REKLAMA

Krystyna Pawłowicz odpowiada na "Dekalog Trzaskowskiego" + opinie internautów

"DEKALOG" posła Trzaskowskiego ogłoszony w Święta Bożego Narodzenia z sejmowego korytarza. "Władza nie może ograniczać:" 1/ "Wolności słowa" - przecież właśnie z niej "męczennicy" korzystacie. Mówicie co i gdzie chcecie,ogłaszacie antypisowskie odezwy i własne "dekalogi",obrzucacie ludzi obelgami. Bezkarnie. Czy może tu być większa wolność? - pisze na swoim profilu FB poseł PiS Krystyna Pawłowicz odpowiadając na tzw. "Dekalog Trzaskowskiego", a którym dał się sfotografować w budynku Sejmu. A internauci całą sprawę komentują tak...
 Krystyna Pawłowicz odpowiada na "Dekalog Trzaskowskiego" + opinie internautów
/ screen YouTube

2/ "Wolności mediów i internetu".
- a przecież TVN,czy Polsat swobodnie nadają audycje,także transmisje z waszego polegiwania i posiadywania na sejmowych fotelach.Mimo,że TVN już dawno powinien stracić koncesję za jaskrawe łamanie warunków koncesji.Władza jest dla antypolskich mediów nieskończenie miłosierna.Portale także swobodnie działają antyrządowo.Więc...?


- pisze poseł Prawa i Sprawiedliwości


8/ "Wolności nauki".
- a przecież nikt nie zabrania panu Mieszkowskiemu zrobić licencjatu,czy panu Petru pouczyć się historii Polski.Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza.


- punktuje Krystyna Pawłowicz

 nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura