REKLAMA

Duda apeluje do ludowców. Wiceprezes PSL odpowiada

Znaczy w PiS już wiedzą, że prezydent Duda przegra i na otarcie łez idzie na premiera?! – pyta wiceprezes PSL Adam Jarubas.
 Duda apeluje do ludowców. Wiceprezes PSL odpowiada
YouTube/Radio ZET

W środowym oświadczeniu prezydent powiedział, że w Polsce potrzeba jest spokojnej i stabilnej polityki oraz współdziałania na rzecz tworzenia rozwiązań, które będą pomagały m.in. rodzinom i gospodarce.

Czytaj więcej: "Spotkajmy się po wyborach 12 lipca. Porozmawiajmy". Prezydent zaapelował do PSL i Konfederacji 

Dlatego - oświadczył - ma propozycję dla całej sceny politycznej: – Chciałem zaapelować do wszystkich polityków i wszystkich tych, którzy są zaangażowani po stronie PSL, Koalicji Polskiej, Konfederacji - szanowni państwo spotkajmy się na spokojnie po 12 lipca, porozmawiajmy o tych sprawach, które są najistotniejsze. Proszę, żeby zrobili to też wszyscy ci, którzy działają w samorządach.
Wiceprezes ludowców odpowiada

Do słów przedstawionych w środowym oświadczeniu Andrzeja Dudy odniósł się wiceszef Polskiego Stronnictwa Ludowego, europoseł wybrany z list Koalicji Europejskiej Adam Jarubas. Jego zdaniem "w PiS już wiedzą, że prezydent Duda przegra".

"Znaczy w PiS już wiedzą, że prezydent Duda przegra i na otarcie łez idzie na premiera?! - ciekawe rozwiązanie. Ale za koalicję z PiS dziękujemy. Koalicji z PiS nie będzie. Adam Jarubas. Wiceprezes PSL" – czytamy we wpisie eurodeputowanego.


 

/Twitter


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura