Siarkowska ostro o dziennikarzu: Wkroczył na kolejny poziom dziennikarstwa, właściwy dla Urbana

Posłanka klubu PiS Anna Siarkowska zdenerwowała się na dziennikarza "Rzeczpospolitej" Jacka Nizinkiewicza. Poszło o pytanie jakie dziennikarz zadał swojemu rozmówcy na łamach gazety.
Posłanka PiS Anna Maria Siarkowska / Wikipedia CC BY-SA 3,0 pl Adrian Grycuk Siarkowska ostro o dziennikarzu: Wkroczył na kolejny poziom dziennikarstwa, właściwy dla Urbana
Posłanka PiS Anna Maria Siarkowska / Wikipedia CC BY-SA 3,0 pl Adrian Grycuk

Kilka dni temu posłowie klubu PiS Anna Siarkowska i Janusz Kowalski informowali o niepokojących sygnałach, dotyczących zmuszania do szczepień dzieci z domu dziecka w Nowym Dworze Gdańskim. CZYTAJ WIĘCEJ

W środę, po rozmowach z przedstawicielami starostwa powiatowego, posłanka Siarkowska ponownie skomentowała sprawę w mediach społecznościowych. W sprawach dotyczących dziecka decydują rodzice. Gdy ich zabraknie – opiekunowie prawni. Sprawują oni opiekę i ochronę nad interesami osobistymi (!!!) oraz majątkowymi dziecka. Doniesienia, że w sprawach dotyczących zdrowia dzieci ktoś podejmuje decyzję bez zgody opiekunów prawnych należy weryfikować” – podkreślała Siarkowska na Twitterze.

Posłanka zdenerwowała się na dziennikarza

Posłanka nie sprzeciwiała się jednak wprost szczepieniu dzieci, co zasugerował w pytaniu do swojego rozmówcy dziennikarz "Rzeczpospolitej" Jacek Nizinkiewicz.

– Posłowie PiS, pani Siarkowska i pan Kowalski, zbierają podpisy w internecie przeciwko szczepieniu dzieci na covid i zdalnej nauce. Nie ma pan wrażenia, że to się kłóci z polityką rządu – pytał dziennikarz w wywiadzie.

 

 

 

"Widzę, że Pan Nizienkiewicz wkroczył na kolejny poziom dziennikarstwa, właściwy dla Jerzego Urbana. Zadaje pytania swojemu rozmówcy ze zmyśloną przez siebie tezą" – skomentował na Twitterze pracę Nizinkiewicza Siarkowska.

Jak wytłumaczyła w kolejnym wpisie posłanka, w rzeczywistości podpisy ws. szczepień dzieci zbierają Karolina i Tomasz Elbanowscy z Fundacji Rzecznik Praw Rodziców.

Posłanka przeciwko szczepieniu dzieci?

Na Twitterze posłanki PiS widać jednak, że jeszcze w czerwcu polityk spotkała się z Karoliną Elbanowska i rozmawiała z działaczką na temat szczepień dzieci.

 

 

 

„Właśnie wracam ze spotkania z Panią poseł Anna Marią Siarkowską, z którą rozmawiałyśmy o skoordynowaniu działań w obronie dzieci: stacjonarnej szkoły i oczywiście sprzeciwu wobec szczepień dzieci na covid” – relacjonowała Karolina Elbanowska na Twitterze.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe