loading
Proszę czekać...
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Waszczykowski…
Nie wiem czy ktoś, kto jest w PiS odpowiedzialny za przekaz (o ile w PiS w ogóle ktoś taki jest bo sądząc z efektów przekazu wcale takie pewne to nie jest) zdaje sobie sprawę, że polityczni przeciwnicy znaleźli pole walki o poprawę swoich notowań i że znajduje się ono na działce, za którą odpowiada Waszczykowski. Jeśli sobie zdaje to powinien od jakiegoś czasu źle spać. A w zasadzie nie spać i 24 godziny na dobę kombinować jak zneutralizować szkody, których narobił i jeszcze narobi Waszczykowski.
avatar
Andrzej
Fajda

Śmiertelny bój o zmniejszenie nakładu trwa!
...profesjonalny ignorant zawsze w cenie.
avatar
Grzech
G

GrzechG: Chaos medialny w PiS
Jarosław Kaczyński, ale pewnie nie tylko on, wie z pewnością, że rząd Prawa i Sprawiedliwości ma przeciwko sobie wielką międzynarodową antypisowską korporację, którą wiele dzieli, ale ma jeden wspólny cel: jak najszybciej doprowadzić do upadku obecnego rządu.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Sejm przyjął ustawę o tzw. sieci szpitali
Przy sprzeciwie całej opozycji Sejm w poprzednim tygodniu uchwalił nowelizację ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowej ze środków publicznych wprowadzającą tzw. sieć szpitali.
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: (D)efekt Schulza
Pocieszające, że narzędzia do robienia wyborcom wody z mózgu powoli tracą swą skuteczność. Potwierdza to, zaskakująca ponoć wobec przedwyborczych prognoz, przegrana SPD z CDU w niemieckim Kraju Saary.
avatar
Andrzej
Fajda

Nowy rysunek Andrzeja Fajdy: 25 marca 2017 [kliknij aby zobaczyć całość]
...eurokler bliżej euroludu..
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

Historia w Aspektach Różnych: Niechciany powrót czasu letniego
Poprzedniej nocy, jak co roku, w Polsce, całej Unii Europejskiej i krajach Europy Wschodniej, przeszliśmy na czas letni. Nasz kraj opuścił swój naturalny czas strefowy – środkowoeuropejski (ang. Central European Time – CET). W strefie czasu letniego pozostaniemy przez następne siedem miesięcy, do października 2017 r. Tak oto, z przerwami od 95 lat, uczestniczymy w dziwacznym, świeckim rytuale, którego sens dawno już zaginął w mrokach historii. Rytuale, narzuconym nam przez okupantów…
avatar
Alexander
Degrejt

Alexander Degrejt: Dwa cmentarze
Kiedy przyjedziecie w jakieś nowe miejsce warto zwiedzanie zacząć od miejscowego cmentarza, najlepiej - o ile nekropolii jest więcej - od tego najstarszego. Tam właśnie spotkacie ludzi, którzy wrośli w historię i bardzo chętnie, jeżeli tylko będziecie chcieli posłuchać, opowiedzą Wam o dawnych dziejach. 
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Trzecia trumna
Bez względu na moje sympatie i antypatie nie mam złudzeń, że rządy Kaczyńskiego, Tuska, Schetyny czy nawet kogokolwiek innego, ale „od nich”, będą się toczyć a czasem gwałtownie zawracać w rytm kolejnych rocznic albo kolejnych ocen lub „żartów” dotyczących Smoleńska i Lecha Kaczyńskiego. Bo to, choć jest prymitywnym sposobem uprawiania polityki, na krótka metę jest niezwykle skuteczne.
avatar
Graf
Zero

Graf Zero: "Mój Zodiak" Jacka Kaczmarskiego
O kim mowa w najbardziej tajemniczym programie Jacka Kaczmarskiego?
avatar
Marian
Panic

Komisarz Corina Cretu dla FAZ: "UE nie ma prawa nadużywać funduszy strukturalnych jako środka nacisku"
"Unia Eueropejska nie ma prawa nadużywać funduszy strukturalnych jako środka nacisku" - oświadczyła w rozmowie z FAZ unijna komisarz do spraw regionalnych Corina Cretu
avatar
Grzech
G

GrzechG: Buźka, graba, piękna sprawa, brawo Warszawa
Patrząc na rzymską celebrę, to można mówić jedynie o takim weekendowym zawieszeniu broni. Decyzje o wrzuceniu piątego biegu już zapadły, więc będą kolejne groźby pod adresem Polski i tych krajów, które nie godzą się na podział Europy na lepszych i gorszych.
Blogi
więcej
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Milcz, płać, wynoś się!
„System prawny w Polsce sprowadza ojców do roli bankomatów. Po rozwodzie odbiera im się prawo do decydowania o dziecku, kontaktów z nim i wpływu na jego życie.” - O dyskryminacji ojców – Maciek Chudkiewicz
 
Quo vadis, polska emeryturo
10 000 zł za pozostanie 2 lata dłużej na rynku pracy, mimo wejścia w wiek emerytalny – taki prezent szykuje nam Ministerstwo Rozwoju. O pytaniach i wątpliwościach związanych z tym pomysłem – Anna Grabowska.
 
Sześćdziesięciolecie wspólnoty
Legenda głosi, że Traktaty rzymskie zostały podpisane in blanco – przedstawiciele sześciu krajów złożyli podpisy na pustych kartkach. O prawnych
podwalinach UE – Leszek Masierak.


e-Wydanie Tygodnika Solidarność nr 13 / 2017 już dostępne
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.