Nie żyje uczestniczka „Top Model”. Nowe informacje

Makabra pod Poznaniem. Nie żyje uczestniczka "Top Model"
Jak informuje Wirtualna Polska, z policją skontaktowała się zaniepokojona brakiem kontaktu osoba z najbliższej rodziny kobiety.
Funkcjonariusze pojechali w niedzielę do okazałej posiadłości w podpoznańskim Będlewie. W willi odkryli ciała dwóch osób. Obok leżał rewolwer, a dom był zamknięty od wewnątrz
- donosi serwis.
Nowe informacje
Kiedy doszło do tragedii? Na ten moment służby tego nie wiedzą. Rodzina przekazała funkcjonariuszom, że nie mieli kontaktu z kobietą od około tygodnia. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich i przyjęli, że było to tzw. rozszerzone samobójstwo - mężczyzna zastrzelił żonę, a następnie siebie.
W poniedziałek od rana przeprowadzana jest sekcja zwłok obu osób. Badanie ma potwierdzić tożsamość mężczyzny i kobiety.
Wszystko wskazuje, że są to 47-letni Sławomir L. i 33-letnia Paulina L. Sławomir L. ps. Klakson był powiązany z wielkopolskimi gangsterami, grupami przestępczymi, odpowiadającymi za handel narkotykami na terenie województwa i nie tylko. (…) Prokuratura potwierdza także, że żona Sławomira L. była uczestniczką programu "Top Model". Paulina pojawiła się w pierwszej i siódmej edycji show
- informuje Wirtualna Polska.
CZYTAJ TAKŻE:
„TSUE nie tylko przesuwa granice ingerencji w prawo państw UE, on je wręcz likwiduje”
Nie żyje wybitny pisarz Wiesław Myśliwski

Zielony Ład nie sprawił, że UE jest mniej zależna od importu paliw kopalnych

Jakub Wiech ma nową pracę
Premier Słowacji postawił Komisji Europejskiej ultimatum


