REKLAMA

Hołownia: Wrzućcie na tacę, bardzo was proszę

– Mówicie, że na tacę zbieram. Tak, na tacę zbieram. Wrzućcie na tacę, bardzo was proszę – apelował w internecie lider Polski 2050 Szymon Hołownia.
Lider Polski 2050 Szymon Hołownia Hołownia: Wrzućcie na tacę, bardzo was proszę
Lider Polski 2050 Szymon Hołownia / Facebook/Szymon Hołownia

Podczas kolejnego internetowego spotkania z wspierającymi Polskę 2050 osobami, Hołownia znowu zaapelował o wsparcie finansowe dla ruchu.

– Bardzo was proszę o wsparcie, bo bez tego Wspieraj Polska 2050 (strona na której działa zrzutka na ruch – red.), które w wakacje i tak siada, bo wszystkie wpłaty siadają w wakacje, a my musimy się przygotować na jesień – tłumaczył Hołownia.

 

 

 

– Na jesieni musimy odpalić najlepsze wrotki, jakie mamy. To jest najgorszy czas na spadki w zbiórce. Bardzo o nie proszę, żeby ruszyły. Mówicie, że na tacę zbieram. Tak, na tacę zbieram. Wrzućcie na tacę, bardzo was proszę, jeszcze tego wieczora, Wspieraj Polska 2050, bo cel jest naprawdę zbożny – przekonuje dalej polityk.

– Chcemy im wszystkim pokazać takie rzeczy, których jeszcze nie widzieli (…) nową energię, nową siłę – stwierdził Hołownia, nawiązując do przeciwników politycznych Polski 2050.

– Ale tam są wielkie pieniądze, a my musimy się zrzucić na to – dodał polityk.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura