loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Mafia Ablyazov chce pokazać Polsce, że może kupić wszystko!" Protest Balli Marzec pod Ambasadą Niemiec
Opublikowano dnia 13.09.2018 16:56
Dzisiaj o godzinie 13 odbył się pod Ambasadą Niemiec w Warszawie protest. Przyczyną zgromadzenia było wpuszczenie przez Niemcy na terytorium UE "osoby stwarzającej zagrożenie, która przez Polskę została zgłoszona do systemu SIS". Jedną z protestujących była dziennikarka Balli Marzec, blogerka Tysol.pl.

fot. Twitter Balli Marzec

Ludmila z #otwartydialog otrzymala wize do Niemiec. Mafia #Ablyazov chce pokazać Polsce że może kupić wszystkich i wszystko. Fundacja OD nadal działa w Polsce! Okazuje sie że Panstwo Polskie jest bezradne!


- pisała Balli Marzec na Twitterze.
 

Zwróciliśmy się z prośbą do Ambasadora Niemiec @Amb_Niemiec w Polsce o spotkanie w czasie protestu i przekazanie informacji o #Ludmila która przez Polskę została zgłoszona do systemu SIS a która otrzymała wizę Niemiec na terytorium UE


- czytamy w Tweetach.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Ławrow w Bośni, czyli rozgrywka o Donbas wchodzi w nową fazę.
Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow odwiedził stolicę Bośni i Hercegowiny Sarajewo oraz Banja Lukę, stolicę Republiki Serbskiej wchodzącej w skład tego federacyjnego kraju o najbardziej, jak piszą dziennikarze Timesa, skomplikowanym systemie rządów w Europie. Jest on spuścizną pokoju w Dayton, który kończył wojnę na Bałkanach i jednocześnie starał się zbudować kruchy modus vivendi w tym podzielonym, na kantory etniczne kraju. Wizyta jest istotna z kilku powodów, o których trzeba napisać. 
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog zamiast preambuły?
Zgodnie z procedurą petycja zostanie rozpatrzona przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.