loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Sławomir Neumann [PO] wzywa do zajęcia się przez sejmowy zespół d/s faszyzmu rysunkami Krysztopy - 2018-02-22
Czy niedawno powołany przez Premiera M. Morawieckiego zespół, na wniosek ministra Brudzińskiego, zajmie się tymi rysunkami? - pyta na Twitterze Sławomir Neumann
kafelka #SpotkaniePrawych "40. Rocznica powstania WZZ". Transmisja ze spotkania na Tysol.pl - 2018-02-22
Kolejne Spotkanie Prawych Twitterowiczów odbędzie się pod hasłem 40. Rocznicy powstania Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża. Gośćmi honorowymi mają być Andrzej Gwiazda, Krzysztof Wyszkowski, Jan Karandziej, Janusz Śniadek, Piotr Szubarczyk, Tomasz Strzyżewski i Andrzej Kołodziej. Prowadzić spotkanie ma Jan Pospieszalski. Transmisja ze spotkania w sobotę na Tysol.pl
kafelka Skandaliczna przeróbka polskiej flagi w Washington Times. Kiedy skończy się to szaleństwo? - 2018-02-22
Strona amerykańskiej gazety Washington Times opublikowąła artykuł pd tytułem "Daczego nowe polskie prawo o Holokauście jest kpiną". Artykuł został zilustrowany przeróbką polskiej flagi na której została umieszczona swastyka.
kafelka Instytut Ordo Iuris składa skargę do Rady Etyki Mediów na proaborcyjny artykuł „Wysokich Obcasów” - 2018-02-22
Artykuł weekendowego magazynu „Gazety Wyborczej”, promujący aborcję hasłem „Aborcja jest ok”, narusza standardy etyki dziennikarskiej i stanowi zakazaną pochwałę działalności przestępczej. Instytut Ordo Iuris skierował dzisiaj skargę na publikację do Rady Etyki Mediów. Skargę można poprzeć podpisując petycję na portalu maszwplyw.pl.
kafelka [video] W. Bańka do skoczków: Dziękuję za to, co zrobiliście. Polska jest z was dumna, jesteście wielcy - 2018-02-22
Polscy skoczkowie narciarscy zostali dzisiaj uroczyście powitani na Lotnisku Chopina w Warszawie. Olimpijskich medalistów z Pjongczangu przywitały setki kibiców. "Polska jest z was dumna, jesteście wielcy" - podkreślił minister sportu i turystyki Witold Bańka.
kafelka Cezary Krysztopa w TVP Info: Dostrzegam pewien ślad tego, że niedługo powstanie nowa formacja polityczna - 2018-02-22
"Zachowanie Pawła Adamowicza to ogromny problem dla Grzegorza Schetyny i PO. Adamowicz, mimo że nie jest w partii, to jest ciągle kojarzony z Platformą Obywatelską, a oskarżenia które na nim ciążą, obciążają również partię. Z drugiej strony Platforma straciła jakikolwiek wpływ na prezydenta Adamowicza i zapewne wystawi swojego kandydata. Tutaj warto zwrócić uwagę, że najpoważniejszą cechą tego kandydata - jak mówił Grzegorz Schetyna - jest jego anty-pisowskość, czyli w zasadzie brak jakiejkolwiek pozytywnej oferty. Ten kandydat może mieć wielki problem, by pokonać Adamowicza. Kto by to nie był, obecny prezydent utrudni mu mocno zwycięstwo" - mówił redaktor naczelny portalu Tysol.pl, który był dzisiaj gościem w TVP Info.
kafelka "Walka o czyste powietrze to jeden z priorytetów rządu". Premier Morawiecki o programie termomodernizacji - 2018-02-22
"Ruszamy z programem termomodernizacji, który ma na celu zmniejszenie zanieczyszczeń, a jednocześnie zwiększenie możliwości ocieplania domów przez wszystkich naszych obywateli, zwłaszcza tam, gdzie powietrze nie jest czyste" – powiedział premier. Zdaniem Prezesa Rady Ministrów, nie ma nic ważniejszego od ciepłego domu czy czystego powietrza, z którego każdy mógłby korzystać.
kafelka [video] Tadeusz Cymański: Nie możemy być popychadłem innych, nawet dużo silniejszych państw - 2018-02-22
"My, a premier Morawiecki zwłaszcza, chodzimy po kruchym lodzie. Ale ten kruchy lód w Monachium się nie załamał pod jego ciężarem, tylko jeszcze inni mu pomogli. Wystarczy nie powód, ale pretekst, by zrobić z tego sprawę. I to się dzieje. Dlatego ta ustawa, która wchodzi w życie - bo wszystkie kanony są zachowane, wszystko jest zgodne z procedurami - tutaj jest pole do propagandy i nienawiści, bo jest niestety bardzo ostry spór polityczny. Nie mamy tego instynktu, nie chronimy się jako nacja, naród" - mówił Tadeusz Cymański, który był gościem w studio wPolsce.pl.
kafelka Bezczynność urzędu – co zrobić? - 2018-02-22
Od czasu do czasu każdy musi załatwić sprawę w urzędzie. Niejednokrotnie zdarza się, że decyzje wydawane są nie w przewidzianym terminie, sprawy przeciągają się w nieskończoność, a my czujemy się coraz bardziej bezradni w starciu z urzędniczą nomenklaturą. Czy jednak zawsze stoimy na straconej pozycji?
kafelka "PwS" alarmuje: Antypolski film ma wywołać jedno działanie: polskie komentarze o charakterze antysemickim - 2018-02-22
Portal "Polityka w Sieci" opublikował na swoich łamach niezwykle ciekawą analizę "#PolishHolocaust czyli jak podpalić Polskę w 5 krokach?", w której bierze pod lupę skutki opublikowania antypolskiego paszkwilu "I will go to jail" [Pójdę do więzienia]. Zdaniem autorów raportu jest to kolejna bitwa informacyjna dot. Polski nad którą rząd kompletnie stracił kontrolę. 
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.