loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prezenterka z TVP… popiera Trzaskowskiego
Opublikowano dnia 17.10.2018 11:34
Barbara Kurdej-Szatan w krótkim filmiku na Twitterze udzieliła poparcia Rafałowi Trzaskowskiemu.

flickr.com/ Fryta 73

– Warszawa nie byle jaka. Warszawa dla wszystkich – mówi na filmie prezenterka, która w ten sposób nawiązuje do hasła wyborczego Rafała Trzaskowskiego. Jest to dość prymitywna gra słowna bazująca na nazwisku Patryka Jakiego.

Barbara Kurdej-Szatan zawodowo związana jest z Telewizją Polską. Kobieta prowadzi program "Kocham cię Polsko". Jest również aktorką popularnego serialu "M jak Miłość". W przeszłości prowadziła również show „The Voice Kids”.

Żródło: dorzeczy.pl / twitter/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Jacek
Matysiak

Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.