Mentzen odmówił debaty z Kapelą. "Jest znany tylko z tego, że jest głupi"

Polityk Konfederacji Sławomir Mentzen w ostrych słowach podsumował działalność Jana Kapeli.
Publicysta i aktywista Jan Kapela Mentzen odmówił debaty z Kapelą.
Publicysta i aktywista Jan Kapela / YouTube/Kanał Sportowy

Jan Kapela to publicysta Krytyki Politycznej i lewicowy aktywista, który – pomimo, że ma 37 lat – sam o sobie mówi "Jaś".

Wokół aktywisty ostatnio było głośno m.in. ze względu na wywiad, którego udzielił Krzysztofowi Stanowskiemu w programie "Przejdźmy na ty" na "Kanale Sportowym". "Na żywo jednak olbrzymie rozczarowanie - nawet nie było jak się poprztykać" – komentował wywiad z Kapelą dziennikarz.

"Znany tylko z tego, że jest głupi"

Kapela nie daje jednak o sobie zapomnieć i dzisiaj poskarżył się za pośrednictwem mediów społecznościowych, że polityk Konfederacji  Sławomir Mentzen nie chciał wziąć udziału w dyskusji z jego udziałem.

„Zostałem zaproszony do debaty ze Sławomirem Mentzenem na temat finansowania kultury w programie „myPolitics” Ring Polityczny” – relacjonuje aktywista.

„Niestety Sławek się wycofał. Dlaczego Sławku nie chcesz ze mną pogadać? Przecież jestem miły i nie będę Cię tak cisnął jak Krzysztof Stanowski, tylko inaczej” – napisał Kapela, oznaczając polityka Konfederacji we wpisie.

 

 

 Mentzen szybko odpowiedział na wpis aktywisty, nie szczędząc przy tym złośliwości.

„Oczywiście, że odmówiłem debaty z Kapelą. Zdarza mi się debatować z kimś, kto jest głupi. Ale nie zamierzam robić robić debaty z kimś, kto jest znany tylko z tego, że jest głupi” – stwierdził polityk.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe