loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Rodzina centrum polityki społecznej rządu - 2017-03-27
25 marca 2017 r. w Warszawie odbył się 13 Kongres Rodziny zorganizowany przez Fundację Narodowego Dnia Życia. Jak podkreślił jej prezes Jacek Sapa, jest to doskonała okazja do spotkania rodzin, instytucji państwowych, ludzi nauki oraz organizacji pozarządowych, które chcą rozmawiać o sytuacji polskich rodzin, wspierać je i przywracać im ważne miejsce w społeczeństwie.
kafelka W żadnym z województw nie wzrosło bezrobocie - 2017-03-27
Według danych GUS, bezrobocie w lutym 2017 r. wyniosło 8,5 proc., czyli było o 0,1 pkt. Proc. niższe niż w styczniu. Potwierdziło to wcześniejsze szacunki Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.
kafelka Ruletka emerytalnych pomysłów - 2017-03-27
„10 000 Plus” – taką nazwę zyskał pomysł Ministerstwa Rozwoju, który ma dać dodatkowe 10 tys. zł tym, którzy po osiągnięciu wieku emerytalnego zdecydują się pozostać na rynku pracy 2 lata dłużej. Ale czy co najmniej 2? Czy dokładnie tyle? Pytań jest więcej. Także to: dlaczego pomysł wychodzi z resortu rozwoju, a nie rodziny, który formalnie jest przecież odpowiedzialny za politykę emerytalną?
kafelka Posłanka PO występuje przeciwko reformie edukacji. Nie wie kto jest autorem słów do Mazurka Dąbrowskiego - 2017-03-27
Posłanka PO Marzena Okła Drewnowicz występuje z ramienia swojej partii z krytyką reformy edukacji. Karierę zawodową zaczynała jako nauczyciel. W programie "Pociąg do polityki" w Polsat News zadano jej trzy pytania. Jak udało jej się odpowiedzieć?
kafelka W krwiodawcach siła - 2017-03-27
Autonomiczny Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność w MAN BUS nie zapomina o swoich członkach.
kafelka MON o śmigłowcach - 2017-03-27
Do dzisiaj oferenci, którzy chcą wziąć udział w przetargu na wielozadaniowe śmigłowce dla wojsk specjalnych i Marynarki Wojennej, mogli złożyć swoje oferty.
kafelka Tulipany Narodowego Dnia Życia - 2017-03-27
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. została nagrodzona Tulipanami Narodowego Dnia Życia.
kafelka Andrysiak: Oświecenie wyniosło na piedestał naukę i fakty, internet wynosi poglądy. Każdy wie lepiej - 2017-03-27
"Zamiast zastanawiać się nad prawdą, zamiast sprawdzać, czy sąd jest zgodny z faktami, kłócicie się o fakty? Patrzycie na to samo, widzicie coś innego? Sprzeczacie się, czy polityk coś powiedział, choć na nagraniu słuchać, że mówi? Nie wierzycie we wskaźniki, choć są, jakie są? Wytykacie, że ktoś coś zrobił, choć wiadomo, że nie zrobił, bo był gdzieś indziej? To nie jest problem postprawdy, czyli przekłamania. To fundamentalna zmiana postawy wobec faktów" - pyta na łamach "Dziennika Gazety Prawnej" publicysta Andrzej Andrysiak. Jego zdaniem, wszystkiemu temu winien internet.
kafelka Miks tłuszczowy udający osełkę, dżem bez owoców - producenci żywności oszukują nas na każdym kroku - 2017-03-27
Okazuje się, że producenci żywności oszukują nas na każdym kroku. Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych dokonała ponad 35 tys. kontroli żywności na krajowym rynku. Skład co piątego produktu był niezgodny z zadeklarowanym - podaje money.pl.
kafelka Koniec z erotycznymi kalendarzami w łódzkich komisariatach? Skargi od składajacych zeznania - 2017-03-27
W Łódzkiem od stycznia trwa kontrola kalendarzy na komisariatach i komendach. Powodem jej wszczęcia były skargi ofiar przemocy, które musiały składać zeznania, patrząc na roznegliżowane kobiety na kartach ściennych kalendarzy.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.