loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Trójka dzieci spadła z falochronu. Plażowicze utworzyli „żywy łańcuch”. Trwa akcja
Opublikowano dnia 14.08.2018 16:40
Troje dzieci zaginęło przy falochronie w Darłówku. Jedno z dzieci zostało odnalezione. To nieprzytomny 14-latek, który jest reanimowany.

zrzut z ekranu
Troje dzieci – 14-, 13- i 11-latka, będące rodzeństwem kąpali się w morzu w Darłówku będąc pod opieką matki. Koło 15 matka odeszła do 2 letniego dziecka. Gdy wróciła dzieci zniknęły jej z oczu.

W pomoc włączyli się plażowicze, którzy utworzyli tzw. żywy łańcuch i w wodzie spienionej wysokimi falami przeszukali brzeg. Przy falochronie odnaleziono najstarszego chłopca. WOPR poszukuje w morzu jego rodzeństwa. Chłopaka zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Jak twierdzą świadkowie portalu slawno.naszemiasto.pl na plaży wisiała czerwona flaga – symbolizująca zakaz kąpieli.
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.