loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Mafia Ablyazov chce pokazać Polsce, że może kupić wszystko!" Protest Balli Marzec pod Ambasadą Niemiec
Opublikowano dnia 13.09.2018 16:56
Dzisiaj o godzinie 13 odbył się pod Ambasadą Niemiec w Warszawie protest. Przyczyną zgromadzenia było wpuszczenie przez Niemcy na terytorium UE "osoby stwarzającej zagrożenie, która przez Polskę została zgłoszona do systemu SIS". Jedną z protestujących była dziennikarka Balli Marzec, blogerka Tysol.pl.

fot. Twitter Balli Marzec

Ludmila z #otwartydialog otrzymala wize do Niemiec. Mafia #Ablyazov chce pokazać Polsce że może kupić wszystkich i wszystko. Fundacja OD nadal działa w Polsce! Okazuje sie że Panstwo Polskie jest bezradne!


- pisała Balli Marzec na Twitterze.
 

Zwróciliśmy się z prośbą do Ambasadora Niemiec @Amb_Niemiec w Polsce o spotkanie w czasie protestu i przekazanie informacji o #Ludmila która przez Polskę została zgłoszona do systemu SIS a która otrzymała wizę Niemiec na terytorium UE


- czytamy w Tweetach.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.