loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka [video] Najnowszy odcinek "Ucha Prezesa" zrównał z ziemią opozycję - 2017-10-21
"Ucho Prezesa" zajęło się w tym tygodniu totalną opozycją. Kilkoro bohaterów polskiej sceny politycznej może być niepocieszonych.
kafelka Krysztopa: Już Wam się znudziło bycie Suwerenem? - 2017-10-21
Słowo "Suweren" jest słowem kluczowym. Jego reaktywacja zajęła blogerom, w mniejszym stopniu publicystom, kilka lat, Słowo to oznacza odwrócenie sytuacji, w której to samozwańcze elity pasą bezmyślne społeczeństwo jak bydło na wyjałowionych przez siebie pastwiskach. Dlatego też dzisiaj jest tak przez "obrońców demokracji" ośmieszane. Dla jednych jest zagrożeniem wypracowanej po 89 roku pozycji, a dla innych wyrzutem sumienia i źródłem dysonansu poznawczego
kafelka Adam Mazguła: "Skrajna prawica chce krzyczeć: „My chcemy Boga”. Znowu ukrzyżować czy deportować?" - 2017-10-21
Pułkownik rezerwy, oficer LWP z okresu stanu wojennego - Adam Mazguła, usłyszał hasło tegorocznego Marszu Niepodległości i postanowił skomentować ów cytat: "My chcemy Boga".
kafelka Nożownik ze Stalowej Woli spędzi 3 miesiące w areszcie w Krakowie - 2017-10-21
Konrad K., 27-letni nożownik, decyzją Sądu Rejonowego w Stalowej Woli spędzi w areszcie, na oddziale psychiatrycznym w Krakowie najbliższe 3 miesiące.
kafelka Holenderscy lekarze popierają eutanazję chorych noworodków - 2017-10-21
"Królewskie Holenderskie Towarzystwo Medyczne" opublikowało oświadczenie popierające uśmiercanie chorych dzieci.
kafelka Przegląd prasy niemieckiej: Czy Sebastian Kurz będzie kimś w rodzaju anty-Macrona? - 2017-10-21
- Macron i Kurz - obaj politycy stylizują się na „młodych gniewnych” (...). „Im więcej będzie sceptycyzmu w Unii, tym mniej nam wyjdzie z naszych europejskich ambicji” - powiedział niedawno Macron tygodnikowi „der Spiegel". Kurz natomiast wyznaje zasadę subsydiarności. Unia powinna działać wyłącznie w tych obszarach, w których jest to absolutnie konieczne i gdzie może liczyć na pozytywne rezultaty. Cała reszta powinna pozostać w gestii poszczególnych krajów członkowskich.Ale co to oznacza dla roli Angeli Merkel w Europie - pisze Sueddeutsche Zeitung
kafelka "Czarny Protest" piętnuje dzieci, które poczęły się w wyniku gwałtu - 2017-10-21
Taki oto przekaz puściła w świat facebookowa strona "Czarnego Protestu". "Chodzi o to, żeby dzieci poczęte w wyniku gwałtu poczuły się gorsze, bo nie mają taty?" - zapytał jeden z internautów. I feministki jęły wyjaśniać mu, że takie dziecko będzie się czuło gorsze - czyli, jak można zrozumieć - lepiej, żeby się nie urodziło. Ot i wrażliwość, może mu będzie niemiło, więc lepiej, na wszelki wypadek zabić, dla jego komfortu psychicznego oczywiście.
kafelka [Komentarze internautów] "Obrońcy demokracji" już nie kochają TVN - 2017-10-21
Nadzieje "Obrońców demokracji" zawiodły liberalne stacje i rozgłośnie, które w ich ocenie za mało informują na temat podpalenia się mężczyzny na pl. Defilad. "To absolutny skandal, że media, które uważaliśmy za sprzyjające naszym przekonaniom, nabrały wody w usta w sprawie podpalenia się człowieka..."- napisała Pani Elżbieta w wielkopolskiego KOD-u. "TVN, nie daruję ci twojej ciszy w tej sprawie!!!"- dodała Pani Wiesława. "Nie ogladam TVN do czasu dymisji osoby, która podjęła decyzję o blokadzie informacji..."- poszedł im w sukurs Pan Leszek.
kafelka [video] Adrian Stanowski: "Największym problemem Platformy jest brak wiarygodności" - 2017-10-21
Redaktor Adrian Stanowski komentował dzisiejsze wystąpienie Grzegorza Schetyny na Konwencji Platformy Obywatelskiej w Łodzi.
kafelka Na konferencji liderów Zjednoczonej Prawicy J.Kaczyński, J.Gowin i Z.Ziobro podkreślali jedność - 2017-10-21
Podczas wspólnej konferencji prasowej liderów Zjednoczonej Prawicy akcentowali oni jedność, a także dotychczas odniesione sukcesy i plany kolejnych systemowych zmian.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.