Tarczyński komentuje wpadkę Kidawy-Błońskiej. „Pozwólmy jej mówić”

Poseł PiS Dominik Tarczyński w rozmowie z portalem wPolityce.pl odniósł się do ostatniej wpadki, jaką zaliczyła kandydatka Platformy Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska.
Dominik Tarczyński / fot. screen YouTube
Przypomnijmy, że we wczorajszej rozmowie z dziennikarką TVN Małgorzata Kidawa-Błońska mówiła o prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim. – Jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie, jemu zależy tylko na Polsce – stwierdziła.

Zobacz wideo: Mocne! Kidawa-Błońska: Kaczyńskiemu nie zależy na Europie, jemu zależy tylko na Polsce!

Do słów Kidawy-Błońskiej w rozmowie z portalem wPolityce.pl postanowił odnieść się poseł PiS Dominik Tarczyński. Jego zdaniem „to, co wyrabia [Kidawa-Błońska – przyp. red.] jest arcymistrzostwem nawet w porównaniu z wpadkami Bronisława Komorowskiego”.

Pozwólmy jej mówić. To chyba najlepszy komentarz do jej działalności. Bronisław Komorowski przy niej to uczniak. Mówiła też, że Władimir Putin jest premierem Rosji. Praktycznie codziennie, w każdej jej wypowiedzi, pojawia się poważna wpadka – uważa Tarczyński.

Dodał również, że bardzo się cieszy ze słów, które wypowiedziała na temat prezesa PiS Kidawa-Błońska, bo, jak twierdzi, „podkreśliła, że dla niego najważniejsza jest Polska”. – Symboliczne, że chciała tego stwierdzenia użyć jako zarzutu. To pokazuje pewną mentalność i jej stosunek do Polaków – przyznał.

Źródło: wpolityce.pl
kpaAnkieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: