REKLAMA

"Kossakowski skończy jak Popiełuszko". Haniebny wpis Kapeli

Wszystko wskazuje na to, że były dziennikarz TVP Info Ziemowit Kossakowski, 25 września zmierzy się z lewicowym publicystą Jasiem Kapelą na gali MMA. Od pewnego czasu obaj publicyści przerzucają się groźbami i mało elokwentnymi docinkami na Twitterze; dziś jednak Kapela zdecydowanie przekroczył granicę, gdy próbując dopiec Kossakowskiemu nawiązał w swoim komentarzu do zamordowania bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Wpis wywołał prawdziwą burzę.
/ Publicysta i aktywista Jan Kapela / YouTube/Kanał Sportowy

Według informacji przekazanych przez serwis WirtualneMedia.pl, walka pomiędzy byłym dziennikarzem TVP Info Ziemowitem Kossakowskim a publicystą „Krytyki Politycznej” Jasiem Kapelą miałaby się odbyć pod koniec września lub na początku października br. Dziś już wiemy, że walka odbędzie się 25 września.

Czytaj więcej: Były dziennikarz TVP Info zmierzy się z Jasiem Kapelą na gali MMA. „Każda okazja, żeby spuścić łomot…”

Panowie od kilku tygodni podgrzewają atmosferę przed walką, docinając sobie wzajemnie na Twitterze. Dziś jednak Kapela popełnił obrzydliwy wpis, w którym wykpił śmierć bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a także postać Ojca Świętego Jana Pawła II.

 

Skoro "to będzie walka dobra ze złem, świata wartości ze światem zepsucia", to chyba jasne, że @ZKossakowski skończy jak Popiełuszko...

- napisał Kapela na Twitterze. Do wpisu dołączył mem - fotografię Jana Pawła II i gen. Jaruzelskiego z podpisem "Musiałeś mi Ziemka nokautować w pierwszej rundzie? - Przepraszam Papo, wiedziałem że to jednostrzałowiec, ale nie myślałem, że od razu padnie".

 

 

Wpis wywołał prawdziwą wściekłość wśród internautów. Przedstawiamy wybrane komentarze; większość z nich z powodu mało parlamentarnego języka nie nadaje się do cytowania.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura