Polak z USA: NY na skraju katastrofy. Chcecie pozabijać narażonych żeby szybciej otworzyć sklepy? Wstyd

Polski przedsiębiorca z Nowego Jorku [szczegółowe dane do wiadomości Redakcji] relacjonuje sytuację epidemiologiczną w Nowym Jorku i odnosi się do pomysłów na "darwinowskie" podejście do walki z epidemią
 Polak z USA: NY na skraju katastrofy. Chcecie pozabijać narażonych żeby szybciej otworzyć sklepy? Wstyd
/ EPA/JUSTIN LANE Dostawca: PAP/EPA
Czytaj również: Polak z USA: W NY się wali. Polska wygrywa tę partię. Żyjecie i oddychacie dlatego, że ten rząd to zrobił

- Nowy Jork, miasto o gospodarce większej niż Europa Wschodnia, 25 marca Roku Pańskiego 2020 stanęło na skraju katastrofy. Batman nie mieszka już w Gotham City. Jesteśmy światową stolicą zarazy.

Przekroczyliśmy poziom 20 000 w samym mieście i ponad 30 000 w obszarze metropolitalnym. Z tego 4500 przybyło dzisiaj. CNN pokazuje kolejne postacie, które zmarły. Tu dyrektor szkoły, tam szef kuchni, gdzie indziej muzyk jazzowy.

(...)

To nieprawda, że dla dobra gospodarki można poświęcić słabszych i reszta wyjdzie bez szwanku. To skandal, że tak się myśli. Borys Johnson i wtórujący mu Łukasz Warzecha powinni się wstydzić. Jeden już zrozumiał i z bekiem zmienił politykę, drugi nadal się wydurnia.

Polski Poseł z PO Jerzy Hardie – Douglas mówi, żeby nie wariować. Oj tam oj tam. Część ludzi musi umrzeć. Czeski fizyk Lubos Motl w rosyjskich mediach nawołuje wprost, żeby Europa poświęciła starszych i słabszych. Dla ekonomii.

Sami się poświęćcie, #$%&.

Niepowstrzymanie zarazy rozwali szpitale i zdziesiątkuje personel. Lekarze, pielęgniarki, personel to najwięksi bohaterowie tej wojny. Chorują dużo częściej niż inni. We Włoszech 20% personelu medycznego, w Nowym Orleanie - 50%. Chorują dużo ciężej niż inni, nawet gdy są młodzi. Należy im się hołd.

Naprawdę chcecie ich pozabijać, żeby szybciej otworzyć sklepy?


- pisze polski przedsiębiorca z Nowego Jorkucyk

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe