loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Kuchciński: wniosek o odwołanie Macierewicza najprawdopodobniej stanie na najbliższym posiedzeniu Sejmu - 2017-04-28
Wniosek w sprawie odwołania ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza prawdopodobnie będzie rozpatrzony na najbliższym posiedzeniu Sejmu w maju - powiedział marszałek sejmu Marek Kuchciński.
kafelka Rekord e-PIT-ów znowu pobity. Ty też rozlicz się on-line do 2 maja - 2017-04-28
Polacy złożyli już ponad 8 mln 570 tys. rocznych PIT-ów przez internet. Do 2 maja on-line można składać wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe (PFR) PIT-37 i PIT-38. PFR – pre-filled tax return to świetny sposób na szybkie i sprawne rozliczenie się z urzędem skarbowym.
kafelka Prezydent: widzę Polskę, jako państwo bezpieczne i budzące szacunek - 2017-04-28
Widzę Polskę, jako państwo sprawnie zorganizowane i bezpieczne, budzące szacunek, a zarazem będące pożądanym partnerem gospodarczym w wymiarze ponadregionalnym, a może ponadeuropejskim - powiedział prezydent Andrzej Duda pytany, jak widzi miejsce Polski w globalnym układzie sił za 10 lat.
kafelka Wzrosną pensje pracowników wojska - 2017-04-28
Decyzją ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza od maja br. wzrosną wysokości wynagrodzeń pracowników resortu obrony narodowej. Na podniesienie wynagrodzeń w 2017 r. przeznaczono ponad 110 mln złotych.
kafelka Wiceszef MON do PO: "Zapraszamy do resortu, można obejrzeć dokumenty". PO odpowiada: "Przyjdziemy". - 2017-04-28
Za tydzień w piątek zapraszamy naszych kolegów z PO, żeby mogli obejrzeć interesujące ich dokumenty ws. przetargu na caracale – powiedział na piątkowej konferencji wiceszef MON Michał Dworczyk.
kafelka Nie będzie wielkiej Warszawy. PiS wycofuje projekt o metropolii warszawskiej - 2017-04-28
– Projekt w tej chwili zostaje wycofany, jeszcze dziś pismo w tej sprawie trafi do marszałka Sejmu – powiedział na piątkowej konferencji poseł PiS, Jacek Sasin.
kafelka W. Bartosz: Dezinformowana opinia publiczna jest zagubiona. Mit niezależnych mediów legł w gruzach - 2017-04-28
Cyfryzacja będąca objawem postępu cywilizacyjnego wkracza odważnie do naszego życia. Informatycy z pewnością narzekać będą na zbyt niskie tempo tych mian, ale dla przeciętnego użytkownika Internetu zmiany w tej dziedzinie są imponujące. Dla ludzi lubiących bądź zmuszonych grzebać w bibliotekach wśród starych czasopism lub księgozbiorów, wygoda korzystania z cyfrowych zbiorów bibliotecznych jest nieoceniona. Przy tym, rodzące się wnioski po owych lekturach są równie interesujące. Można na przykład porównywać dziennikarstwo polskie w okresie II i III Rzeczpospolitej Polskiej, wiarygodność informacji i dojrzałość opinii.
kafelka Raport NIK: Klauzule społeczne nie działają - 2017-04-28
Administracja rządowa i samorządowa tylko w znikomym zakresie stosuje klauzule społeczne w organizowanych przetargach. Tymczasem jest to skuteczny instrument aktywizacji osób bezrobotnych oraz promocji dobrych praktyk na rynku pracy – wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli.
kafelka Załamanie pogody w kraju. Ulewy nad Polską. Służby w gotowości - 2017-04-28
Kalendarzowa wiosna rozpoczęła się już ponad miesiąc temu, jednak aura przypomina bardziej jesienno-zimową! Od wczoraj do soboty 29 kwietnia nad Polską przejdą ulewne deszcze. Szef MSWiA Mariusz Błaszczak zapowiedział, że odbierze meldunki służb na temat stanu przygotowań do ewentualnej akcji ratunkowej w związku z pogodą w kraju. Zagwarantował też, że służby są gotowe, by nieść pomoc mieszkańcom.
kafelka Prezydent Austrii: "Będziemy musieli poprosić wszystkie kobiety, aby nałożyły burkę. Z solidarności” - 2017-04-28
„Będziemy musieli poprosić wszystkie kobiety, żeby nosiły hidżab. Z solidarności”– trudno uwierzyć, ale to prawdziwy cytat z wypowiedzi prezydenta Austrii. Na spotkaniu z młodzieżą w Domu Unii Europejskiej w Wiedniu Alexander Van der Bellen stwierdził, że w geście solidarności z muzułmanami, w ramach walki z „islamofobią”, wszystkie kobiety powinny założyć burki.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.