loading
Proszę czekać...

Blogi


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Marian Panic: Coraz bliżej mi do przekonania, że artystom należy zakazać wypowiadania się o polityce - 2017-11-20
Jestem coraz bliższy przekonania, że wszystkim artystom na świecie - wszystkim poetom, pisarzom, malarzom, aktorom, reżyserom, muzykom, a nawet mistrzom wikliniarstwa - powinno się zakazać zabierania głosu na temat polityki. ;)
kafelka Romuald Szeremietiew: Działo Macierewicza? - 2017-11-20
Czytam rozmowę na portalu mpolska24.pl przeprowadzoną przez Annę Raciniewską i Mariusza Giereja z ministrem Obrony Narodowej Antonim Macierewiczem w trakcie #TweetupMON 16 listopada 2017. A tam jest coś takiego...
kafelka Marcin Wątrobiński: Donald Tusk - polityk "tłiterowej" prowokacji - 2017-11-19
Niewątpliwym mistrzem w "tłiterowej" prowokacji jest nasz były Prezes Rady Ministrów oraz aktualny Przewodniczący Rady Europejskiej. Gdzie go to zaprowadzi?
kafelka Jerzy Bukowski: Test na polskość PO - 2017-11-19
Czy Platforma Obywatelska podejmie ostatnią już chyba próbę ratowania mocno nadwątlonej - jeżeli nie doszczętnie zrujnowanej - reputacji
kafelka Grzegorz Gołębiewski: Donald Tusk w oparach absurdu, jego wyborcy na to czekali - 2017-11-19
Świadomość niewolnicza, uległość, niemożność wyjścia poza stereotyp, że sami nic nie możemy, że wszystko co głosi Zachód jest dla Polski zbawieniem, zebrała swoje obfite żniwo. Donald Tusk jedynie korzysta z obłędu, do jakiego doprowadził z Platformą swoich wyborców.
kafelka Marcin Kacprzak: Murem za Beatą - 2017-11-19
Gdy tylko Prawo i Sprawiedliwość zdobyło władzę, to niemal od pierwszego dnia ich rządów najbardziej bałem się wielce prawdopodobnego momentu, w którym ktoś z tego obozu, nie mając nic ciekawszego do roboty, złapie za młotek i przychrzani sobie nim prosto w duży palec u stopy. Udawało się uniknąć tego scenariusza, lepiej lub gorzej, równo dwa lata. Młotek jednak wisi wciąż na ścianie i widzę, że pokusa by go użyć jest w PiS-ie bardzo, bardzo wysoka.
kafelka Jerzy Bukowski: Polska nie wykupi Zułowa - 2017-11-19
Wypowiedź wicepremiera kładzie chyba kres nadziejom litewskich Polaków.
kafelka [Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: sen zimowy - 2017-11-18
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność".
kafelka Tomasz Samołyk [video] "WSPÓŁCZESNY PLAKAT to MORDA AKTORA + ŁADNY NAPIS" - Ryszard Kaja [#KNN 8/20] - 2017-11-18
Najlepszy polski plakacista. Twórca grafik, kostiumów i scenografii, które zapierają dech w piersiach.
kafelka Jerzy Bukowski: Tischnera przewodnik po życiu - 2017-11-18
Myślą przewodnią składających się na książkę tekstów jest poszukiwanie w ludziach dobra i ciągnięcie ich do góry, o co zawsze zabiegał ks prof. Tischner.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.