Polskie Linie Lotnicze LOT publikują grafikę na Facebooku. Internauci zachwyceni pomysłowością

Polskie Linie Lotnicze LOT opublikowały w mediach społecznościowych grafikę, po tym jak ogłoszono kupno niemieckich linii Condor.
fot. screen YouTube - faz
LOT umie w Facebooka. Właśnie zmienił status związku. Sami zobaczcie – pisze jeden z użytkowników Twittera i zamieszcza grafikę, którą wstawiły polskie linie lotnicze na swojego Facebooka po tym, gdy ogłoszono przejęcie przez LOT niemieckich linii Condor.

Internautom najwidoczniej spodobał się pomysł takiej reklamy, co widać w komentarzach: „Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia”, „Brawo! LOT rośnie w siłę”, „Gratulacje”.
 

Czytaj więcej: LOT z przytupem wchodzi na niemiecki rynek lotniczy. Condor Airlines w rękach Polskiej Grupy Lotniczej

LOT i Condor będą wspólnie tworzyć jedną z wiodących europejskich grup lotniczych, przewożącą łącznie około 20 mln pasażerów rocznie. Condor będzie nadal działał pod obecnym kierownictwem, korzystając z poszerzonej siatki połączeń i synergii operacyjnych między obiema liniami lotniczymi. Dla klientów Condora niezmienne pozostaną jakość i niezawodność oferowanych usług, które uczyniły tę linię wiodącą marką przewozów wakacyjnych i partnerem pierwszego wyboru dla operatorów turystycznych w Niemczech i na pozostałych rynkach.

Przejęcie Condora doskonale wpisuje się w strategię PGL. Transakcja ta zabezpiecza również przyszłość Condora i gwarantuje stabilność i nowe perspektywy rozwoju pracownikom, klientom i partnerom biznesowym tej linii. Chcemy rozwijać ikoniczną markę Condora w Niemczech i wprowadzić ją także na nowe rynki w Europie. Serdecznie witamy wszystkich pracowników Condora w rodzinie PGL i zapraszamy ich do wspólnego tworzenia jednej z największych grup lotniczych w Europie – mówił Rafał Milczarski, prezes zarządu PGL.

Źródło: Facebook / Twitter
kpaAnkieta
Czym kieruje się PE w rezolucjach przeciwko Polsce?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czym kieruje się PE w rezolucjach przeciwko Polsce?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: