„Świat Według Kiepskich” powinien się zakończyć? Scenarzysta nie przebiera w słowach

Jeden z pomysłodawców „Świat Według Kiepskich”, scenarzysta Janusz Sadza nie ma wątpliwości – serial powinien się zakończyć.
 „Świat Według Kiepskich” powinien się zakończyć? Scenarzysta nie przebiera w słowach
/ fot. YouTube / Polsat

„Świat Według Kiepskich” zadebiutował na antenie Polsatu w 1999 roku. Jednym z pomysłodawców tego projektu był scenarzysta Janusz Sadza, który po przykrej informacji o śmierci Ryszarda Kotysa (serialowego Mariana Paździocha) zabrał głos ws. dalszego istnienia serialu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ryszard Kotys nie żyje. Aktor miał 88 lat 

„Zdaniem jednego z twórców serialu, po śmierci Ryszarda Kotysa, a wcześniej Dariusza Gnatowskiego, nadszedł czas, aby powiedzieć „dość”.

„Ten serial powinien być zakończony z honorem przez ATM kilkanaście lat temu. Wówczas nie zbankrutowałby opiniami, że "trzepie się kasę dopóki można i jakkolwiek się da." Po odejściu tych wielkich Osób moim zdaniem, tworzenie na siłę kolejnych scenariuszy ZDUPY mija się z sensem i robi złą atmosferę. Piszę to JA. Człowiek, który zebrał w swojej wyobraźni te wszystkie postaci i tchnął w nie ŻYCIE 22 lata temu. W moich planach scenariuszowych nie było nieobecności tych Wielkich Aktorów. Dziękuję Pani Krystyno, Bogusiu, Darku i... Ryśku kochany... Za wszystkie wspólne chwile. Dobranoc…………….” – czytamy we wpisie na Facebooku Janusza Sadzy.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe