"Niedopuszczalny sposób informowania". Oświadczenie GIS ws. szefowej sanepidu w Słubicach

"W dniu 5 marca 2020 r Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wielkopolskim zwrócił się do Starosty Pana Leszka Bajona o odwołanie Pani Inspektor Caban-Korbas z zajmowanego stanowiska" – brzmi oświadczenie GIS.
 "Niedopuszczalny sposób informowania". Oświadczenie GIS ws. szefowej sanepidu w Słubicach
fot. Facebook
„Główny Inspektor Sanitarny uważa za niedopuszczalny sposób informowania o koronawirusie zaprezentowany przez Panią Inspektor Jadwigę Caban-Korbas Państwowego Powiatowego Inspektora w Słubicach podczas posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w dniu 4.03.2020 r.” – poinformował w oświadczeniu Główny Inspektor Sanitarny.

W dniu 5 marca 2020 r Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wielkopolskim zwrócił się do Starosty Pana Leszka Bajona o odwołanie Pani Inspektor Caban-Korbas z zajmowanego stanowiska – czytamy.

Szokująca wypowiedź szefowej sanepidu

Szefowa sanepidu ze Słubic Jadwiga Caban-Korbas brała udział w spotkaniu z samorządowcami poświęconemu koronawirusowi w Polsce, po tym, jak potwierdzono przypadek zakażenia wirusem u mieszkańca Cybinki pod Słubicami.

Martwiłam się, czy ten pacjent przeżyje – mówiła dyrektor słubickiego sanepidu, po czym zaczęła opowiadać… o sytuacji rodzinnej zarażonego mężczyzny. – On na tyle wyzdrowiał, że już się odgrażał. Na tyle się poczuł lepiej – mogliśmy usłyszeć na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Zobacz: [WIDEO] „Na tyle wyzdrowiał, że już się odgrażał!”. Zaskakujące wystąpienie dyrektor słubickiego sanepidu 

Źródło: GIS
kpaAnkieta
Czy artykuł GW to koniec "kariery" Barta Staszewskiego?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy artykuł GW to koniec "kariery" Barta Staszewskiego?
Tygodnik

Opinie

Popkultura