TVN już w sierpniu wiedział, że uczestnik TOP Model jest przestępcą seksualnym? Opublikowano screeny

Ze screenów opublikowanych przez portal Pudelek.pl wynika, że informacje nt. skazanego za przestępstwa seksualne Dominica D'Angelico stacja TVN mogła mieć już w sierpniu.
 TVN już w sierpniu wiedział, że uczestnik TOP Model jest przestępcą seksualnym? Opublikowano screeny
Instagram / iamdominicdangelica | screen Pudelek.pl

Dominic D'Angelica jest jednym z finalistów "Top Model". Tymczasem w sieci pojawiły się niepokojące informacje, jakoby model miał za sobą kryminalną przeszłość. Z dokumentów dostępnych na rządowych stronach hrabstwa Amador w Kalifornii wynika, iż w 2011 roku Dominic miał zostać skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16 roku życia.

Czytaj więcej: Skandal w programie TVN-u „Top Model”. Finalista przestępcą seksualnym? Szokujące informacje

W przesłanym do redakcji Pudelka oświadczeniu Marcin Barcz, szef komunikacji w TVN Grupie Discovery poinformował, że Dominic D'Angelica został zdyskwalifikowany z Top Model.

Czytaj więcej: Dominic D'Angelica, skazany za przestępstwo seksualne usunięty z finału "Top Model". Jest oświadczenie TVN

Sprawa wciąż budzi jednak wątpliwości - warto zwrócić uwagę na informacje opublikowane przez Pudelek.pl w tej sprawie. Portal ujawnił bowiem screeny z których jasno wynika, że profil "topmodelpolskatvn" na Instagramie otrzymał informację nt. kryminalnej przeszłości Dominica D'Angelico 20 sierpnia 2020 roku.

 

zrzut z ekranu - Pudelek.pl

 


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura