loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka [Tylko na Tysol.pl] Mec. Jerzy Kwaśniewski [Ordo Iuris] : Plemienne podziały w adwokaturze - 2018-10-20
Na zaproszenie Sekcji Prawa Ukraińskiego Izby Adwokackiej w Warszawie miałem wygłosić wykład pod tytułem „Ukraina pod międzynarodowym pręgierzem: ratyfikacja konwencji Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej”. Ku mojemu zdziwieniu sam już temat wykładu wzbudził w adwokaturze warszawskiej niezwykle silne emocje, w których podsycanie włączył się Dziekan Mikołaj Pietrzak oraz Prezydium Okręgowej Rady Adwokackiej.
kafelka Kolejny sąd potwierdził prawo do mówienia prawdy o aborcji. Obrońca życia uniewinniony - 2018-10-19
fotolia\nKolejny obrońca życia, który miał rzekomo naruszyć prawo poprzez prezentowanie fotografii dzieci uśmierconych przed narodzeniem, został uniewinniony. Sąd Rejonowy w Oławie opowiedział się za prawem do mówienia prawdy o aborcji oraz wolnością słowa, odwołując się do międzynarodowych i konstytucyjnych standardów.
kafelka #CiszaWyborcza [video] Paweł Zdun z Ruchu Kontroli Wyborów radzi jak głosować - 2018-10-19
- Głos może zostać nieważnym zarówno w wyniku matactw i przestępstw wyborczych w samej komisji jak i przez to, że wyborca nie będzie przygotowany, nie będzie wiedział jak dobrze postawić tak zwany krzyżyk (znakiem ważnego wyboru są CO NAJMNIEJ dwie przecinające się linie w polu kratki obok nazwiska kandydata - mówi Paweł Zdun Przewodniczący Krajowej Rady Koordynatorów Ruchu Kontroli Wyborów
kafelka Na warszawskim Żoliborzu odbyły się uroczystości związane z 34. rocznicą śmierci bł. ks. J. Popiełuszki - 2018-10-19
Tłumy Warszawiaków, rodzina ks. Popiełuszki, przedstawiciele władz państwowych oraz Solidarności z przewodniczącym Piotrem Dudą na czele uczestniczyli w uroczystościach związanych z 34. rocznicą męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Warszawie.
kafelka Prezydent: Dobro pokonało zło, poprzez męczeńską śmierć ks. Jerzego Popiełuszki - 2018-10-19
– Dobro pokonało zło poprzez męczeńską śmierć ks. Jerzego Popiełuszki – mówił Prezydent Andrzej Duda we Włocławku podczas uroczystości upamiętniających 34. rocznicę męczeńskiej śmierci kapelana „Solidarności”. Prezydent podkreślał, że ks. Popiełuszko był człowiekiem wielkiej wiary i był męczennikiem za wolną, niepodległą i suwerenną Polskę, za Polskę, w której ludzie będą mogli żyć spokojnie, wyznając swoją wiarę i będąc traktowani sprawiedliwie.
kafelka Polityczna nienawiść pchnęła do mordu. 8 lat temu zginął Marek Rosiak - 2018-10-19
8 lat temu, 19 października 2010 roku w biurze poselskim PiS w Łodzi Marek Rosiak został zabity strzałami z broni palnej przez Ryszarda Cybę – byłego członka Platformy Obywatelskiej. Napastnik nożem ranił drugiego pracownika biura Pawła Kowalskiego. Za tę zbrodnię został skazany na karę dożywotniego więzienia.
kafelka [Wideo]Dziennikarka Superstacji na konferencji PKW pytała czy "Psalm 33" jest naruszeniem ciszy wyborczej - 2018-10-19
- Ponieważ w niedzielę wyborczą w kościołach ma być śpiewany Psalm, którego słowa brzmią między innymi: „Pan miłuje Prawo i Sprawiedliwość”. Według Kościoła jest to zbieg okoliczności, a pojawiają się komentarze, iż może być to złamanie ciszy wyborczej. Jaka jest państwa opinia w tej sprawie - zapytała dziennikarka Superstacji na konferencji Państwowej Komisji Wyborczej
kafelka Co dalej ze śledztwem ws. morderstwa ks. Jerzego Popiełuszki? - 2018-10-19
Czy jest szansa na ukaranie kolejnych bezpośrednich i pośrednich sprawców bestialskiego mordu na ks. Jerzym Popiełuszki?
kafelka [Nasza Fotorelacja] Uroczystości 34. Rocznicy śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki na Żoliborzu - 2018-10-19
19 października to 34 rocznica męczeńskiej śmierci błogosławionego bł. księdza Jerzego Popiełuszki
kafelka Leszek Żebrowski: "Kler" to ciąg dalszy kampanii nienawiści rozpętanej przez Goebbelsa - 2018-10-19
- Dla tych, którzy widzieli "Kler" ale nadal nie rozumieją, o co chodzi: to dalszy ciąg kampanii nienawiści... - pisze Leszek Żebrowski na swoim Twitterze.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.