loading
Proszę czekać...
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Trzeba wznieść w Krakowie dwa obiecane kombatantom pomniki
Okazja jest znakomita: rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Dereżimizacja mediów
Jakie było zdziwienie taty Łukaszka, kiedy to mama Łukaszka chciała oglądać telewizję. Nie, samo to nie było w sobie niczym dziwnym. Nic dziwnego nie było też w uprzejmym pytaniu czy mama może już oglądać.
avatar
Małgorzata "1Maud"
Fechner - Puternicka

Małgorzata Puternicka: Niemiecka ambiwalencja groźbą dla świata?
„I powiedział im: Wy jesteście tymi, którzy chcą uchodzić w oczach ludzi za sprawiedliwych, lecz Bóg zna serca wasze. Gdyż to, co u ludzi jest wyniosłe, obrzydliwością jest przed Bogiem.” ŁUK. 16,15 (BW)
avatar
Greg
Zabrisky

Greg Zabrisky: Prezes firmy rewindykacyjnej GetBack zatrzymany
Dla przeciętnego zjadacza chleba w Polsce firmy rewindykacyjne kojarzą się z komornikami, którzy na ich zlecenie ściągają długi i zaległości od obywateli, często za wątpliwe przewinienia, nawet po upływie kilkunastu lat, tak jak to miało miejsce w moim przypadku. 14 lat temu dałem się oszukać pewnej firmie, która już dawno nie istnieje, ale komornik mnie dopadł jesienią ubiegłego roku.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Szaflarska zostanie upamiętniona w rodzinnych stronach?
Początkowo Społeczny Komitet Upamiętnienia Danuty Szaflarskiej zaproponował uczczenie artystki ławeczką-huśtawką.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: Rosja - największe ćwiczenia Floty Północnej od dekady
Flota Północna rosyjskiej marynarki wojennej rozpoczęła ćwiczenia na Morzu Barentsa. Według oficjalnych informacji, bierze nich udział 36 okrętów wojennych.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: "Śmieci"
śmieci
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Wstyd za Oleandry
Zapowiadający udział w tych uroczystościach prezydent Andrzej Duda stanie więc przed zamkniętymi na głucho drzwiami Domu im. Józefa Piłsudskiego, podobnie jak jego poprzednik Bronisław Komorowski w stulecie tego wydarzenia.
Blogi
więcej
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer


--> POBIERZ WYDANIE CYFROWE

ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.