loading
Proszę czekać...

Religia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] dalej »
kafelka Właściwy sens pojęcia "radykalizm" został dziś wypaczony przez działania części muzułmanów - 2017-05-05
Postępowanie radykalne to maksymalne wykorzystanie własnych sił, umiejętności i zdolności do realizacji wyznaczonych zadań. Są takie dziedziny życia, w których działanie radykalne jest jak najbardziej akceptowane i pożądane. Ma to miejsce na przykład w sporcie, gdzie zawodnik musi dać z siebie wszystko, jeśli chce wygrać.
kafelka Korona modlitwy dla Królowej Polski - 2017-05-02
3 maja przeżywać będziemy nie tylko święto Konstytucji 3 Maja. Tego dnia czcimy główną Patronkę Polski - Najświętszą Maryję Pannę Królową Polski.
kafelka Świat potrzebuje misjonarzy. Opowieści z krańców świata [GALERIA] - 2017-05-01
Rozsiani są po całym świecie – od wysokogórskich wiosek Ameryki Łacińskiej, przez gorące kraje Afryki, po najodleglejsze wyspy Oceanu Spokojnego. Misjonarze, bo o nich mowa, głosząc Dobrą Nowinę, często narażają swoje życie, lecz mimo to obdarzają innych miłością.
kafelka Nasze zmartwychwstania: Polski kloszard, który podbił Hollywood - 2017-04-17
Czekałem na śmierć i powoli przechodziłem w stan cuchnącej wegetacji. Z pomocą niespodziewanie przyszedł mi Chrystus.
kafelka Bp Dydycz dla "TS": Ludzie boją się cierpienia wynikajacego z Chrystusowego Krzyża - 2017-04-17
- Cierpienie Chrystusa jest ludziom ofiarowane przez samego Boga, który poświęcił dla nas swojego umiłowanego Syna – podkreśla ks. bp Antoni Pacyfik Dydycz OFMCap, biskup senior diecezji drohiczyńskiej, w rozmowie z Izabelą Kozłowską.
kafelka [video] Wielki Czwartek - święto kapłanów. Tak o posłudze kapłańskiej mówił bł. Ojciec Jerzy Popiełuszko - 2017-04-13
Wielki Czwartek jest dniem ustanowienia Eucharystii i sakramentu kapłaństwa. Dzisiaj księża odnawiają przyrzeczenia kapłańskie. Wieczorem Msza Wieczerzy Pańskiej rozpocznie się Triduum Paschalne. A tak o kapłańskiej posłudze mówił bł. Ojciec Jerzy Popiełuszko
kafelka Kartele narkotykowe grożą chrześcijanom - 2017-04-04
Haracze, groźby, zastraszanie – to codzienność dla chrześcijan mieszkających w wielu częściach Meksyku. Gangi dopuszczają się coraz bardziej drastyczniejszych metod, aby uciskać wyznawców Chrystusa.
kafelka 70-lecie urodzin Patrona Solidarności - 2017-03-27
W tym roku błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko obchodziłby 70. rocznicę urodzin. W związku z tym w sposób szczególny obchodzona będzie Ogólnopolska Droga Krzyżowa Ludzi Pracy, która przejdzie ulicami warszawskiego Żoliborza 7 kwietnia br.
kafelka Episkopat o małżeństwie i rodzinie - 2017-03-14
Biskupi uczestniczący w 375. zebraniu plenarnym Konferencji Episkopatu Polski dyskutowali nad projektem stanowiska, w którym nakreślą zadania duszpasterstwa małżeństw i rodzin w nawiązaniu do adhortacji „Amoris laetitia”. W stanowisku tym zawarte będą także linie rozwoju obu duszpasterstw.
kafelka [video] Rekolekcje Wielkopostne odc. 3 "Wolne serce = Przebaczenie" [Nasz Patronat] - 2017-03-13
Dziś posłuchamy o przebaczeniu, które jest kluczem do przyjęcia uwolnienia.Chcesz być wolny? - Przebacz. Twoje serce ma być wolne! Zapraszamy !
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.