Olejnik wbija szpilę żonie Olbrychskiego. „Czasami zagadki są łatwe, ale trzeba pomyśleć”

Znaczna część mojego ukochanego narodu jest bezdennie głupia – mówił w internetowej wersji programu „Kropka nad i” aktor Daniel Olbrychski. Program nie został jednak nadany w telewizji, a jedynie na internetowej stronie programu „Kropka nad i”.
 Olejnik wbija szpilę żonie Olbrychskiego. „Czasami zagadki są łatwe, ale trzeba pomyśleć”
/ fot. YouTube / Fashion Post


O tym, że program nie został wyemitowany na antenie TVN24 poinformowała w swoim wpisie żona aktora Krystyna Demska-Olbrychska, która miała o to żal do prowadzącej program Moniki Olejnik. Jej zdaniem powodem odmówienia emisji mógł być ostry ton wypowiedzi Daniela Olbrychskiego.

„Daniel się wściekł, bo to sytuacja pokazująca absolutne lekceważenie jego czasu, wysiłku, skupienia. Pozwolił sobie wyrazić opinię o zachowaniu stacji w rozmowie telefonicznej z Moniką Olejnik” – napisała na Facebooku żona aktora.

„No i znów rezultat zdumiewający; Monika Olejnik obrażona, oczekuje przeprosin, co wyartykułował w kolejnej telefonicznej rozmowie jej partner. Lubię jasne sytuacje, nie znoszę konfliktów, zawsze uważam, że lepiej przeprosić i zakopać wojenny toporek, niż kruszyć kopie” –dodała.

ZOBACZ TAKŻE: [WIDEO] Olbrychski w niewyemitowanym wywiadzie: „Znaczna część mojego ukochanego narodu jest bezdennie głupia” 
 

Olejnik odpowiada


Monika Olejnik odniosła całej sytuacji odniosła się za pośrednictwem Instagrama, a w swoim poście, oprócz komentarza, znalazło się także nagranie rozmowy z Olbrychskim.

„Oto zagadka. Rozmowa, której zdaniem niektórych nie było... ale jednak jest, była i będzie. Czasami zagadki są łatwe do rozwiązania, ale trzeba pomyśleć. Program »Kropka nad i« z Danielem Olbrychskim został wyemitowany! Współczesna telewizja daje możliwość multimedialnej emisji programów. Rozmowa z Danielem Olbrychskim została zamieszczona w telewizji TVN24GO i jest dostępna przez całą dobę. Dodatkowo program jest umieszczony w archiwum programu »Kropka nad i« TVN24” – napisała prowadząca „Kropkę nad i”.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe