loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka [Nasza Fotorelacja] Defilada 15 sierpnia 2017 - 2017-08-16
F16 jako zdjęcie artykułu
kafelka Krzysztof Wyszkowski: KOD zarezerwował sobie na 31 sierpnia Plac Solidarności i zaprasza "S" jako gościa - 2017-08-16
- Prowokacja! KOD zarezerwował sobie na cały dzień 31 sierpnia Plac Solidarności w Gdańsku i zaprasza Solidarność jako gościa! - na[pisał na Twitterze legendarny opozycjonista Krzysztof Wyszkowski
kafelka Rafał Górski: Rzeki minus - 2017-08-16
Tiry na barki? Takie pytanie przyszło mi do głowy po lekturze rządowych założeń do planu rozwoju śródlądowych dróg wodnych na lata 2016-2020 z perspektywą do roku 2030. Pierwsza strona dokumentu przedstawia zdjęcie barki rzecznej z węglem. Rozwój ma polegać na wożeniu towarów polskimi odcinkami trzech międzynarodowych dróg wodnych E-30 (Odra od Świnoujścia do granicy z Czechami), E-40 (Wisła od Gdańska i Elbląga do Warszawy, Bug (od Zalewu Zegrzyńskiego do granicy z Białorusią), E-70 (połączenie Wisły z Odrą).
kafelka Paweł Janowski dla "TS": Kornik'17 - 2017-08-16
Dobre wieści dla Opozycji Totalnej. Jak donoszą leśnicy i zbieracze runa leśnego, Korniki Drukarze mają wystosować oficjalne pismo poparcia dla wszystkich członków i członkiń tejże. A skoro tejże rośnie i rozmnaża się elektorat, to może ona z nadzieją patrzeć w przyszłość. Korniki nie lubią partii, a wolą deski, platformy, podkłady i palety, dlatego powołały do życia Komitet Wyborczy Kornik’17. Wśród fundatorów i założycieli znaleźli się Stowarzyszenie Stonek Ziemniaczanych, Związek Mszyc i Opuchlaków, Fundacja Poszkodowanych przez Opryski, Fundacja Umiłowania Dialogu i Karabinów Maszynowych oraz Wolny Ruch Nornic, Kretów, Szczurów i Nowoczesnych Gryzoni.
kafelka Leszek Masierak: W Niemczech wielka koalicja coraz dalej - 2017-08-16
Na miesiąc przed wyborami parlamentarnymi w Niemczech coraz mniej prawdopodobna jest powtórka sprzed kilku lat – utworzenie wielkiej koalicji chadecji z socjaldemokratami. Natomiast wydaje się niemal pewne, iż kanclerzem pozostanie Angela Merkel.
kafelka Czesław Chrapek "S": "W Mokate kilka razy próbowano założyć związki zawodowe..." Tym razem się udało - 2017-08-16
Istniejąca od ponad ćwierćwiecza spółka Mokate z Ustronia należy dziś do czołowych w Polsce producentów kawy i herbaty. To marka znana daleko poza granicami naszego kraju. Od niedawna w spółce tej działa Solidarność – związek zawodowy, szczycący się niezwykłą, 37-letnią historią i zasłużoną światową sławą. Mokate i Solidarność – co wyniknie z takiego związku? Pracownicy wierzą, że same dobre rzeczy…
kafelka CBOS: Polska najbardziej prounijnym krajem w Grupie Wyszehradzkiej - 2017-08-16
Jak podaje CBOS w najnowszym sondażu, większość obywateli we wszystkich państwach Grupy Wyszehradzkiej popiera współpracę w ramach UE. Mimo to, Polska jest najbardziej prounijnym krajem wśród państw Grupy Wyszehradzkiej.
kafelka Premier Beata Szydło: Służby będą działać do końca, aż wszystkie szkody zostaną usunięte - 2017-08-16
"Wszędzie pracują służby, usuwane są skutki tej strasznej nawałnicy. Od piątkowego wieczora służby cały czas są w terenie. Jeżeli będzie potrzeba, to zwiększymy pomoc" – zapewniła premier Beata Szydło po spotkaniu z mieszkańcami poszkodowanych miejscowości. 
kafelka Roman Giertych kpi z Antoniego Macierewicza: "To nie było zwykłe ugrzęźnięcie - to był zamach" - 2017-08-16
Minister obrony Antoni Macierewicz we wtorek przyjechał do miejscowości, która bardzo ucierpiała podczas ostatniej wichury - gminy Czersk w województwie pomorskim. Niestety jego samochód ugrzązł w gęstym błocie. Na pomoc ruszyli mieszkańcy miejscowości Konigort, dzięki czemu minister mógł po chwili kontynuować podróż. Do tej sytuacji odniósł się na facebooku Roman Giertych, który wykpił Antoniego Macierewicza. "Tak, panie Antoni, nie bójmy się spojrzeć prawdzie w oczy. To nie było zwykłe ugrzęźnięcie - to był zamach" - napisał adwokat na swoim profilu na Facebooku.
kafelka Grzegorz Schetyna do rządu: Nie radzicie sobie. Doświadczeni samorządowcy PO rozwiążą ten problem w 48h - 2017-08-16
"Sytuacja we wsi Rytel jest poważna, nie radzicie sobie" – napisał na Twitterze przewodniczący Platformy Obywatelskiej, zwracając się do Beaty Szydło. 
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.