loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Trójka dzieci spadła z falochronu. Plażowicze utworzyli „żywy łańcuch”. Trwa akcja
Opublikowano dnia 14.08.2018 16:40
Troje dzieci zaginęło przy falochronie w Darłówku. Jedno z dzieci zostało odnalezione. To nieprzytomny 14-latek, który jest reanimowany.

zrzut z ekranu
Troje dzieci – 14-, 13- i 11-latka, będące rodzeństwem kąpali się w morzu w Darłówku będąc pod opieką matki. Koło 15 matka odeszła do 2 letniego dziecka. Gdy wróciła dzieci zniknęły jej z oczu.

W pomoc włączyli się plażowicze, którzy utworzyli tzw. żywy łańcuch i w wodzie spienionej wysokimi falami przeszukali brzeg. Przy falochronie odnaleziono najstarszego chłopca. WOPR poszukuje w morzu jego rodzeństwa. Chłopaka zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Jak twierdzą świadkowie portalu slawno.naszemiasto.pl na plaży wisiała czerwona flaga – symbolizująca zakaz kąpieli.
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.