loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Wspieramy akcję #GermanDeathCamps Nigdy więcej "polskich obozów" w niemieckich mediach - 2017-01-18
Wobec niechęci niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF do eksponowania na swojej stronie internetowej zasądzonych wyrokiem sądu przeprosin za używanie kłamliwego określenia "polskie obozy" oraz wobec jej zapowiedzi blokowania komentarzy zwracających jej na ten fakt uwagę postanowiliśmy wesprzeć akcję polskich internautów #GermanDeathCamps
kafelka Red. Wojciech Wybranowski poda do sądu Sławomira Nitrasa, za to, że ten nazwał go "faszystą" - 2017-01-18
- Podobno posel Nitras nazwal mnie w relacji live na swoim FB "faszystą". Sprawdzę. Jesli to prawda wystąpię na drogę sądową. Tyle w temacie - napisał wczoraj na swoim profilu TT dziennikarz Do Rzeczy Wojciech Wybranowski. Informacja została potiwerdzona
kafelka "To my wyprodukowaliśmy Mateusza Kijowskiego" Magazyn Śledczy Anity Gargas. Dzisiaj 22.00 TVP1 - 2017-01-18
„To my wyprodukowaliśmy Mateusza Kijowskiego, bo otoczyliśmy go taką bańką i tak chroniliśmy, chroniąc KOD, że być może rzeczywiście uwierzył w swoją wielkość przez nas...” Tak mówi o Mateuszu Kijowskim jedna z jego byłych współpracowniczek - Magazyn Śledczy Anity Gargas dzisiaj o godzinie 22.00 w TVP1
kafelka Grypa atakuje. W drugim tygodniu stycznia już 160 tys. zachorowań - 2017-01-18
Od początku stycznia, jak co roku, widoczny jest wzrost przypadków grypy i podobnych infekcji; między 8 a 15 stycznia zarejestrowano ok. 160 tys. zachorowań i podejrzeń zachorowań. Z ich powodu do szpitali trafiło w tym czasie w ponad 600 osób - podał GIS.
kafelka Polacy źle o pracy Sejmu. Rekordowo niskie oceny posłów - 2017-01-18
W styczniu pracę posłów źle oceniło 67 proc. badanych przez CBOS, o 9 punktów proc. więcej niż w grudniu; dobrze o pracy posłów mówi 21 proc. - o 6 punktów mniej. To najsłabsze notowania Sejmu VIII kadencji. 52 proc. jest zadowolonych z prezydentury Andrzeja Dudy, krytycznie ocenia ją 39 proc.
kafelka Stalowa Wola: Otwarta Huta - 2017-01-18
1 marca 2017r. nastąpi całkowite otwarcie terenów po byłej Hucie Stalowa Wola – poinformował podczas spotkania z przedsiębiorcami, posiadającymi swoje firmy w obrębie tego terenu prezydent miasta Lucjusz Nadbereżny.
kafelka CBA ujawnia nieprawidłowości w warszawskim Sanepidzie - 2017-01-18
Ustalenia CBA: setki dodatkowych umów-zleceń z własnymi pracownikami na prace wykonywane w ramach codziennych obowiązków w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie. Milionowe straty Skarbu Państwa. Tylko samo kierownictwo Stacji wypłaciło sobie z kasy ponad 1,3 mln zł za takie zlecenia.
kafelka #RokNowychZadań: premier Beata Szydło z ministrami MON oraz MSWiA o bezpieczeństwie - 2017-01-18
Od spotkania z szefami MON i MSWiA premier rozpoczęła w środę rano przegląd ministerstw, który ma potrwać dwa tygodnie. (Video z konferencji)
kafelka WOŚP: 200 tysięcy złotych za zdjęcie Pierwszej Damy - 2017-01-18
200 tysięcy złotych zapłaci za zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy uczestnik aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - To niewyobrażalna suma – mówią w WOŚP. Zdjęcie trafi do właściciela prywatnej firmy z Solca Kujawskiego.
kafelka Prezydent Andrzej Duda "Pokój między Izraelem a Palestyną tylko dzięki porozumieniu stron" - 2017-01-18
- Trwały pokój na Bliskim Wschodzie jest możliwy tylko przy dwustronnym porozumieniu między władzami Izraela i Palestyny, bez narzucania obu stronom rozwiązań z zewnątrz - powiedział prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem Palestyny Mahmudem Abbasem.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.