Na trzecim miejscu plasuje się ruch Kukiz'15 z 9% głosów.

Potem kolejno SLD - 8%, PSL - 6% i Nowoczesna 5%.

W sumie do Sejmu weszłoby 6 partii.adg

źródło: interia.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.